4 יתרונות השימוש בטעינה אלחוטית

/
/
/
47 Views

יחידת טעינה אלחוטית היא פתרון פרקטי להטענת מכשירים אלחוטיים מרובים בבית, ברכב או במקומות ציבוריים, כמו מסעדות ובתי קפה. הם קלים במיוחד לשימוש ואינם מסתמכים על מחברים או כבלים להפעלה. ישנם מספר תקנים לטכנולוגיה אלחוטית זו. הפופולרי ביותר נקרא Qi, אשר נתמך על ידי רוב המותגים הגדולים. עם זאת, רוב יצרני הטלפונים יצרו מערכת מתאימה כדי לתת שיטה מהירה וקלה לטעינת המכשירים הניידים.

להלן מספר יתרונות של שימוש ביחידת הטעינה האלחוטית:

נוֹחוּת

ניתן לטעון כל מכשיר שנבנה כדי לתמוך בטכנולוגיה מסוג זה ללא צורך להסתמך על הכבלים המסורתיים. הטלפון, הטאבלט, השעון או מכשיר דומה מונחים פשוט על עמדת הטעינה ללא צורך בחיבור כבלים. כמו כן, לתחנת ההחתלה יש את היכולת להטעין מכשירים רבים ממותגים שונים כך שאין צורך בכבל נפרד לטעינת פריטים בודדים.

דרך בטוחה להעביר כוח

טעינה אלחוטית נתפסת כדרך בטוחה להעברת כוח ולא תיצור כל סוג של התחשמלות או ניצוץ. כמו כן, הם נועדו לזהות את כמות הכוח הדרושה לכל מכשיר כדי למנוע טעינת יתר.

מפחית עומס על יציאת הטעינה

אזור במכשיר הנייד שחווה שיעור תקלות גבוה הוא יציאת הטעינה. החיבור החוזר והניתוק של הכבל יכול ללבוש חלק זה בקלות שעות נוספות.

כבר מותקן במקומות שונים

ישנן שפע של רשתות מזון וקפה שטכנולוגיית ה-Qi מותקנת בחצרים שלהן כדי לתת ללקוחות נוחות מלאה להטעין מכשירים ניידים. זה בוודאי מועיל כשלא בבית ועוצמת הסוללה מתחילה להיות מעט נמוכה.

האם יש שליליות

בנוסף ליתרונות הרבים של השימוש ביחידת הטעינה האלחוטית, כדאי לשקול גם את השליליות של שימוש בטכנולוגיה מסוג זה.

בעיה שכיחה שמבחינים בה היא תפוקת ההספק הנמוכה, שהיא באזור של 5 וואט. זה פחות יעיל מתקע של 2 אמפר, כך שהשיטה המסורתית של שימוש בשקע בקיר עשויה להיות האפשרות המהירה ביותר להטעין את הטלפון במלואו. כמו כן, הטלפון עדיין ניתן לשימוש בזמן טעינה באמצעות כבל חשמל, אך זה לא אותו דבר עם עמדת טעינה. ברגע שהטלפון מורם מהתחנה, הטעינה נפסקת מיידית. בעיה נוספת היא העובדה שמדובר בטכנולוגיה חדשה יותר, מה שאומר שהיא עדיין יקרה יותר לשימוש.Source by Leo Eigenberg

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved