תחום אלחוטי במאה ה -21

/
/
/
40 Views

עם הופעת הטכנולוגיה האלחוטית התרחיש של עולם האינטרנט השתנה מאוד. זה לא נכון ש-Wi-Fi ו-Bluetooth הובילו את האנושות לתחום חדש, מרחב נפלא שיש בו רק גאדג'טים אך ללא חוטים. שידורי נתונים דיגיטליים נעשים באמצעות רשתות אלחוטיות. עד כדי כך, ניתן לחבר את הרשתות הללו גם לרשת, אוטוסטרדת המידע של מחשבים ניידים ניידים בעולם ומחשבים אישיים התומכים ב-Blue Tooth שולטות בחדרי הישיבות הארגוניים בעולם. לטלפונים סלולריים יש יכולות Wi-Fi; כך שאין לנו בעיה לשלוח ולקבל הודעות SMS (שירות הודעות קצרות) ו-MMS (שירות הודעות מולטימדיה). בשדות תעופה יש מתקני העברת נתונים אלחוטיים. כל מי שמורשה לגלוש ברשתות אלחוטיות בעזרת המחשב הנייד שלו, יכול לעשות זאת בלחיצה על העכבר.

עם זאת, שידורי נתונים אלחוטיים מבוצעים רק במחיר. גאדג'טים קוויים עדיין זולים יותר מבני הדודים האלחוטיים שלהם. משתמשי מחשב רגילים יצטרכו לחכות כמה שנים כדי לשים את ידם על נפלאות כאלה של טכנולוגיה מתקדמת.

למרות התחרות העזה, כמה יצרנים של גאדג'טים מבוססי טכנולוגיית Wi-Fi בולטים בקהל. יצרנים אלה צפויים להישאר שחקני מפתח בעולם האלחוטי לפחות עד 2012. עם זאת, לאחר חמש שנים, הם עלולים להיעקר על ידי מתחרים אחרים בתחום הטכנולוגיות האלחוטיות והגאדג'טים.

הגעתן והתקדמותן של טכנולוגיות אלחוטיות משמעותן נוחות רבה למשתמשים הארגוניים והרגילים. נכון לתאריך, אנחנו לא יכולים לספור שום חיסרון רציני של טכנולוגיות אלה, מלבד אחד – הם די מסובכים. משתמשים רגילים לא יכולים לתכנת או אפילו להשתמש בגאדג'טים האלחוטיים ללא הכשרה מתאימה. בזמנים הבאים, מודולי הדרכה מתוחכמים יהיו זמינים בשווקים העולמיים. המשתמשים יידרשו להתאמץ כדי לשלוט בפעולות התוכנה כמו גם החומרה של הטכנולוגיות הללו. אנו נעדכן את קוראינו על ההתפתחויות האחרונות בתחום זה במהדורה החדשה בכרך זה.

בשנים הקרובות, מספר המשתמשים עשוי להגיע לרמה חדשה של גובה. עם המספר ההולך וגדל של משתמשי Wi-Fi, ניתן לומר שהדרישות של טכנולוגיה זו יהיו באמת להשיג גובה חדש. אנו יכולים לראות שהטירוף של האינטרנט בקרב משתמשים גדל ברחבי העולם. לכן, ההערכה היא שמספר משתמשי ה- Wi-Fi יושג ברמה חדשה ברחבי העולם. הסיבה מאחוריה היא בבירור העליונות של הטכנולוגיה הזו.Source by Piyush Singh

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved