רעבים למען אופנה – לא!

/
/
/
70 Views

הדבר הקבוע היחיד בעולם הזה הוא השינוי. קלישאה, אבל זה נכון. זה תקף כמעט לכל דבר אבל זה תקף יותר לאופנה. מגמות אופנה משתנות מדי פעם. שינוי במגמה פירושו שינוי בארון הבגדים שלך. מכאן ששינוי בארון פירושו שתצטרכו לקנות חדשים כדי שהארון שלכם יתאים לארון של אחרים שכמו רוב הנשים אוהבות להיות "ב" באופנה.

אולי תקרא ממגזין אופנה שדירות זמש הן כל כך בעונה שעברה וטריזי גלדיאטור לקרסול מיועדים לסתיו הזה. זה לא משנה. אתה פשוט תמצא את עצמך הולך לבוטיק קונה זוג חדש של גלדיאטורים לקרסול, נכון? ונחש מה? בוא החורף, זה יהיה שוב "העונה האחרונה".

אז מה אתה עושה? אתה הולך שוב לבוטיק וקונה עוד זוג שהוא "כך העונה". ואז מגיעה העונה הבאה והזוג החדש שלך שוב מחוץ לעונה והוא אף פעם לא מפסיק. המחזור נמשך עד שאתה מוצא את הארון שלך מלא בחבורה שלמה של זוגות שאתה אפילו לא יכול לזכור מתי השתמשת בהם… או אם אי פעם השתמשת בהם, הכל בשביל להיות "בפנים".

אתה יכול להיות "ב" כל הזמן בעצם. אתה רק צריך לזכור מילה אחת כל הזמן – מיחזור.

לא תמיד צריך לעדכן את המלתחה במה שחדש ובמה שחם בהווה. מה שאתה צריך הם אלה שתמיד נשארים "בפנים" לא משנה באיזו עונה מגיעה.

כמו ג'ינס למשל. תאמין לי, הם תמיד בפנים. אתה רק צריך לדעת איזה סוג של ג'ינס אתה צריך ללבוש בשביל מה. ג'ינס משתנים בסגנון אבל אתה תמיד יכול ללבוש אותם בכל עת של השנה ולכל אירוע לצורך העניין, אפילו בכמה מפגשים רשמיים. הם אף פעם לא יוצאים מהשכבה האופנתית מהסיבה הפשוטה שהם נוחים, קלים לשילוב וזולים.

גם משאבות קלאסיות תמיד בסביבה. אתה יכול ללבוש אותם כשאתה הולך לעבודה, לבית הספר, לכנסייה ולמסיבות כמובן. זה הולך עם כל דבר ולמי אכפת אם תלבש אותם כל יום? אם אנשים מבחינים בצורה כזו שפוגעת בך, למה אכפת? זה עניין של מוח על חומר. לא אכפת לך, הם לא חשובים.

במילים פשוטות, תבזבז בגדים ונעליים ואביזרים כל מה שתרצה. אין בזה שום דבר רע (כל עוד אתה יכול לשלם עליהם כמובן). רק תוודא שכשאת קונה, זו באמת קנייה טובה – היא נמשכת זמן רב והיא אף פעם לא יוצאת מהאופנה.Source by Elle Jones

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved