4G אלחוטי – שרביט הקסמים

/
/
/
17 Views

"יש גברים ונשים שרואים את הדברים כפי שהם ואומרים למה; אני חולם דברים שמעולם לא היו ואומרים למה לא?" -אמר ג'ורג' ברנרד שו.

בעוד כמה שנים כל העולם יהיה מחווט אלחוטי עם מספר לוויינים. במקום להתחקות מחדש אחר מסלול הטיול של מדינות מפותחות, מדינות מתפתחות יקפצו לטכנולוגיה המודרנית ביותר ויעברו אל אלחוטי. במקרה שעניים בעולם יקבלו גם את הכוח של טכנולוגיות אלחוטיות זולות, כולל מספרי חיוג חינם לדבר עם הממשלות שלהם ולפקח על כלים לפיתוח כלכלי כמו הלוואות בנקאיות, כבישים, בתי ספר ובתי חולים. חופש אלחוטי יגייס מיליוני יזמים. הבעיות עימן מתמודדים מיקרו-יזמים של הפגיעות בגישה לשוק הציבורי הגדול יותר ומידע השוק שלו יהיו עצומות, ערוצים מיומנים להגיע לצרכנים ברחבי העולם ייפתחו. חקלאים ודייגים יכולים לגלות שווקים ולנסוע בכל מקום שהם יכולים לקבל את התמורה הטובה ביותר עבור התוצרת שלהם. זה יוליד הזדמנות ניכרת לעניים העובדים להתרומם מהעוני.

מעבר לאלחוטי בגזרה הכפרית תהיה שתקשורת תצמצם את ההגירה כפרית לעירונית על ידי מתן תעסוקה ופרנסה טובים יותר באזורים כפריים באמצעות שיפור עסקים קטנים ומיקרו ארגונים. מיקרו-יזמים יכולים לסובב את הניידים שלהם למכשירים מניבים, על ידי רישום ללא מאמץ של מידע המוצר שלהם לשווקים מקוונים גדולים ללא צורך במחשבים, הפערים הטכנולוגיים והחברתיים-כלכליים שנוצרו על ידי "הפער הדיגיטלי ייעלם.

זה יאפשר גישה מיידית לסיוע בזמן חירום אזרחי ואסונות טבע ובכך יציל אלפי חיים. תקשורת אלחוטית תשפר את הגישה לשירותי הרחבות בריאות בפינות המרוחקות ביותר של העולם. שירותי רפואה טלפונית, לרבות אבחון וייעוץ טיפולי מרחוק והגברת הגישה למידע שוק ומחירים עדכניים יהפכו לנורמה. תקשורת אלחוטית תפחית במידה רבה את עלות ההזדמנות של עסקאות עבור חקלאים וסוחרים כפריים, היא תסייע לשירותי חינוך לרבות למידה מרחוק ותשפר את האחריות, השקיפות והיעילות של מגוון פעולות ממשלתיות באמצעות מערכות מידע שפותחו בכפרי תחומים שעוזרים למיליונים להתקדם בחיים. התקווה היא, על ידי כך, היא תעלה את רמת החיים ברחבי העולם.

4G אלחוטי

התקן האלחוטי של הדור הרביעי הולך ומתפתח. לאחר יישום זה ישנה את הדרך בה אנו חיים את חיינו. מכשירי 4G אלחוטיים יהיו קטנטנים מספיק כדי להתאים לכף יד וקלים במסה כמו עט, והגאדג'ט יספק חוויה של קולנוע ביתי עם סאונד היקפי, מלבד היותו טלפון נייד עם מהירויות העברת נתונים של יותר מ-100Mps. סרט שלם בהבחנה גבוהה, יש מיקרו-מקרן שיכול להציג את הסרט על כל משטח שטוח, ניתן לראות עליו סרט דיגיטלי עם אפקטים המספקים לכאורה חווית תלת מימד.

ניתן להוריד כל תוכן ותוכן בצורה אלחוטית. צריך לקנות עיתונים ומגזינים. ניתן להשתמש במכשיר לביצוע רכישות (החיובים עוברים לנייד במקום לכרטיס האשראי); והוא יכול לשמש לפעילויות רבות אחרות בהן נדרש מזומן. פקיד מכירות יכול לשאול, האם לחייב את הכרטיס או את הנייד. הנייד יהפוך לאוזניים ולעיניים שלנו ויהיה כל כך "אינטיליגנטי" ו"קדום" שהוא לא רק יתריע לנו על המכירה הגדולה הבאה או המחיר הטוב ביותר עבור דגם המכונית מספר אחת, אלא גם יזהיר אותנו עד כמה הדג מעופש הוא או הזהיר אותנו מפני החמוש הגולש בחושך או מהמפולת שלפנינו.

ניידים אלה יכולים לשמש לפעילויות יומיומיות, כגון לשלוט במכשירים ביתיים שונים כמו AC's, תנורי אורז, מקררים וכו' וכן ישמשו לעבודה עם תכונות מותאמות אישית בהתאם לדרישות המשתמש, טיפול סיעודי ובריאות ישתנו באופן דרמטי, הרופאים יוכלו לבצע מרחוק בדיקות שגרתיות למטופלים מהניידים הלבישים בזמן אמת או להגיב מיד במקרה חירום. רופא יכול לתת הנחיות עזרה ראשונה על ידי ראיית המטופל על המסך.

ניתן להעביר נתונים רפואיים באופן מיידי לאמבולנס או לבית חולים. ניתן לאתר אדם בדיוק מהנייד שהוא נושא. ניתן להשתמש בניידים אלה גם בניהול קטסטרופה על ידי מתן אפשרות לשידור נתונים בזמן אמת של אזורים מוכי אסונות, מה שמעניק לבני אדם חופש מזמן, מרחב ותכונת משתמש. העלות של הנייד הזה ויכולות התקשורת שלו יהיו כל כך נמוכות שהאנשים העניים בעולם ימהרו לאמץ את הטכנולוגיה בגלל היתרונות הנראים לה.

מחקר אלחוטי 4G.

מחקר על 4G Wireless נמשך בשנים האחרונות. רשתות אלו מבטיחות תפוקת נתונים כוללת גבוהה בהרבה ושירותים מגוונים הרבה יותר ממה שהרשת השנייה והשלישית הנוכחית (2G-3G) יכולה לעשות. All-IP אלחוטי התגלה כפלטפורמה המועדפת ביותר עבור רשתות אלחוטיות 4G. התוכנית של ארכיטקטורת הרשת האלחוטית העתידית חייבת לקחת בחשבון את העובדה שהעומס העיקרי ברשתות אלחוטיות 4G יהיה תעבורה מהירה, עשירה בתוכן, מסוג פרץ, שהיווה בעבר אתגר גדול לכל הרשתות האלחוטיות הקיימות.

טכנולוגיות המשמשות ברשתות קיימות. פעילויות מחקר רבות חוקרות תכנון של ארכיטקטורות מתאימות לרשתות אלחוטיות דור 4, שהן בקיאות, אדפטיביות, גמישות וניתנות להרחבה, שעובדות בצורה הרמונית עם טכנולוגיות רשת שונות (כולל רשתות דור 2, 2.5 ג' ו-3 מדורגות) ומאפשרות יישומי רשת הטרוגניים. מחקר נמצא על מנת לבחון כיצד ניתן לממש הגירה חלקה ויכולת פעולה הדדית חלקה בין הרשתות הישנות ורשתות הדור הרביעי העתידיות.

ארכיטקטורת 4G.

הומלץ שהארכיטקטורה של רשתות אלחוטיות 4G תתייחס ביעילות לכל האילוצים והקשיים הקיימים בטכנולוגיות הרשת האלחוטית הנוכחיות. המחקר על הדור הבא של רשתות אלחוטיות כולל נושאי מחקר מתקדמים רבים, כגון תכנון אופטימיזציה של משותף חוצה שכבות, הבטחת איכות השירות, הקצאת רשת דינמית, אלגוריתמי ניתוב רשת אד-הוק/רשת, רשתות הטרוגניות, זיהוי רשתות שיתופיות, אנכית. שילוב שירותי רשת אופקיים,. מחקר עדכני מתבצע בנושאים כמו: תכנון רשת דור 4 * הקצאת משאבי רשת והקצאה * סובלנות תקלות וזמינות שירות * יישומי 4G Killer * סטנדרטיזציה של רשתות 4G.

פורום עיצוב אלחוטי 4G

פורום עיצוב 4G ניסה ליישם תכונות שונות שנחשבו נחוצות עבור מערכות 4G כפי שהועלו על ידי משתמשים פוטנציאליים שונים במהלך הדיונים. הפורום 4G הגיע לקונצנזוס להתייחס אליו

(1) חינוך, אמנות ומדע – צרכנים רבים העריכו את הנוחות שביכולת להשיג מגוון רחב של מידע נטול כל אילוצי מיקום. לרבים התרשמו שניתן להשיג ידע ומידע מקבילים לאלה שמספקים כיתות בית ספר באמצעות תקשורת סלולרית.

(2)בידור o מספר רב של צרכנים רצו להיות מסוגלים לצפות בסרטים בכל מקום תוך שימוש בזמנם הפנוי. "האופי הנוכח בכל מקום" (היכול ליהנות משירות בכל זמן ובכל מקום) ו"טבעו הפרטי" (מימוש מגוון רחב של שירותי בידור על מסופים בודדים) התקבלו היטב.

(3) עסקים -oConsumers העריכו את ביטול הצורך בסלילת מידע נייר מגושם.

(4) תקשורת חזותית – רבים זיהו את נחיצותו של השירות – במיוחד כדי להציג סרטונים של עצמם לקרובים המתגוררים רחוק בזמן אמת.

(5)Work-oMany אהבו את הנוחות שביכולת לממש טלפון נייד, כרטיס נסיעה, ארנק ומפתחות, הנישאים היום בנפרד, במסוף אחד

(6)Mobile EC -o רבים הכירו בהערכת שווי גבוהה מהסיבה של נוחות היכולת לבצע רכישות ממסופים ניידים וגם בשל הסיכויים להקים עסק חדש. זה נראה כל כך בולט עד שחלקם הביעו חשש לקניות יותר מדי ממכשיר נייד.

(7) חיי היומיום – o נחשבת לתמונת שימוש נוחה מאוד. רבים רצו שזה יתממש ברמת אבטחה מספקת באמצעות אימות רשתית וכו'.

(8) סיעוד וטיפול בבריאות – רבים חלקו חוכמה של הקלה על היכולת לאמת את מצבם הבריאותי של קרובי משפחה קשישים ממקום מרוחק.

(9) טיפול רפואי חירום – רבים הרגישו צורך להיות מסוגלים לתפוס מיד את מצב האתר ואת מצבו של הפצוע במקרה חירום, או לגשת למידע על רשומות רפואיות.

(10) שימוש באסונות- רבים ראו צורך ביכולת ליצור קשרים כדי לאשר את שלומם של אחרים ולקבל מידע לגבי נתיבי פינוי במקרה של אסון.

פלטפורמות אלחוטיות 4G.

מודל הייחוס של פלטפורמת 4G Wireless מורכב מ

· המסוף הנייד,

· תשתית מערכת תקשורת סלולרית 4G, ו

· פלטפורמת שירות.

המסוף הנייד.

היא מבצעת תקשורת מרובת קישורים עם מערכת 4G ותשתיות מערכת אחרות. כאשר תשתית מערכת אינה זמינה בהישג יד של תקשורת, מתבצעת תקשורת רב-הופ. המסוף הנייד מצויד בממשקים שונים, למשל, לגלישה בנייר אלקטרוני בין היתר, וכן פונקציות סיוע כולל זיהוי קול/תמונה/תווים. בנוסף, פונקציות האבטחה, האימות וההרשאה של ה-T מחוזקות בחיישנים ביומטריים ומזהות זכויות יוצרים. עם תכונת ההגדרה מחדש של מסוף נייד, משתמשים יכולים להוריד ולהפעיל תוכניות הטרוגניות או להתאים אישית את המכשירים שלהם. המספר הגדול של דרישות פונקציונליות על המסופים הניידים וההתקנים המחוברים הוא מאפיין ייחודי של מסופים ניידים עתידיים.

תשתית מערכת 4G

תשתית מערכת ה-4G מיישמת שידור מהיר, בנפח גדול והעברת מולטימדיה איכותית. למערכת יש גם פונקציית הודעות QoS בין שכבות כדי לתאם QoS בין שכבות. תחומי המודל של החזון למערכות עתידיות הם: שירות ויישום, פלטפורמת תמיכה בשירות על רשת ליבה מבוססת מנות, גישה חדשה לרדיו, יכולת תמיכת רשת נעה, יכולת גישה סלולרית חדשה, יכולת גישה אלחוטית נוודית חדשה (NWA) ותומכת בחיבור בין גישת רדיו חדשה, מערכות סלולריות 2G/3G, WLAN, שידור דיגיטלי, תקשורת קצרת טווח ייעודית (DSRC) וכו' ויכולה להיות מסוגלת להגדיר רשתות אד-הוק באמצעות מסופים

פלטפורמת השירות

הוא מורכב ממספר רב של שרתים וסוכנים. מספק פונקציית ניווט המבוססת על מערכות מידע מיקום, שולט בסמכות המשתמש ומנהל/איסוף מידע אישי באמצעות אימות ביומטרי. פלטפורמת השירות מחוברת למערכות מסדי נתונים מבוזרות או לשרתי תוכן איכותיים, כדי לשלוט בסמכות הגישה באמצעות שרתי אימות, ולספק תוכן וידאו או מוזיקה בהתאם להעדפות המשתמשים או ליכולת המסוף משרתי תוכן באמצעות סוכן. זה קשור גם למערכות חברתיות/מניעת אסונות. במקרה של אסון, רשת יציבה במיוחד מוגדרת להגדיר תקשורת מרובה שידור זמינה. כמו כן יתממש שידור אוטומטי של מצב חירום המקושר עם חיישנים ביומטריים של מסופים.

כמו כן יתאפשרו מחקרים שונים אחרים, לרבות שיפורים במודלים הייחוס שנוסחו עבור פלטפורמת השירות ותשתית המערכת, במטרה לתרום לפיתוח מערכות סלולריות 4G ולהגשים את השאיפה להיות משוחרר וניידות לעידן הבא. של מערכות תקשורת.

סיכום.

העולם במהלך המחקר על תקשורת סלולרית דור רביעי (דור רביעי) נמצא בעיצומו, הטכנולוגיה הולכת להיות מיושם ברחבי העולם בשנת 2010. הטכנולוגיה עדיין בהתפתחות אך מדינות כבר החלו להתחייב ליישום שלה. הודו אמרה שהיא תזנק מ-2G ל-4G תוך עקיפת טכנולוגיית ה-3G. סין, קוריאה ויפן מפתחות במשותף טלפונים 4G; סין תטמיע טכנולוגיות 4G עבור המשחקים האולימפיים בבייג'ינג בשנת 2008. העולם מחפש עד 4G כדי לשנות את הדרך בה אנשים חיים יום-יום.

כמיליארד הודעות SMS שנשלחו ברחבי העולם ייצרו תעשייה של מיליוני דולרים בפני עצמה. אלו הם החלומות, שניתן ליישם בקלות.4G Wireless ישלב תרבויות כמו מעולם. זה יהפוך את חייהם של כל בני האדם לחיים מועשרים ומתורבתים יותר, חיים גמישים ומגוונים יותר, חיים נוחים ובטוחים יותר, חיים אישיים ונוחים יותר.Source by Vijay Kaul

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved