שני תחביבים אנרגטיים לטובת הרווחה הגופנית והנפשית שלך

/
/
/
61 Views

אנשים נהנים להיות פעילים בין אם זה דילוג בחצר האחורית שלך או עלייה בשלג במורד מדרון מדהים ביום ראשון אחר הצהריים שטוף שמש. זה נותן להם עניין, בין אם זה לבד או עם אנשים אחרים ושומר על בריאות הגוף שלך. אז מהם שני תחביבים אנרגטיים המועילים לך לרווחה הפיזית והרגשית?

1. ספּוֹרט:

משחק ספורט נהדר עבור הכושר, התחרות והקשר החברתי שלך, בין אם זה ספורט קבוצתי גדול כמו רוגבי או כדורסל או יותר על ספורט אישי כמו טניס או סקווש. ישנם הרבה ענפי ספורט לבחירה כפי שראיתם במשחקים האולימפיים בקיץ ובחורף. הבחירה תצטמצם לפי מה שזמין במקום בו אתה גר וכמובן העניין שלך בענפי ספורט קבוצתיים גדולים או מהסוג האישי יותר. ניקח את הגולף כדוגמה. אתה יכול לשחק את המשחק הזה ולהתחרות בעצמך או שאתה יכול להצטרף לאחרים ולהיות חלק מצוות, למשל ארבעה שחקנים. זהו ספורט נהדר להיות בחוץ ולהוציא אוויר צח, לשחק סיבוב של 18 גומות עם קבוצת חברים ואז לנהל שיחה חברתית לאחר מכן בחדרי המועדון. אתה יכול גם ליהנות מטייל במגרשי הגולף הרבים בעולם. אין כמו משחק גולף טרופי בשמש!!

2. מתעמלים:

כיצד נשמע שיעור ריקודים ואחריו נשמע סודוקו? אלו שתי דרכים בהן תוכל להפעיל את הגוף שלך. הראשון מפעיל את השרירים שלך ועוזר בכושר שלך והשני מפעיל את המוח שלך ועוזר לעורר את הנפש. פעילות גופנית חשובה כחלק מהבריאות הכללית והרווחה הרגשית שלך.

אנשים מרגישים טוב לאחר פעילות גופנית ומגלים שזה עוזר לרמות האנרגיה הכוללות. ישנן דרכים רבות להתאמן מביצוע עבודות הבית, הליכה או ריצה ברחבי הבלוק, משקולות ואירובי בחדר הכושר וכל סוג של ריקוד וספורט.

אנשים גם מרגישים פנטסטיים ותחושת הישג כשהם השלימו פאזל, כמו בסודוקו. ישנן גם דרכים שונות אחרות לעורר את המוח כולל משחק משחקי זיכרון עם הילדים. זה נהדר להירגע באמבטיה או במיטה עם פאזל או שניים כחלופה לקריאת רומן. ומה יותר טוב מפגישה של פעילות גופנית ואחריה מפגש של פעילות גופנית?

אז הנה לכם, הבחירה היא שלכם. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להחליט על ספורט, לשמור על כושר אליו ואז לעשות כמה משחקי מוח לטובת המוח שלך.Source by Hilary Daglish

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved