3 טיפים לבחירת הרמקולים האלחוטיים הטובים ביותר

/
/
/
50 Views

אז אתה מחפש רמקול אלחוטי חדש לשימוש אישי אולי בידור או כל דבר אחר. כיום, רמקולים אלחוטיים מגיעים בסוגים שונים ובטווחי מחירים עצומים. איך תדעו מה מתאים לכם? תסתכל על שלוש הטיפים האלה שיעזרו לך להחליט על בחירת הרמקול האלחוטי המתאים לך.

טיפ מס '1: נתחיל כאן – בלוטות', WiFi או שניהם?

– רמקול בלוטות ': אנו רואים את אלה בכל מקום וכנראה שהם הסוג הפופולרי ביותר של רמקולים אלחוטיים להזרים את המוסיקה שלך.

היתרון: קל לנשיאה ויכול לקחת אותו לכל מקום איתך. Bluetooth פועל עם מגוון רחב של מכשירים. דוגמא: אנדרואיד, אייפון, סמארטפונים של גוגל וכו 'המחיר! Bluetooth בדרך כלל זול יותר מרמקולי WiFi.

חסרון: חלקם יכולים להיות מגושמים, וניתן להזרים רק מכשיר אחד בכל פעם. טווח מוגבל שהוא עד 33 רגל.

– רמקול WiFi: יש לך רשת ביתית? גדול! אתה יכול לנצל זאת על ידי חיבור אליו רמקול WiFi.

מקצוען: חיבור חזק ויציב יותר. אתה יכול להזרים לרמקולים מרובים ויש לו גם טווח ארוך יותר מ- Bluetooth. בדרך כלל הם יכולים להגיע לגובה של כ -200 רגל, אבל הייתי שומר את זה פחות מזה. אתה לא רוצה לדחוף את זה יותר מדי.

קון: רוחב פס! כן אם אין לך רוחב פס אמין זה יכול להשפיע על הרמקולים שלך. אם יש לך טונות של מכשירים המחוברים ל- WiFi, הדבר יכול לגרוע הרבה מרוחב הפס אשר יפחית את איכות השמע שלך. חלקם יכולים להיות די יקרים.

– גם Bluetooth וגם WiFi: אם אתה רוצה הכל, שניהם יכולים להיות בשבילך.

מקצוען: יותר גמישות עם שניהם. השתמש ב- WiFi אם אתה מסתובב בבית עם הטלפון שלך ואינך רוצה לאבד את החיבור או אם אתה בדרכים ורוצה לקחת אותו איתך ואז חבר Bluetooth. יש אנשים שאנשים רוצים ומישהו רוצה לנגן מוזיקה? הדרך הקלה ביותר כאן היא לגרום להם להתחבר ל- Bluetooth, והם מוכנים לצאת לדרך.

חסרון: זה תלוי במחיר. אתה הולך לשלם יותר כי יש לו יותר תכונות מאשר אפשרות Bluetooth או Wi -Fi בלבד.

אוקיי, עכשיו לאחר שקראת את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם, זה לוקח אותנו לטיפ הבא.

טיפ מס '2: לשם מה תשתמש ברמקול? זוהי שאלה מצוינת להתחיל איתה. מהו השימוש העיקרי ברמקול שלך? האם זה בחוץ על הסיפון, בתוך הבית, בנסיעות וכו '.

אם אתם בחוץ על המרפסת או צולים, Bluetooth או WiFi יכולים לעבוד כאן. ישנם רמקולים WiFi שמיועדים לחיק הטבע, או אם אתה רוצה משהו לידך על השולחן או על המעקה ורוצה להזיז אותו, Bluetooth תהיה האפשרות הטובה ביותר. אם אתה הולך להסתובב בחצר, לטייל או לטייל ללכת עם רמקול בלוטות 'ולחפש משהו שהוא עמיד במים או עמיד למים ומחוספס למקרה שתפיל אותו. אני מוריד הכל …

אם אתה הולך להאזין לאודיו בעיקר בפנים, הייתי הולך עם רמקול WiFi. לא תצטרך לדאוג לאות מכיוון של- WiFi יש מרחק רב יותר ואובייקטים לא ישפיעו על האות. עם Bluetooth, הקירות ישפיעו על אות ה- Bluetooth. אם אתה עובר שלושה חדרים מרמקול ה- Bluetooth שלך, האות צריך לעבור דרך אותם קירות אשר יחליש את האות. זה יכול לגרום לו ליפול ולצאת או להתנתק מהמכשיר שלך. עם WiFi, לא תצטרך לדאוג לגבי זה רק הקפד לשמור אותו מתחת 200 רגל כל מה שאתה צריך לדאוג הוא אם הנתב שלך או WiFi יכול להתמודד עם זה.

עכשיו זה צריך שהמוח שלך ינוע קצת יותר לכיוון מסוים. בואו נלך לקצה מספר שלוש.

טיפ מס '3: פונקציונליות! ישנם דברים מסוימים שאנו בהחלט רוצים או רוצים ברמקולים האלחוטיים שלנו.

– קול ושלט רחוק: קול יכול להיות כיף, אתה לא צריך לעזוב את המקום שלך אבל יכול גם להיות כאב אם הוא לא מבין אותך. לפעמים מבטאים יכולים להשפיע על זיהוי הקול. עם שלט שיכול להיות שלט בפועל או אפליקציה במכשיר שלך יכולה להיות דרך יעילה יותר לשלוט ברמקול האלחוטי שלך.

– שירות מוזיקה מקוון: דוגמה טובה כאן לרמקולי WiFi היא הד האמזונס. כאן אני יכול לגשת לחשבון המוזיקה שלי כדי לנגן מוזיקה כגון Spotify, פנדורה ועוד.

– מיקרופון מובנה או רמקול דיבורית- פונקציונליות זו נהדרת. תכונה זו זמינה רק ברמקולי Bluetooth מסוימים כגון ה- Anker Soundcore 2. כאשר אתה מחובר לרמקול ה- Bluetooth שלך ומישהו מתקשר אליך, לא תצטרך להתנתק מהרמקול כדי לקבל את השיחה.

– קלט ויציאה: כמעט כל רמקול אלחוטי מגיע עם יציאת עזר. כאן תוכל לחבר אליו מכשירים אחרים כגון טלוויזיה. יש כמה רמקולים כמו הרמקול של Anker Soundcore Boost עם יציאת USB שבה אתה יכול לחבר את הטלפון שלך ולהטעין את הטלפון שלך. הפלט יכול לשמש להוספת סאב -וופר לצפייה בסרט או כשאתם משעשעים ורק רוצים עוד אודיו.

אם חיפשתם רמקול אלחוטי מצוין, אני מציע לעקוב אחר שלושת הטיפים הבאים. זה יעזור לך לצמצם את מה שאתה צריך ולא בסופו של דבר לקנות משהו שאתה לא צריך ולחסוך כסף.Source by Brody Lando

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved