תוויות לבוש לחיות מחמד – טרנדים חשובים

/
/
/
56 Views

איך לבחור את תווית הלבוש המושלמת עבור חיית המחמד שלך?

הצרכנים של היום מחפשים יותר מסתם צבעים סתומים ועיצובים משעממים. הכל עניין של לוגואים מנקרי עיניים, צבעים בהירים ותכונות עיצוב אינטואיטיביות שמבליטות את תוויות מותגי הבגדים. אנשים אוהבים לקשט את חיות המחמד שלהם עם אביזרים מותאמים אישית ותוויות לבוש. סט נהדר של מותאם אישית תוויות לבוש יכול בקלות לעשות את העבודה. ישנם מיליוני בעלי חיות מחמד בארצות הברית וברחבי העולם שרוצים להלביש את חיות המחמד שלהם ומוכנים לשלם דולר גבוה כדי לעשות זאת.

כאשר מדובר בבחירת מוצר לחיות מחמד העמידות חיונית שכן מוצרים אלו מקבלים שימוש רב מאוד. אנא עיין בתרשים שלהלן באילו תוויות לבוש עליך להשתמש עבור הפרויקט שלך:

תוויות ארוגות וטלאים ארוגים

  • קולרים לחיות מחמד

  • רצועת חיות מחמד

  • ביגוד לחיות מחמד

  • מצעים לחיות מחמד

  • שמיכות לחיות מחמד

  • שמיכות חיות מחמד

תוויות מודפסות ותוויות העברת חום של Tagelss

  • צעצועים רכים לחיות מחמד

האם כדאי לתייג את בגד חיית המחמד שלך עם תווית לבוש?

עיצובים מכילים קטעי מידע קטנים כמו שם חיית המחמד, משפט קצר המציין כמה הם אוהבים את חיית המחמד שלהם או מסר מוזר. בין האפשרויות השונות, שיש ללקוחות לעיצוב הלבשה כוללות תוויות ארוגות, תוויות מודפסות ותוויות העברת חום. האחרון צובר פופולריות יותר מכיוון שהוא מאפשר ללקוחות לשלב את המסר שלהם ישירות על בדים סינתטיים וטבעיים. פיתוחים מהירים בטכנולוגיית ההדפסה מאפשרים כעת לאנשים להשתמש בדבקים פנימיים להתאמה אישית של תמונות לכל גודל או שילוב צבעים, ומאפשרים להם אפשרויות בלתי מוגבלות בכל הנוגע לעיצוב.

כל תוויות הלבוש כמו ארוגים, tagelss חוֹם לְהַעֲבִיר אוֹ תוויות מודפסות יכול לשמש למיתוג בגדי חיות מחמד. כאשר הם לובשים על ידי בני אדם וחיות מחמד כאחד, תוויות ארוגות נוטות לגרום לאי נוחות מכיוון שהן יוצרות תחושת דגדוג או גירוד אך הן עמידות מאוד. בעוד שבני אדם יכולים להתלונן שהם מרגישים לא בנוח עם החולצה החדשה והמהודרת שלהם, לחיות מחמד בדרך כלל קשה יותר להעביר את אותו המסר. המטרה הסופית היא למקם את הַלבָּשָׁה תווית מבלי לגרום לאי נוחות גם לעור ולהיות גלוי.

לוקח זמן לעצב בגד לחיות מחמד וגם לשים עליו תווית מותג. בחנויות יצירה ניתן למצוא בקלות את זמינות הבדים והדוגמאות באופן מקומי. אם מדובר במותג הַלבָּשָׁה תוויות אנו תמיד מציעים לעצב ייחודי משלכם ולא להשתמש בתבניות, קליפים, טפסים הנמצאים באינטרנט. לא משנה מה אתה מייצר בגדי "גורים" או בגדים אנושיים אתה צריך להזדהות כעסק ולהראות את שם המותג שלך.

12 מותגי כלבים של מעצבים ותוויות הלבוש שלהם.

במאמר הקישור שלהלן "InStyle", תוכלו למצוא את המותגים המקסימים והאופנתיים ביותר לגורים של המעצב ראלף לורן, הוליווד חוגגים ואנשי טלוויזיה כמו אלן דג'נרס או ליסה ונדרפומפ. אם אנשים יכולים להיות אופנתיים למה לא כלבים?

https://www.instyle.com/lifestyle/stylish-dog-clothing-brands#2741673

התחל קו בגדי חיות מחמד משלך עכשיו!

הב הב!Source by Denise Newton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved