תחביבים ותחומי עניין – התחביב הטוב ביותר עבורך

/
/
/
45 Views

האם אתה מחפש דרך להוסיף שמחת חיים לאורח החיים שלך?

יש הרבה תחביבים ותחומי עניין סביבנו מדי יום. יש תחביבי מלאכה, תחביבים אקסטרים, תחביבים מהנים, תחביבים עולמיים, תחביבים גדולים, תחביבי אקשן. התחביבים כוללים את המוכר, החריג או המוזר, הייחודי והפופולרי. זה כמו לובי תחביב באמצע העולם.

האם אתה מודע לתחביבים החדשים?

תחביבים חדשים הכוללים טכנית, רכב ותקופת החלל בעזרת כלי תחביב מיניאטוריים חדשים כדי לעזור לאנשים תחביבים לעצב את היצירות שלהם בעבודת יד או להרכיב ערכות תחביבים.

האם יש יותר מדי רשימות של תחביבים לבחירה? ערכו רשימה אישית של מי אתם. מה אתה אוהב לעשות? מה אתה לא אוהב לעשות? מה אתה אוהב לעשות? ומה לא תעשה.

כמו ואהבה הן שתי מילים שמשמעותן דברים שונים. מבחינתי, כשאני אוהב משהו אני מקבל או מתחייב לכל מה שבא איתו. טוב או רע אני יכול לחיות עם זה. מצד שני כשאני אוהב משהו, גיליתי שברגע שהאהבה נעלמה כך גם הפרויקט.

הרשימה שהכי קשה להרכיב תהיה… מי אני? זה קשה כי הרבה פעמים אנחנו בעצם לא יודעים מי אנחנו מסיבות שונות. אולי אתה עסוק באחרים ומגלה אובדן זהות. אולי מעולם לא התעניינת בעצמך כדי לגלות מי אתה.

תחביבים עוזרים לגלות או לגלות מחדש את עצמנו כי אתה צריך להשתמש בידע, כישורים וכישרונות שלך כדי לתת חיים לתחביב. פעמים רבות התחביבים ותחומי העניין שלך חורגים מעבר לעולם היצירתי האישי שלך. ערכו רשימה של תחביבים ותחומי עניין.

הרשו לי לספר סיפור קצר שיעזור להדגיש נקודה זו. יש לי חבר שמכין צמחים מיניאטוריים. אני מסתכל עליהם והם חמודים, אבל תחביב מסוג זה לא מעניין אותי. עם זאת, בגלל שהיא חברה שלי, נתתי לה לספר לי איך היא מכינה את המיני שלה צמחים.

פניה מאירות בהתרגשות כשהיא מדגימה כיצד היא נותנת חיים לצמחים שלה. העולם שלה מרגש. אבל לעולמה יש מציאות גם משום שהיא משמחת מבוגרים וילדים אחרים עם הצמחים שלה כשהם ממקמים את העצים והעלווה האלה בבתי בובות, סצנות רכבות ויצירות מיניאטוריות אחרות.

תגלו שתחביב הוא משהו שאתם נהנים ממנו בעיקר בשביל תגמול אישי. לכן, מה סוג האישיות שלך? לא האדם שאתה מראה לציבור, אלא האדם האמיתי שבתוכו.

לדוגמה, אתה עשוי לתקשר לאחרים שאתה נהנה בחוץ, עם זאת, כאשר אתה מוזמן להצטרף לחבריך לטיול קמפינג; אתה עושה סידורים אחרים כדי להיות במקום אחר.

אתה נהנה מחברת החברים שלך, אבל העניין שלך השתנה. קמפינג הוא לא התחביב שלך, אבל להיות בבית להבריש עיצוב על האופנוע שלך היא העדפה שלך. זו הסיבה להכנת רשימת אישיות על מנת להפוך את מציאת התחביב להרפתקה עבור עצמך.

האם התחלת לשים לב כיצד תחומי העניין העסקיים, החינוכיים וסגנון החיים שלנו עשויים להשתנות לאט או במהירות? כמו כן התחביבים והתחומי עניין שלנו משתנים לאותו קצב. החיים מרגשים! או אם החיים שלך לא מרגשים תעיר אותם עם תחביב!Source by Tricia Deed

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved