שלושה טיפים לשימוש בבקשות עבודה אלקטרוניות

/
/
/
50 Views

סביר מאוד שהבקשה הבאה שלך לעבודה, ללא קשר לענף, תתבצע באופן אלקטרוני. במובנים מסוימים זה מקל על התהליך, אני חושב, שכן רבים מוצאים מאמץ למלא בקשות נייר ביד ולוודא שהוא מגיע לידיים הנכונות. ובכל זאת, יש כמה בעיות שאתה יכול להיתקל בהן עם יישום אלקטרוני שעלול לגרום לבעיות אם אתה לא שם לב.

1. קראו בעיון את ההוראות. אל תניח שאתה יודע איך התוכנה של החברה הספציפית הזו תעבוד רק בגלל שהגשת מסמכים מקוונים במקומות אחרים – מקומות רבים מתמחים את הצרכים שלהם לחברה שלהם. יכול להיות שיש ניואנס שעושה את ההבדל לאדם (או המחשב) המסנן את היישומים ואתה לא רוצה להפוך את הרושם הראשוני שלך לרע. כאשר מאות אפליקציות נבדקות, דברים קטנים יכולים להביא אותך לקטגוריה הלא נכונה, ובסופו של דבר, ללא עבודה.

2. טען את קורות החיים שלך בפורמט הנכון. יש סיבה לכך ששירותי קורות חיים מקצועיים מציעים גם גרסאות ASCII וגם גרסאות PDF של קורות החיים שלך בחבילות קורות החיים המקצועיות שלנו. אנחנו לא יודעים מה ירצה המעסיק העתידי שלך (בתקווה) ולפעמים זה משהו כל כך פשוט שגורם לך להתעלף בסיבוב הראשון של המיון. שתי הגרסאות נותנות לך את הסיכוי הטוב ביותר לקבל את הגרסה הנכונה ולהגיע לשלב הראיונות של תהליך חיפוש העבודה.

3. בדקו היטב את כל המידע! זה קורה כל הזמן: קורות החיים מצורפים והקופסאות הקטנות של הבקשה האלקטרונית לעבודה מתמלאות בקסם. אבל לקופסאות הקטנות האלה אין את המידע במקום הנכון, ושוב, דבר קטן עושה הבדל גדול בהעברת היישום שלך דרך המסנן הראשוני. אתה צריך לבדוק את זה עם הרעיון שאתה עושה הגהה, למרות שקורות החיים שלך כבר היו הגהה. אחרת, אתה יכול בסופו של דבר לוודא שהתואר האקדמי שלך הושג בעבודה האחרונה שלך כאשר אתה מגיש אותו ברשלנות. התרחיש הזה אינו מופרך כמו שהוא נשמע – אז בדוק כדי לוודא שהמידע הנכון נמצא בכל תיבה.

תחשוב על כמה מביך ולא מקצועי זה יהיה לעשות את הטעויות הפשוטות האלה באופן אישי. עם זאת בחשבון, שים לב בעת הגשת כל הבקשות המקוונות שלך ואל תהיה בטוח יותר מדי. שוב, היה חרוץ וזהיר במיוחד!Source by Erin Kennedy

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved