רשומות רפואיות אלקטרוניות ויתרונותיהן

/
/
/
71 Views

כפי שהשם מרמז, רשומות רפואיות אלקטרוניות מתייחסות להעתקים הרכים של רישומי הבריאות. מכיוון שזה מפחית את השימוש בנייר ובדברים אחרים, אנשים יכולים ליהנות מהרבה יתרונות. לדוגמה, אתה יכול לגשת לרשומות האלה לפי דרישה, מה שיכול לחסוך לך הרבה זמן, כסף ומאמץ. בואו נסתכל על כמה יתרונות בולטים של שימוש בתיעוד רפואי אלקטרוני. המשך לקרוא כדי לדעת יותר.

הטבות למטופלים

מערכת זו של שמירה על רישומים יכולה להפחית שגיאות באופן משמעותי. יתרה מכך, ניתן לשפר את התקשורת בין מטופלים לרופאים באמצעות EHR. כך שני הצדדים יכולים לגשת להיסטוריה הרפואית של החולים מכל מקום בעולם. תהליך זה מאפשר הערכה מעמיקה, בנוסף, כדי לסייע לרופאים לבצע אבחון מדויק.

מלבד זאת, EHR יכול לעזור לרופאים לעקוב אחר המטופלים שלהם ולפקח על הטיפול בקלות. זה יכול לעזור מאוד למטופלים מכיוון שהם לא יצטרכו לבלות זמן רב במשרדו של הרופא. חוץ מזה, במקרה חירום, רשומות אלקטרוניות מספקות מידע מציל חיים לספקי טיפול.

הטבות לספקי שירותי בריאות

אם אתה צריך להתייעץ עם מספר רופאים, ייתכן שלא יהיה זה רעיון טוב להסתמך על מסמכי נייר כדי לספק לרופאים דוחות מפורטים על ההיסטוריה שלך, התרופות הנוכחיות, סוג הדם והליכים שעברו.

EHR עוזר לספקי טיפול רבים לגשת לרשומות החולים בו זמנית. כל מה שהם צריכים לעשות הוא להשתמש במחשב התומך באינטרנט. והדבר הגדול הוא שהרשומות מספקות מידע בזמן אמת.

אז, ספקי שירותי בריאות יכולים להעביר את הנתונים של מטופל לספקים או למחלקות שונות מבלי להתמודד עם הרבה שגיאות.

פירוט יתרונות EHR

פחות ניירת: במוסד רפואי, חובות אדמיניסטרטיביות עולות הרבה מאוד זמן וכסף. לכן, רופאים מקדישים זמן רב למילוי טפסים ועיבודם. EHRs מקלים על לייעל הרבה משימות שגרתיות. עם הפחתת הניירת יורדת גם הדרישה לשטח אחסון.

שירות טוב יותר: EHRs מאפשרים חילופי מידע בזמן אמת. עם מידע מדויק ומעודכן, המטופלים יכולים ליהנות מאיכות טיפול טובה יותר מכיוון שלא יהיו הרבה טעויות. כמו כן, המטופלים נמצאים במצב טוב יותר לטפל בעצמם.

כמו כן, מרשמים מנייר עלולים להיקרא בצורה לא נכונה וללכת לאיבוד, מה שעלול לגרום לשגיאות. מצד שני, קבצים אלקטרוניים לא יכולים ללכת לאיבוד או לקריאה לא נכונה. אנו יודעים שלבטיחות המטופל יש חשיבות עליונה, ו-EHR יכול לאפשר בדיקת אינטראקציות תרופתיות שעלולות להיות מסוכנות.

תמריצים כספיים: לספקי שירותי בריאות, זה עולה הרבה כסף להשיג את הציוד הנדרש, להעסיק עובדים ולבצע את העבודה. מצד שני, הם יכולים ליהנות מהרבה תמריצים כספיים על ידי שדרוג מערכות התיעוד שלהם. לדוגמה, הם יכולים ליהנות מתוכנית התמריצים של Medicare EHR.

יעילות ופריון גבוהים יותר: רשומות אלקטרוניות יעילות הרבה יותר בהשוואה לרשומות מבוססות נייר, שכן הן מאפשרות ניהול מרוכז וגישה מיידית למידע הנדרש.

אז אלו הם כמה יתרונות עיקריים של רשומות רפואיות אלקטרוניות. אם אתה ספק שירותי בריאות, וודא שאתה מקבל את הציוד האלקטרוני ותהנה מכל היתרונות הללו.Source by Shalini M

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved