תחביב ודייג מסחרי – ההבדל בין השניים

/
/
/
70 Views

ההגדרה של דיג היא לצוד מינים חיים המעבירים את כל חייהם במים. דיג יכול להיות פעילות ספורטיבית, תחביב או מקצוע. עבור חלקם זו מסורת אבות שהמשפחות מתרפקות עליה במשך דורות. זוהי הרפיה שרוב האמריקאים לוקחים חלק וגם מעודדים את הצעירים במשפחותיהם לעשות זאת. אותם מבוגרים שחובבי דיג היום התחילו כנראה כשהיו עוד בשנות העשרה שלהם. רבים אוהבים דיג כספורט וחלקם כמקצוע. תהיה הסיבה אשר תהיה, יש צורך לשמור על עניין זה בחיים על ידי עידוד הנוער של היום לחוות אותו גם כן.

דיג מסחרי ונופש

דיג בעולם של ימינו נועד לבילוי או כפעילות מסחרית. דיג כענף ספורט משתתף בו כתחרות ולשם ההנאה. יש הרבה הנחיות וכללים שיש לפעול לפיהם כשאתה דגים לספורט. יש הנחיות וחוקים לגבי סוג הדגים שמותר לתפוס והפיתיון המותר לשימוש. IGFA או International Game Fishing Association קובעים את הכללים והתקנות לספורט זה. דרך הדיג החוקית היא באמצעות קרסים, חוטים, סלילים וחכות, אסור להשתמש ברשתות דיג או ללכוד את הדג בפה.

תחרויות וטורנירים

טורנירים ותחרויות הם סוג של דיג כבילוי. הזוכה נשפט על בסיס מספר הדגים ומשקל הדגים שנתפסו בזמן מסוים.

דיג מסחרי

דיג מסחרי הופך למקצוע ולקריירה של האדם שהוא גם חובב דיג. דגים מיוצאים לאזורים שונים בעולם ומהווים סחר משגשג. אוכל מסופק לאנשים בכל רחבי העולם עם סחר זה. ההיבט השלילי היחיד של המקצוע הזה הוא שלא משנה מה יהיו תנאי מזג האוויר, הדייגים צריכים לנסוע למקומות מרוחקים בים כדי לעשות את עבודתם.

מגבלה נוספת היא שלדייג מותרת רק מכסה מסוימת על פי אמנות שנעשות בינלאומית. כך הדיג מוגבל ואינו יכול לחרוג מהמגבלות שצוינו. בדרך זו נמצא הדייג המקומי חסר מקומות עבודה לעצמו.

דגים שהכי פופולרי לתפוס הם סרטנים, דיונונים, צדפות, לובסטרים, קריל, שרימפס, סלמון, בקלה וטונה. שיטת לכידת הדגים משתנה בהתאם למיקום בו אתה דייג, סוג הדגים והטכנולוגיה שבה אתה משתמש. הצרכים של דרכי דיג שונות שונות, אם יש רק אדם אחד שדוג מסירה קטנה הוא יזדקק לציוד אחר לגמרי לקבוצה שעושה זאת על בסיס יומי.

דיג פנאי זה משהו שהדייג עושה בזמנו הפנוי או בתור טורניר, אבל אם זה דיג מסחרי זה המקצוע שלו ויצטרך להיות ברמה יותר רצינית שכן זו בחירת הקריירה שלו.Source by Abhishek Agarwal

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved