10 היתרונות והיתרונות המובילים של תזכורות פגישות אלקטרוניות

/
/
/
33 Views

הופעתן של תזכורות פגישות אלקטרוניות באמצעות הודעות טקסט ואינטרנט העניקה לרופאים דרך חדשה להכיל את המטופלים שלהם. שירות מסוג זה מועיל לא רק לרופא ולצוות הרפואי של הרופא, אלא גם לחולים.

בהתחשב בכל התכונות השונות של תוכניות ושירותים אוטומטיים לתזכורת פגישות, היתרונות הבאים נחשבו ליתרונות החשובים ביותר של טכנולוגיה זו:

1. עמידה בתורים

הסבירות שמטופל יקיים את התור גבוהה יותר כאשר הוא מקבל התראה באמצעות SMS, דואר אלקטרוני ושיחות קוליות. מכיוון שמודיעים להם על התאריך, השעה ושם הרופא, אין סיכוי שהם יחמיצו את לוח הזמנים או יאחרו אליו. מצדם, רופאים יכולים גם להשתמש בתוכנת תזכורת פגישות כדי לעקוב אחר הפגישות שלהם עם עמיתים או לוחות זמנים של ייעוץ עם מטופלים.

2. הפחתה בזמני ההמתנה

מטופלים שיודעים באיזו שעה עליהם להגיע לביקורים קליניים אינם צריכים להמתין בתור להתייעצתם. כעסק, מרפאות יכולות לנצל את הטכנולוגיה הזו כצורה של אסטרטגיית שירות לקוחות. ככל שהמטופלים שלהם מרוצים יותר, כך גדל הסיכוי שהם יחזרו לבקש עזרה רפואית.

3. פוטנציאל לצמיחה בהכנסות

היתרונות הרבים שתזכורת אוטומטית יכולה לספק למטופלים מבטיחים שירות לקוחות איכותי ויכולים לתרגם להכנסה גבוהה יותר מהתייעצות וטיפולים חוזרים ונשנים.

4. פורטלי תקשורת מרובים

תזכורות דואר אלקטרוני הן אידיאליות עבור מטופלים שיש להם גישה קבועה לאינטרנט, או אלה המשתמשים בדואר האלקטרוני שלהם כחלק מעבודתם. שיחות קוליות מועילות ביותר לאנשים מבוגרים, שמבלים פחות זמן באינטרנט ויודעים פחות על טלפונים ניידים. הודעות טקסט ב-SMS היא אולי התזכורת היעילה ביותר לפגישה למטופל, שכן היא שולחת את ההודעה ישירות למכשיר של האדם המעורב בפגישה. הרופאים והצוות שלהם יכולים להשתמש בכל אחת מהאפשרויות הללו או בכל האפשרויות הללו כדי לעזור למטופלים לזכור את לוח הזמנים שלהם.

5. ציות לכללים ולטרנדים של רשומות אלקטרוניות

בארצות הברית ובמספר גדל והולך של מדינות ברחבי העולם, מגזרי הבריאות הציבוריים והפרטיים עוברים למערכת נטולת נייר של שמירת תיעוד. תזכורות לפגישה הן לעתים קרובות חלק מהצעות מבוססות אינטרנט שעוזרות לארגן ולאחסן מידע על המטופל. תוכניות אלו תואמות באופן אידיאלי לחוק הניידות והאחריות של ביטוח בריאות תחת חוק שירותי הבריאות האמריקאי, מה שאומר שהן נחשבות לחלק מהטיפול המכוסה בביטוח.

6. תכונות שירות לקוחות

שירותי תזכורת אוטומטיים רבים זמינים במספר שפות כדי לתת מענה לחולים בני לאומים שונים. המטופלים יכולים גם להגיב לתזכורת על ידי אישור או ביטול הפגישה עם קבלת השיחה. בנוסף, ייתכן שיש להם פונקציה המאפשרת למטופל לבטל את הסכמתו לשירות התזכורות.

7. תכונות ידידותיות לרופא

רופאים יכולים להתאים את הקבצים לפי התמחות כך שתזמון ותזכורת הפגישות של המטופלים יהיו מאורגנים יותר. הם יכולים גם לצרף הערות נוספות לשיחת התזכורת או להודעה. הרבה תוכניות מציעות תזכורות בלתי מוגבלות להודעות טקסט.

8. עלות-תועלת

למרות שכלי תזכורת פגישות עשויים להיראות כמוסיפים עלויות למפעל רפואי, הם למעשה יכולים לחסוך כסף למרפאות במובנים מסוימים. מכיוון שהשיחות הן אוטומטיות, הרופאים אינם צריכים לשכור צוות נוסף כדי ליצור קשר עם המטופלים לקראת ביקורם הקרוב. ניתן להקצות צוות אדמיניסטרטיבי לבצע משימות אחרות במקום לארגן פגישות למטופלים.

9. אבטחת מידע

תוכניות אלה מגיעות עם תכונות אבטחה מוצקות המבטיחות סודיות של מידע המטופל. יש להם גם פונקציות תחזוקה המאפשרות גיבוי יומיומי של מסדי נתונים ומורידות את הסיכון לשימוש לרעה בנתונים.

10. אירוח של מספר לקוחות

תוכניות תזכורות אוטומטיות יכולות לטפל בו-זמנית בשיחות, הודעות דואר אלקטרוני והודעות SMS למספר רב של מטופלים. זה חוסך זמן, כסף ונמנע את אי הנוחות של גרימת המטופל להמתין.Source by Jane Susaeta

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved