צור באג אלחוטי בלי להשתמש בשום דבר מלבד טלפון סלולרי עם אוזניות

/
/
/
50 Views

לכולנו יש צורך בבאג: לפעמים ייתכן שיהיה צורך לרגל אחרי מישהו עם באג אלחוטי. אני חושב שיש לי את הפתרון המעשי ביותר עבורך. אתה לא צריך לקנות מכשיר ריגול יקר או משהו מסובך. אולי אתה כבר הבעלים של מה שאתה צריך אם יש לך טלפון סלולרי לא בשימוש שיש לו שירות.

הנה מה שאתה עושה: אתה צריך טלפון סלולרי נוסף שיש לו שירות. אתה יכול להשתמש בכל אחד מהטלפונים הזרוקים האלה שאתה קונה ב-Walmart עבור כל חנות אחרת שהם עולים רק $10. תצטרכו גם לקבל את האוזניות שמצורפות לטלפון אם היא לא כלולה. הדבר החכם ביותר שתצטרך לעשות הוא למצוא דרך להסתיר את הבאג.

זמן לפעול: רק עם קצת יוזמה וקצת תכנון אתה תהיה מוגבל רק על ידי חיי הסוללה וזמן האוויר שיש לך בטלפון. זה יהיה באג לפי דרישה שתוכל לכבות ולהדליק בשליטתך. זה כל כך ברור שאני מופתע שרוב האנשים לא עושים את זה כשהם צריכים באג.

ממש כמו מרגל "אמיתי".: אותו טריק שימש בהודעה על שריפת הסדרה בכיכובו של ג'פרי דונובן בתור מייקל ווסטון. עם זאת, לא תצטרך לעשות את כל הדברים שהוא עשה כדי שזה יעבוד. אם אתה רוצה להיות זהיר במיוחד אתה יכול לעשות מה שהוא עשה. ההבדל היחיד בין הבאג שלו לשלי הוא שאין לי אותך לשחרר חוטי רמקולים בתוך הטלפון. כך אין עבודה טכנית של אלקטרוניקה בתהליך שלי.

ההכנה: ודא שהסוללות שלך טעונות. ודא שהפעלת את הטלפון אם זה טלפון חדש. חבר את האוזניות לטלפון הנייד. כמעט לכל טלפון סלולרי יש אפשרות מענה אוטומטי כאשר האוזניות מחוברות. בחר באפשרות המענה האוטומטי בטלפון. ודא שהצלצול שקט ואם יש אפשרויות לכבות את האורות כבה אותם וודא שהרטט כבוי. כמו כן, ודא כי הודעות או SMS כדי להגדיר את שקט וללא רטט גם. אינך רוצה שימסרו לך הודעה בחינם מספק השירות.

עכשיו מגיע החלק שלך: לפני שתעשה משהו אחר, הקפד לבדוק את הבאג שלך. לאחר מכן, תצטרך למצוא את מקום המחבוא של הבאג הזה. אתה צריך לשים את זה במיקום שבו אוכל להרים את השיחה שאתה מנסה להטריד. אני לא יכול לעזור לך עם זה כי אני לא יודע אם אתה רוצה לשים את זה במכונית או בחדר או בבית. אתה יכול להחביא אותו במשהו פשוט כמו קופסת קלינקס מתחת לשכבת טישו.

אפשרות ב: אתה יכול פשוט להשאיר את הטלפון מאחור בטעות. אם הוא לא מהבהב או רוטט או משמיע רעש אף אחד לא ישים לב. זו עשויה להיות הבחירה שלך מכיוון שאף אחד לא יחשוד שפגעת בו בשום מקום. במקום זאת הוא נמצא בשטח פתוח שבו כולם יכולים לראות וכולם יודעים אותך שהרגע השארת את זה שם.

תזמון הוא הכל: עכשיו מה שאתה צריך לעשות זה לדעת מתי היעד שלך נמצא באזור הטלפון. איך אתה עושה את זה תלוי בך. בין אם יש לך מישהו שעוזר לך או שאתה רק צופה או שאתה רק מנחש בגלל הרגלים של מתי אדם יהיה במקום. אז אתה פשוט מתקשר לטלפון הנייד מהטלפון שלך. הטלפון הזה לא יצלצל כי יש לך אותו להגדיר את השקט. זה צריך לענות כי הוא על מענה אוטומטי. פשוט תקשיב, זה כל מה שאתה צריך לעשות עכשיו.

להקליט או לא להקליט: לא אדון בשלב זה כיצד לחבר מכשיר הקלטה לטלפון, אולי במאמר אחר. עם זאת, אם תחליט להקליט את ההאזנה שלך, הקפד לבדוק את חוקי המדינה שלך לפני שתמשיך. סביר להניח שלא תשתמש בהקלטת השיחה בכל סוג של מצב משפטי. הקלטת השיחה עשויה להיות בלתי חוקית. עם זאת, זה מקור מודיעיני נהדר זה בכל דרך.

תהיה הבלש של עצמך: בכל פעם שמבצע ריגול כזה תמיד יהיה בטוח.Source by Barry Dunn

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved