4 דברים שאתה חייב לדעת על משרות סטייליסט אופנה

/
/
/
46 Views

ישנן תפיסות שגויות רבות לגבי עבודות סטייליסט אופנה, כגון עבודות אלו קלות להשגה, אדם יכול לנהל חיים נוחים לאחר קבלת עבודות אלו ולא צריך לעבוד קשה מאוד כדי להתקדם בתחום זה. בעוד שהעבודות הללו נוחות ומציעות שעות עבודה גמישות, על מנת להתקדם בענף זה, מעצבים אישיים שואפים צריכים לדעת כמה דברים ולרשום להלן 4 עובדות חשובות שחייבות לדעת על משרות סטייליסט אופנה.

מס' 1 – משרות סטייליסט אופנה עוסקות בזוהר אבל גם בעבודה קשה – רוב הסטייליסטים השואפים מאמינים שלהיות אחד זה קל וניתן לעשות על ידי כל אחד. אמנם, זה נכון חלקית, כדי להפוך לסטייליסטית מצליחה, התלמידים צריכים לעבוד קשה בזמן שהם לומדים להיות סטייליסטים. בנוסף, במהלך השנים הראשונות סטייליסטים שואפים עשויים להקדיש זמן ואנרגיה רבים לחקר מגמות האופנה האחרונות כדי שיוכלו לעזור ללקוחותיהם לקבל את המראה הרצוי.

מס' 2 – זה הכל על מחקר – חלק חשוב בלהיות מעצב אופנה הוא לחקור את הטרנדים וסכימות הצבעים העדכניות ביותר. למרות שמלמדים סטודנטים דברים חשובים שונים על אופנה בזמן שהם מתאמנים לעבודות סטייליסטיות אופנה, חשוב לסטייליסטים שואפים לזכור שאחרי שהם מקבלים עבודה או בזמן שהם בהתמחות בחברה, הם יצטרכו להשקיע שעות רבות. יום לימוד על דפוסי צבע והתאמת צבעים לגווני עור, גווני שיער ומבני גוף.

מס' 3 – משרות מעצבי אופנה כרוכות ביצירתיות – רוב האנשים מאמינים שיש חוקים קשוחים ומהירים לסטייליסטים עם זאת, האמת היא שמעצבי אופנה יכולים להתנסות ולהיות יצירתיים כל עוד הם יודעים מה הם עושים. חלק בלתי נפרד מהעבודה כולל שימוש בדמיון וביצירתיות כדי לגרום ללקוחות להיראות טוב. אם יש לך דמיון טוב ואתה יכול לראות רעיונות אז אתה יכול להיות אידיאלי עבור העבודה הזו.

מס' 4 – השמיים הם הגבול למי שמנסה – יש הרבה היקף בתעשיית האופנה וסטייליסטים שואפים שמחפשים משרות מעצב אופנה יכולים להגיע להצלחה זמן קצר לאחר ההצטרפות למשרה בתנאי שהם מוכנים לפעול לפי הכללים של התעשייה הזו. עבודה קשה וגמישות הם שני כללים חשובים של התעשייה הזו וסטייליסטים שמוכנים לעשות את המייל הנוסף יכולים בקלות להשיג את המטרות שלהם. זכור, כדי להפוך לסטייליסט הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לקבל הסמכה ממכון שיכול לעזור לך להשיג את המטרות שלך.Source by Amparito V Segovia

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved