שבוע האופנה – מדריך נשים עסקיות לאופנה

/
/
/
58 Views

נשים מקצועיות בעלות אופנה חולקות קשר משותף החורג ממש, גיל, גזע, דת וקריירה. נשים מקצועיות יכולות להשתמש בתדמיתן כדי לקדם ביטחון עצמי, מקצועיות, חוזק, סמכות, כוח ויוקרה בעולם העסקי והאקדמי. לבוש נכון בפגישות, בעבודה, באירועי נטוורקינג ופעילויות אחרות הקשורות לעסק חיוני מאוד לצמיחה, התפתחות וכבוד. חשוב מאוד שנשים ישימו לב לבגדים ולאביזרים שהן קונות ולאופן שבו הן לובשות את הבגדים בזירה העסקית. באמת יש גבול דק בין מה שמקובל לבין מה שלא מקובל.

להלן טיפים מועילים כיצד נשים מקצועיות יכולות לבנות את ארון הבגדים וללבוש את הבגדים המתאימים כדי להקרין תמונה בטוחה, עקבית ושיקית!

עבודת רגליים

נשים צריכות לשים לב היטב לסוג הנעליים שהן נועלות כאשר הן מנהלות עסקים באווירה מקצועית או רשמית. נעליים תמיד צריכות להיות עשויות היטב ולהתאים את הרגליים כראוי. נעליים צמודות מדי יכולות להיות לא נעימות וניתן להבחין בהן בקלות על ידי אחרים. נשים שנועלות נעליים גדולות מדי, יכולות להקרין תמונה מרושלת שאינה מייצגת ביטחון עצמי או את הסגנון המתאים. גם נעלי אישה צריכות להיות מלוטשות כראוי ולא יהיו להן סימני שפשוף או קרעים בעור. אנו ממליצים לנשים ללטש את הנעליים לפחות פעמיים בשבוע ולנעליים חלופיות כדי שלא יתבלו מהר. דרך טובה נוספת לשמר נעליים היא לשמור אותן בקופסת נעליים ולהשתמש בעצי נעליים כדי לשמור ולשמור על צורתן.

הנהלה גבוהה

נשים צריכות להיות גם חולצות וחולצות יפות ועשויות היטב ללבישה מתחת למעילי חליפה או עם אנסמבל עסקי קז'ואל. חולצות צריכות להיות מקצועיות ולהתאים כראוי. חולצות גדולות מדי נראות מרושלות ואינן מחמיאות לצללית. חולצות צמודות מדי או נצמדות אינן מתאימות לעסקים. הדרך הטובה ביותר לשמור עליונים היא לתלות אותם על קולבים או לקפל אותם. אתה יכול אפילו להניח יריעת מייבש בין החלקים העליונים כדי למנוע היצמדות סטטית, להתנגד לקמטים ולשמור על ריח רענן. חולצות העשויות מחומרים עדינים כמו משי יש לנקות יבשות או לכבס ביד.

לובש את המכנסיים

נשים צריכות לשים לב גם למבנה הגוף שלהן ולאופן שבו הן בוחרות את המכנסיים או המכנסיים שלהן. נשים קטנטנות צריכות לבחור במכנסיים בגזרה ישרה שיחמיאו לגזרתן ויעניקו להן מראה גבוה. הגזרה הישרה תשמור על צורתם ולא תכריע את הגזרה שלהן כמו סגנונות אחרים. נשים גבוהות צריכות לבחור מכנסיים ארוכים ומשוחררים במיוחד, סגנונות רגליים בגזרת מגפיים או רחבות. סגנונות אלו מאזנים את הדמות ומעניקים לאישה הגבוהה צורה יפה. מכנסי קאפרי אולי לא הסגנון המחמיא ביותר לאישה גבוהה. נשים מפותלות צריכות לבחור מכנסיים המותאמים לגזרתן ואינם רחבים או צמודים מדי.Source by Chi Chi Okezie

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved