תחביבים אהובים – צפייה בטלוויזיה

/
/
/
46 Views

עבור אמריקאים רבים, התחביב האהוב עליהם הוא צפייה בטלוויזיה. זה אולי לא נשמע כמו תחביב לאנשים מסוימים, אבל זה כן. ההגדרה של תחביב היא לעשות פעילות פנאי או פנאי מחוץ לקריירה. צפייה בטלוויזיה היא כנראה התחביב הנפוץ ביותר שיש. עם כמות השעות שאנשים מבלים בצפייה בטלוויזיה בכל יום, והיא מטפסת, צפייה בטלוויזיה הופכת בקלות לאחת הפעילויות הפופולריות ביותר בקרב האמריקאים. לא הייתי אומר שזה בונה, אבל זה פופולרי. מה עוד אנשים מבלים את זמנם לעשות יותר? הם עובדים שמונה שעות ביום, ואז האדם הממוצע צופה בטלוויזיה חמש עד שמונה שעות ביום. אף אחד לא מבלה כל כך הרבה זמן בפעילות מסוימת אחרת.

הלקח שאנו לומדים מכך הוא שלא כל התחביבים נוצרים שווים. תחביבים מסוימים יכולים להיות בונים יותר ולשפר את אורח החיים או איכות החיים שלך יותר מאחרים. יש אינסוף דברים שאתה יכול לעשות, שיהיו יותר בונה מאשר צפייה בטלוויזיה. קרא ספר, צא ועשה משהו עם כמה חברים, לך עשה איזושהי פעילות גופנית. מצא תחביב בחנות התחביבים הקרובה, שהוא בונה, שעוזר לך בצורה כלשהי ומשפר את חייך בצורה כלשהי. מצא משהו שנותן לך תחושת סיפוק והגשמה, משהו שיכול לתת לך את תחושת ההרגשה כאילו השגת משהו.

רוב האנשים שדיברתי איתם, שצופים בכמות עצומה של טלוויזיה, מודים בעצמם שהטלוויזיה משעממת וחבל על הזמן. אז למה הם מבלים כל כך הרבה זמן לעשות את זה? כמה אנשים, אני חושב, פשוט לא מודעים לכמה זמן הם באמת מבלים. אם תשבו ותראו להם כמה מהחיים שלהם מבלים מול הטלוויזיה, הם יהיו מופתעים. אחרים צופים בטלוויזיה מחוסר משהו טוב יותר לעשות. הם לא יכולים לחשוב על דברים לעשות, או לא רוצים להתאמץ כדי לחשוב על דברים טובים יותר לעשות. הטלוויזיה כבר הטריפה את דעתם ביצירתיות. הם הפכו עבדים לזה, לא מסוגלים לפעול יותר בעצמם או לחשוב על הדברים שלהם. אחרים עשויים לצפות בזה מעצלנות. הם רק רוצים לשבת, אז למה לא להדליק את הטלוויזיה כשהם יושבים שם. אחרים עשויים לצפות רק להפסקה מכל דבר. זה די נחמד לפעמים להרפות את המוח שלך לאחר השימוש בו בעבודה או בבית הספר כל היום. צפייה בטלוויזיה מרגיעה מאוד את המוח. אתה אפילו לא צריך לחשוב; אתה יכול פשוט לשבת שם ולבהות אטום במסך. זה נהדר! ובכן, אלה רק דברים שחשבתי עליהם עבור אנשים שמבלים כל כך הרבה זמן בצפייה בטלוויזיה. יש כנראה תירוצים רבים אחרים, אבל אף אחד מהם לא מצדיק את הזמן והכישרון שמתבזבז על מאמץ כזה, כישרונות שאפשר לפתח בתחומים אחרים.

אחד הציטוטים האהובים עלי הוא "כסף הוא רק טוב כמו הטוב שאתה יכול לעשות איתו." אני חושב שאנחנו יכולים לומר את אותו הדבר על הזמן שלנו. "הזמן טוב רק מהטוב שאנחנו יכולים לעשות איתו," אז בואו נעשה את הזמן שלנו שימושי ונעשה משהו טוב, משהו בונה. תכנן את הימים והשבועות שלך; לתכנן פעילויות מרוממות טובות; לתכנן משהו שיעזור לך ולאחרים. טלוויזיה היא לעתים קרובות רק נסיגה עבור אנשים שאינם מתכננים דברים אחרים, בונים יותר.Source by Peter Jaystore

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved