3 אסטרטגיות לשיפור הביטחון האופנה שלך

/
/
/
71 Views

אם אתה לא מרגיש טוב בבגדים שלך אז יש לך את הכוח לשנות את זה. מאמר זה ידון ב-3 אסטרטגיות שיעזרו לך לשפר את הביטחון האופנתי שלך. כמובן, אלו לא 3 האסטרטגיות היחידות, אבל הן 3 אסטרטגיות קריטיות כדי לגרום לך ולביטחון האופנתי שלך להתקדם בכיוון הנכון.

1. לבשו בגדים שמחמיאים לגוף שלכם:

הלכתם פעם לחנות וקניתם משהו שראיתם על הבובה או רכשתם משהו באינטרנט שראיתם על הדגם, רק כדי לקבל את התלבושת וזה לא נראה עליכם אותו הדבר? ובכן, זה יכול להיות די מאכזב, וזה גם יכול לגרום לך לבזבז כסף. וגרוע מכך אם אתה מנסה ללבוש את התלבושת בכל מקרה אתה יכול להיראות ולהרגיש לא בנוח. וזה משפיע על ההערכה העצמית שלך. הסיבה שלא כל הבגדים נראים אותו הדבר על כל אישה היא כי לא כולנו אותו מבנה גוף. חשוב שנרכוש בגדים שמחמיאים למבנה הגוף שלנו ובגדים שאנחנו נראים בהם טוב. כשאנחנו לובשים בגדים שמחמיאים לגוף שלנו לא רק שאנחנו נראים טוב יותר אלא גם מרגישים טוב יותר.

2. שחרר את הקילוגרמים הלא רצויים:

אם אתה סוחב קילוגרמים מיותרים שמשפיעים על הביטחון שלך, אתה יכול לעבוד על להוריד אותם. אני אישית יודע איך זה מרגיש. כשהיו לי קילוגרמים לא רצויים זה השפיע על הביטחון שלי ועל סוג הבגדים שלבשתי. למרות שמעולם לא איבדתי את הכשרון האופנתי שלי, לא הרגשתי טוב כמו שרציתי בבגדים שלי. אני לא אומר לך לרדת במשקל, אני רק אומר שאם יש לך רצון לרדת כמה קילוגרמים, אז לך על זה, במיוחד אם אתה מרגיש שזה יעזור לך להרגיש טוב יותר בבגדים שלך.

3. בחרו צבעים שמתאימים לכם:

חשוב שתלבשי צבעים שגורמים לך להרגיש עליז ומסוגנן. אבל צבעים לא רק משפיעים על מצב הרוח שלך אלא גם צבעים משפיעים על איך אחרים רואים אותך. אז אתה רוצה לבחור צבעים שגורמים לך להיראות צעיר ותוסס. חשוב גם שתבחרי צבעים שישתלבו היטב עם גוון העור שלך. כשאתה בוחר את הצבעים הנכונים אתה יכול להרגיש בטוח יותר בבגדים שלך.Source by Dr. Shauntel Peak-Jimenez, Ph.D

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved