10 צעדים להתמודדות עם אובדן חיית המחמד שלך

/
/
/
46 Views

לפעמים חיות מיוחדות נכנסות לחיינו ונוגעות בליבנו באופן שמותיר אותנו משתנים לנצח. פרק מסתיים כשהדרך המוכרת בה טיילתם יחד מגיעה לפתע ו. אתה נמצא בטריטוריה לא ידועה ללא מפה. אָבֵד. העולם כפי שאתה מכיר אותו עשוי להיראות אחרת לגמרי.

לא כולם מבינים שהקשר בין בני אדם לחיות המחמד שלהם יכול להיות עמוק יותר מאשר עם אדם אהוב. יש אנשים שמבלים יותר זמן עם חיות המחמד שלהם מאשר עם בני משפחה. חיות מחמד אינן שופטות או פוגעות בנו כפי שבני אדם יכולים. אובדן אהבתם המתמדת ללא תנאי יכולה להשאיר אותנו ריקים.

אין דרך הטובה ביותר לעבור את אובדן חיית המחמד האהובה. הדרך בתהליך האבל שונה עבור כולם. הנה כמה דברים שמצאתי מועילים כשאיבדתי את מגי, המעבדה השחורה והיפה שלי, שאיתה היו לי היחסים היקרים ביותר:

1. ערכו טקס לאחר מותה של חיית המחמד שלכם והזמינו חברים ובני משפחה שהכירו ואהבו את חיית המחמד שלכם. שתף סיפורים על איך החיה האהובה שלך העשירה את חייך וחיים אחרים שהיא נגעה בהם. ייתכן שתרצה גם ליצור מזבח זיכרון עם נר ותמונת חיות המחמד שלך, יחד עם פריטים אחרים השייכים או מזכירים לך את חיית המחמד שלך, כגון המנה שלה, צעצועים מיוחדים ומנעול שיער.

2. הכירו בכך שהאבל על אובדן חיית המחמד יכול להיות עמוק במיוחד וכבד זאת על ידי מתן המרחב לצערכם. הרשה לדמעות שלך. הקדישו זמן שקט בכל יום בו תוכלו להקטין את דרישות העולם החיצון. כתוב ביומן שלך. אפשר לכאב שלך להתבטא ולהשתחרר.

3. הכניסו את החמלה וההבנה של חברים וזרים תומכים במשפחה.

4. אל תתפלאו אם חלק מבני המשפחה או החברים אינם תומכים כפי שניתן לצפות מהם. הרשו לעצמכם לקחת חופש מחברים שלא מבינים את עומק האבל שלכם, שמנסים להמעיט בהפסד שלכם כי מדובר בחיה ולא באדם, או שיש להם ציפיות לא מציאותיות מכם בתקופה מאוד פגיעה זו.

5. הודע לאנשים אם אתה צריך לדבר על חיית המחמד האבודה שלך. אנשים רבים עם כוונות טובות עשויים לנסות לשנות את הנושא כדי להקל עליך ואולי תצטרך ליידע אותם שזה בסדר לדבר על זה.

6. מצא קבוצת תמיכה לאובדן חיות מחמד מקומית או מקוונת ועשה שימוש בקווים החמים הלאומיים לתמיכה באובדן חיות מחמד.

7. לטפח את עצמך. לקבל הודעה. צאו לטיולים בטבע. לְהַרהֵר. אכל ארוחת צהריים עם חבר תומך. תעשי מה שמזין את הנשמה שלך.

8. הכירו את עצמכם מספיק טוב כדי לדעת אם קבלת חיית מחמד חדשה בזמן זה תעזור או תעכב את תהליך האבל שלנו. יש אנשים שעושים קפיצה טובה ישר עם כלב או חתול חדש. אחרים עשויים להתרעם שיש חיה חדשה בבית מהר מדי.

9. עזור לבעלי חיים בחברה ההומנית המקומית שלך או הסתבך עם קבוצות ההצלה הרבות של הגזעים באזורך. זה עשוי לעזור להקל על הכאב שלך אם תאפשר לאהבתך מהחיה האבודה שלך להפוך לחלק ממטרה גדולה יותר, כגון סיוע וטיפול בחיות חסרות בית.

10. נסה דברים חדשים כדי לגלות יותר מעצמך; המאמצים היצירתיים האלה שלעתים קרובות שקלתם אבל מעולם לא ניסיתם.

כולנו צריכים להתמודד בסופו של דבר עם אבל ואובדן. זה אחד השוויונים הגדולים בחיים. אפשרו למוות חיית המחמד שלכם לסלסל ​​את הבסיס למי שאתם, כפי שעושה המוות לעתים קרובות. כאשר חווינו אובדן, זה עשוי להיות זמן טוב לשחרר את מה שכבר לא מתאים לחיים שלך; מה אתה לא. במקרה שלי, אחרי שאיבדתי את מגי, השתניתי גם מבחינה אישית וגם מבחינה מקצועית. אני מקווה שהצעדים שלי בדרך מאובדן לריפוי יכולים כעת להועיל לך בזמן האובדן שלך. עד כמה שהאובדן של החיות האהובות שלנו יכול להיות הרסני, הזמן הזה יכול להיות גם הזדמנות מצוינת לבחון את המטרה שלנו בחיים ולמצוא משמעות חדשה.

©הרשאה לשעתוק ניתנה עם קרדיט למחבר.Source by Dawn Kairns

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved