תעשיית האופנה העולמית: איך גיאוגרפיה משחקת תפקיד?

/
/
/
46 Views

זו תעשייה מאוד מעניינת, אם חושבים על זה. חלק ניכר ממנו עדיין נותר עלוב עבור האדם הפשוט, וטרנדים שצצים ומוחלפים בסופו של דבר אף פעם לא באמת מרגישים כמו עניין גדול לרובנו. עם זאת, אם תסתכל אחורה, אולי תוכל להעריך את השינוי שהדבר קנה למין האנושי. למעשה, הבנה טובה יותר של תעשיית האופנה העולמית עשויה לגרום לך להעריך כמה חשובה התעשייה הספציפית הזו. ישנם הרבה גורמים שעוסקים בעיצוב התעשייה הזו, חלקם נדונים להלן.

אווירה מקומית

תלוי איך האווירה המקומית עשויה להיות, זה נוטה מדי לצלם את אותה תמונה. מכאן שאם יש איזשהו אימברולגיו פוליטיים במדינה, זה בוודאי ישפיע על זה באותה מידה. אפילו התרבות משחקת כאן תפקיד גדול, והאופנה שתתקבל תושפע מאוד מהתרבות והמורשת של המעצב. כפי שניתן לראות בתעשיות אופנה ברחבי העולם, רבות מהיצירות הן תוצאה ישירה של ההשפעה התרבותית של אותו אזור מסוים. זוהי תופעה שכיחה הנצפית בתעשייה העולמית.

תנאים כלכליים

זה סוף היום, זה עוד תעשייה. מכאן, מכאן נובע שכסף מהווה נוכחות גדולה בתעשייה הזו, והיעדרו ישפיע בבירור על התעשייה. מעצבים בעלי פרופיל גבוה מחפשים כל הזמן שווקים מתעוררים ורווחיים. אם הם לא מוצאים אותו במקום בו הם נמצאים, מובטח שיחפשו אותו במקום אחר. זה משהו חשוב שמשנה לעתים קרובות את מושב הכוח בתעשיית האופנה העולמית. עיר שעשויה להיחשב כמושבה החמה היום עלולה לאבד מיד את הפנים מחר אם הכלכלה לא תוכל לעמוד בקצב הענף.

השפעות חיצוניות

בענף זה, שום דבר לא נחשב ל"עותק". עיצובים וסגנונות נוטים להיות בהשראת, ולא להעתיק ישירות. לפיכך, עם תעשיית האופנה העולמית, אי אפשר להזניח את העובדה שסגנונות ועיצובים מבחוץ ישפיעו על מגזינים פחות חשובים בתעשיית האופנה. זוהי תעשייה שמשגשגת כדי להישאר מכירה את ההבדלים. השפעות חיצוניות הן אירוע יומיומי ואי אפשר להזניח. אנשים חייבים לנסות ולשנות את צורת הדברים, אבל בסופו של דבר, הסגנון הטוב ביותר יהיה זה של התעשייה החזקה יותר.

לפיכך, אפשר למעשה להניח שתעשיית האופנה העולמית היא יותר תעשייה מאוחדת. חלק גדול מהגורמים המשפיעים על התעשייה הגלובלית הם בדרך כלל אלה הנובעים מתעשיות מוכרות. אלה הדברים שראוי לשים לב אליהם ובעצם מכתיבים איך התעשייה נוטה להיות. לא רק שענף זה משתנה באופן קבוע, זו למעשה דרישה שהוא משתנה לעתים קרובות ככל האפשר. זה משהו שצריך לקחת בחשבון בעת ​​ניתוח מנקודת מבט גלובלית. בסך הכל, זה בוודאי הולך לסקרן כל אדם שרוצה ללמוד יותר על זה.Source by Sagbee C

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved