תיבה של מייסון דבורים בעולם חיות הבר

/
/
/
46 Views

דבורים הן חלק מהותי מהמערכת האקולוגית שלנו. בלעדיהם, לא תהיה האבקה צולבת של צמחים מועטה או לא, ובלעדיה, צמחים אינם מסוגלים להטביע זרעים ופירות. הם הסיבה שהערוגות שלנו עמוסות בפרחים בקיץ ובלעדיה של היצורים היפים האלה, ירקות ועצי פרי יהיו עקרים. על ידי הצבת קופסת דבורים בגינה או בחצר שלך, אתה תעזור לדבורים לשרוד.

דבורי הבונים האדומות דורשות קופסה עמוסה בצינורות חלולים כסביבת הקינון האידיאלית שלהן – אורכים חתוכים של במבוק הם אידיאליים. הם מטילים את הביצים שלהם בודדות עם פקק של בוץ בין כל אחת ואספקה ​​של צוף או אבקה כדי לקיים את הזחלים. הם אוהבים להשתמש בחורים בעץ רקוב או בגבעולים עבים לקינון; דובי חזיר וגיטרה יוצרים עבורם בתים טובים לשוכרים.

The Wildlife Mason Bee Box הוא בית דבורים בלעדי ובודד שנועד למשוך דבורים כגון Red Mason או Orchard Bee שהם זנים שאינם רוחשים. קבוצות אלו נמשכות במיוחד לחורים בעץ ו- Wildlife Mason Box מספקת סביבה אידיאלית אשר הופך להיות קשה יותר למצוא באופן טבעי בגנים מודרניים – אנחנו הגננים הפכנו ליצורים מסודרים אבל למרבה הצער זה לא מה שרוב הדבורים מייסון צריכים. על ידי אספקת ארגז עם זאת נוכל להבטיח את המשך המין – זה גם תכונה אטרקטיבית ביותר שיש בגינה.

העיצוב המיוחד של Wildlife Mason Bee Box עשוי מעץ FSC עמיד וניתן לאתר אותו במגוון דרכים:

נתלה מהמתלה האחורי

הסר את המתלה האחורי והברג את הקופסה לקיר או לגדר כך שהבסיס שלה ממוקם כנגד הקיר או הגדר.

ממוקם על בסיסו

יש לתלות את הקופסה או למקם כך שהחזית הפתוחה תפנה כלפי מטה כדי למנוע גשם. ל-Mason Bees יש העדפה שהבית שלהן יהיה מחוץ לאדמה ולכן התיבה ממוקמת באופן אידיאלי כשהיא מקובעת לעמוד או לעץ.

המקנן מכיל צינורות קרטון בגדלים שונים / קנים שנקדחו במיוחד שהם אידיאליים עבור הדבורים מייסון להטיל את הביצים שלהם. הצינורות ארוזים היטב ובכך מתנגדים להסרה על ידי נקרים, שהם טורף טבעי של דבורי מייסון במיוחד.

מומלץ למקם את הקופסה במקום חמים בגינה שלך, רצוי בכיוון הפונה דרומה כדי לתפוס את השמש בבוקר. בניגוד לבני דודיהם הגדולים יותר, דבורת הבומבוס, דבורי מייסון שמחות להתחמם בחום של אור שמש ישיר. ברגע ש-Mason Bees יהפכו לדיירים מבוססים בתיבה, מספרם יגדל בהתמדה בשנים הבאות.

הם אוהבים לקבל אספקת מזון סדירה בהישג יד מהבית שלהם – אם עדיין אין לך בית קפה דבורים, נסה למקם את הארגז קרוב למקום שבו הם יחפשו מזון – ערוגות פרחים, ליד קיר עם צמח שמטפס למעלה או אפילו מתחת לגדר חיה. ייתכן שלדבורים יהיו דיירי משנה – עכברים משתמשים לרוב בקופסאות דבורים לקינון. אם זה יקרה, פשוט השאר את חומרי הקינון שלהם במקום – הם ינצלו אותם היטב בשנה שלאחר מכן.Source by Alex Kelly

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved