4 סיבות נהדרות שאנחנו צריכים תחביב!

/
/
/
47 Views

למרות שרבים נהנים מתחביב כלשהו, ​​בשביל זה, כדי לקבל את הסיפוק הכי משמעותי, מרגיע, אישי – עצמי, השפעה וכו', חשוב לבחור אחד שאתה מאמין שימשיך, יעורר השראה, מוטיבציה ויגביר אותך, הפחתת לחצים מיותרים, ויצירת הבדל, לטובה! רוב המומחים מודיעים לנו, כאשר אנו מערבים את עצמנו, בחלק מהפעילויות/תחביבים שאינם קשורים לעבודה וכו', ההזדמנות לאושר גדול יותר, ולפחות מתח, בחיינו, הופכת לגדולה משמעותית! עם זאת בחשבון, מאמר זה ינסה, בקצרה, לשקול, לבחון, לסקור ולדון ב-4 סיבות מצוינות, שאנו זקוקים לתחביב (או, תחביבים), ולהועיל, כאשר אנו מתחייבים לעשות זאת.

1. הסחה/בריחה חיובית: תחביבים מציעים מפלט מהלחצים והמתחים של היומיום – החיים וכו'! כאשר אנו בוחרים באחד, שמושך אותנו, ויש לנו את הפוטנציאל הטוב ביותר, ליהנות, הם הופכים לתקופה חיובית, מעשירה, הסחה ומספקת תקופה מסוימת, שהיא פחות קדחתנית והרבה יותר מרגיעה ממה שאנחנו בדרך כלל. , ניסיון! לכן, הבחירה, מה, עבורך, עשוי להיות התחביב הטוב ביותר, עוזרת לך, להתקדם, באופן ממריץ יותר, ומטרה נוספת!

2. לפתח מיומנות להתגאות בה: תחביבים מסוימים (למעשה רובם) מציעים, הרבה מאוד, גאווה אישית, על סמך התוצאות, והיכולות שאנו מפתחים. בין אם זה, לעשות משהו, כמו להפוך לצלם טוב יותר, ולהתחייב, באופן אישי, לשיפור מיומנויות ותוצאות, או משהו, אחרת, כאשר זה מספק מקור חלופי לגאווה אישית מוגברת, זה לעתים קרובות מעורר השראה ו מניע, כל אחד מאיתנו, לנסות להיות, הטוב ביותר, שאנחנו יכולים להיות, באופן שמספק סיפוק אישי גדול יותר!

3. בונה גישה חיובית יותר: האין זה הגיוני, אם/מתי, נמשיך, לאורך כל חיינו, עם גישה אמיתית, חיובית, יכולה – לעשות, במקום גישה שלילית, המתמקדת, בכל הסיבות האפשריות, אנו עלולים להיכשל. ? קיום, פיתוח והנאה מתחביב, לעתים קרובות, היא דרך לספק לנו מידה ניכרת של אושר גדול יותר, וסיפוק עצמי וכו'!

4. משהו ליהנות: אם הבחירה של אדם, בריחה, ו/או תחביב/ הסחה, היא עיסוק בספורט, ליהנות ממשחק קלפים ידידותי, קריאה, מעורבות אזרחית, אמנות, צילום ו/או משהו אחר בשבילו הכי – השפעה/ תוצאה רצויה, חשוב לבחור/ לבחור אחד, שלדעתכם יהיה מהנה, מספק, ומשהו שאפשר ללמוד, להשתפר וליהנות ממידת צמיחה אישית וכו'!

חשוב לקחת הפסקה, על בסיס קבוע, מהפעילויות היומיומיות, היומיומיות! מה שלא יהיה, תחביב והסטה, הגיוני עבורך, התחל, באופן יזום, בהפחתת הלחץ שלך, ותאפשר לעצמך לצמוח!Source by Richard Brody

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved