תקציב תקציב לתחביבים

/
/
/
51 Views

אפשר לומר שרוב האנשים מוציאים את כספם בתבונה או לפחות דואגים לאחריותם הכלכלית לפני שהם רוכשים שירות או מוצר כדי לתמוך בתחביב או באינטרס שלהם.

האם יש לך תחביבים ותחומי עניין שלך בתקציב או שאתה מוציא כל מה שצריך כדי לשמור על התחביב שלך?

תחביבים לרמת ההכנסה שלך:

הכנסה נמוכה: התחביב של אדם יכלול את תחומי העניין שאפשר לעשות בחינם או בזול. כמה דוגמאות כוללות קריאה, כתיבה, הליכה, ריצה וטיולים, צפייה בטלוויזיה, האזנה או השמעת מוזיקה, האזנה לרדיו ודיג.

הכנסה בינונית: עיסוק בתחביבים שעשויים לייצר רווחים עבור בחירת קריירה. תהיה השקעה קטנה וניתנת לניהול. דוגמאות לתחביבים אלה הן ריקוד, גולף וספורט אחר, ציד, קמפינג, הימורים, ביליארד, פריטי אספנות, מיניאטורות, אומנות ויצירה, סרטים והצגות תיאטרון וגינון.

הכנסה בינונית -עליונה – תחביבים אלה ידרשו כספים לאספקה, הדרכה בכיתה וכוללים פעילויות תמיכה, כגון חברות במועדון, מלאי, ציוד ומדריכי הדרכה. דוגמאות לתחביבים אלה כוללות צילום, צלם וידאו, צלילה, טיולים, שייט, בישול גורמה, ציור אמנותי ויצירת תכשיטים משובחים מאבני חן, זהב ופלטינה.

הכנסה עליונה – חופשי לעסוק בכל מה שאתה רוצה, אך המשך להיות מודע לכספים ולעלויות התחזוקה. זה חכם להיות בתקציב בכל רמת הכנסה.

איך לעבוד במסגרת התקציב שלך:

  1. דע והבין מה צפוי לתמוך בתחביב שבחרת.

  2. דע את כישרונותיך וכישוריך שכן ייתכן שיהיה צורך בחינוך נוסף.

  3. שאל שאלות של אנשים פעילים בתחביב או בהתעניינות הנחשבת.

  4. קרא ספרים ומדריכים שאפשר להשאיל מהספרייה המקומית שלך.

  5. עשו מחקר מקוון.

  6. צפה או עבד עם מנטור.

עיסוק באינטרסים חדשים צובר ידע וניסיון שווים. זה שווה עלויות נוספות והשקעת עבודה כדי לרצות תענוגים משמעותיים. ניתן להתגבר על מכשולים פיננסיים באמצעות רעיונות לגיוס כספים יצירתיים להמשך משאלות ליבנו.

מוקדם יותר ציינתי על עבודה עם מנטור. זה יקר לכל ההיבטים של התחביב שלך. בכל פעם שיש מחסור בכסף, מצא תעסוקה בתחום העניין. תעסוקה מסוג זה היא מתנה מכיוון שמשלמים לך על כל מה שאתה אוהב לעשות.

אפשרויות הכנסה:

להיות מומחה בתחום העניין שלך הוא אבן דרך לעסק שיש לו כל הזדמנות להצליח כלכלית. עסקים רבים בנויים מאנשים בעלי כשרונות וכישורים באמנות, במלאכה ובספורט.Source by Tricia Deed

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved