רויאן קאנין – חברת מזון לכלבים מובילה

/
/
/
52 Views

רויאל קאנין נוסדה בגארד צרפת בשנת 1967; על ידי רופא וטרינרי צרפתי בשם ז'אן קתרי והחברה שינתה מאוחר יותר את מיקומה ל- Aimargues. החברה החליפה עם השנים ידיים משנת 1972 כאשר נרכשה על ידי Guyomarc'h. החברה נקנתה מאוחר יותר על ידי הבנק הצרפתי פאריבאס ב-1990, אך ההשתלטות לא נמשכה זמן רב שכן היא נרכשה לבסוף על ידי קבוצת מארס ב-200I. החברה בבעלות קבוצת מארס גדלה עם השנים והרחיבה את פעילותה לאזורים רבים בעולם. החברה השיגה רווחיות לאורך השנים ומעסיקה מעל 3,000 עובדים ברחבי העולם.

את הצלחת החברה ניתן לייחס במידה רבה למייסד שהיה רופא וטרינר. מייסד ג'אן קת'רי הדגיש את הצורך לייצר מזון לחיות מחמד המתאים לצרכים התזונתיים של בעלי חיים -במקום להתמקד רק בטעם של מזון החיות כפי שרוב המותגים עושים. ז'אן קתרי השקיע את זמנו ומשאביו במחקר כבר מההתחלה.

תשומת ליבו לפרטים הבטיחה כי מזון המיוצר היה איכותי ומזין. כיום המותג הוא יקיר לבעלי חיות מחמד וטרינרים רבים בכל רחבי העולם. החברה ממשיכה לשמור על העקרונות והסטנדרטים שנקבעו על ידו- למעשה המוטו של החברה הוא "כבד את החיה" שנשאר ללא שינוי מאז 1967. אם אתם מחפשים מזון לחיות מחמד באיזשהו מקום בעולם אז מומלץ בחום שאתה מחפש מגוון מוצרים של Royal Canin.

מגוון מוצרי החברה

בעיקרו של דבר, רויאל קנין מייצרת סוגים שונים של מזון לכלבים וחתולים; תלוי במידה רבה בדרישות התזונתיות של גזעים ספציפיים. החברה הקימה מוניטין של ייצור מזון מיוחד לכלבים וגם לחתולים (חתולים) באיכות גבוהה, זמין ובמחיר סביר. המחקר המתמשך של החברה אומר שהיא ממשיכה לענות על צרכים שונים של בעלי חיים אשר ממשיכים להשתנות עם הזמן.

בדרך כלל, החברה מייצרת מגוון מוצרים הכוללים מזון לכלבים, פינוקים לכלבים, מזון לחתולים, פינוקים לחתולים, דיאטות וטרינריות וכו'.

מזון לכלבים רויאל קנין

Royal Canine מייצרת מעל 40 וריאציות של מזון לכלבים, תוך התחשבות בגורמים כמו הגיל, המשקל, סוג הגזע בין שלל גורמים אחרים. לדוגמה, החברה מייצרת שלושה סוגים שונים של מזון לכלבים המבוססים על הגדלים של גזעי כלבים. חלק ממזון הכלבים המיוצר כולל; Royal Canin Mini לגזעי כלבים קטנים יותר, Royal Canin medium לגזעים בינוניים ו- Royal Canin Giant לגזעים גדולים יותר.

חטיפי כלבים

החברה מייצרת גם פינוקי תזונה וטרינרית לכלבים אשר מיועדים בעצם למתן הנאה ותזונה תוך שמירה על קלוריות או שומנים מוגזמים. פינוקי כלבים נלקחים בדרך כלל כחטיפים וניתן לקחת אותם לצד הארוחות העיקריות. חלק מנוסחאות הפינוקים לכלבים הנמכרות על ידי החברה כוללות; Royal Canin מטפל ב-17.6 אונקיות ו-canin treat 500 גרם

מזון חתולים רויאל קנין

החברה מייצרת מזון לחתולים פרימיום ממרכיבים טבעיים כמו עוף, אורז חום, דגים, ביצים וכו '. החברה מייצרת מספר קווי מוצרים בהתאם לדרישות תזונה מיוחדות של חתולים. בין אם אתם מחפשים אוכל חתולים צעיר או בוגר -לחברה יש אפשרויות ללא תחרות.

פינוקים של חתול רויאל קאנין

החברה אף היא בחוד החנית בייצור פינוקים טעימים של חתולים דלי קלוריות, שומנים ומלחים.

לבסוף, מגוון מוצרי רויאל קנין ממשיך להתרחב עם הזמן בהתאם למחקר וחדשנות של מחלקת הייצור. המנהיג העולמי ממשיך לקבוע שיאים ללא תחרות בייצור ושיווק מזון לחיות מחמד.

כבוד והכרה

יצרנית מזון החיות זכתה בפרסים בינלאומיים רבים והכרה על מסירותו לאיכות ולמחקר. חלק מהפרסים וההכרה בהם זכתה החברה כוללים; הסמכת מאדים בנושא בטיחות ואיכות מזון וכן הסמכה ISO 14001. הפרסים מדגימים מסירות של Royal Canin להדברה, אימוץ טכנולוגיה ירוקה, קיימות סביבתית, המשך חדשנות וכו '.

התכונות הייחודיות של החברה

חברה זו ידועה במסירותה למחקר וחדשנות. החברה שואפת לייצר מזון לחיות מחמד באיכות גבוהה, התלוי בעיקר בדרישות התזונתיות של גזעי חתולים או כלבים ספציפיים. החברה גם מפיצה ספרים, כתבי עת וספרי הדרכה המיועדים לשיפור בריאותם ומצבם הכללי של חיות המחמד. למרות שהחברה החליפה ידיים בכמה הזדמנויות, היא שמרה על העקרונות והסטנדרטים שנקבעו על ידי מייסדה המקורי ז'אן קתרי.

החזרת מוצר

מסירותה של החברה למחקר וייצור מזון איכותי הבטיחה כי יש מינימום ריקול של מוצרים. בעוד מותגים אחרים ממשיכים לחוות החזרת מוצרים באופן קבוע, חברה זו לא חוותה כמעט כל ריקול של מוצרים בחמש השנים האחרונות על פי ה-FDA. תהליך הייצור והאריזה של החברה הבטיחו מעקב קל אחר המוצרים שלה במקרה של בעיות כלשהן. למשל תיוג ותיוג נכונים נעשים תוך שמירה על דגימות המרכיבים המשומשים.

סקירות כלליות של לקוחות על החברה

לקוחות וטרינרים רבים טוענים שהם מקבלים השראה ממגוון המוצרים של רויאל קנין. מסירות החברה למחקר, איכות וחדשנות לא נעלמה מעינין כאשר חובבי חיות מחמד רבים רכשו את מוצריה ברחבי העולם. רוב הלקוחות מסכימים לכך שהחברה מייצרת מזון מזין במיוחד לכלבים ולחתולים.

החברה לא רק מייצרת מזון מזין לחיות מחמד, אלא גם עושה זאת בסטייל על ידי ייצור מזון לחיות בעל טעם נהדר. לקוחות משבחים את תשומת הלב לפרטים של רויאל קנין בכל הקשור לדרישות התזונה של חיות מחמד ללא קשר לצורתן, לגודלן או למשקלן. אם אתם מחפשים מזון לחיות מחמד מזין אז מומלץ מאוד לחפש מוצרי רויאל קנין.

לבסוף, חברה זו היא יצרנית מכובדת של מזון לחיות מחמד שהציבה עצמה מתחרות. החברה מייצרת מזון לחיות מחמד המתאימה לכל סוגי הגזעים הגדולים או הקטנים. אם אתה בעל כלב או חתול, הכי טוב שאתה מציג אותו למגוון המוצרים של Royal Canin לתוצאות בריאות. חפש את מוצרי Royal Canin כפי שהם נמצאים בקלות בחנות החיות המקומית שלך או באינטרנט.Source by Jon L Templeton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved