צא הצידה טמגוצ'י, הנה מגיעה מאצ'יקרה!

/
/
/
36 Views

אתם אולי זוכרים שלפני שנים רבות ב-1996 היה משהו שנקרא טמגוצ'י שכבש את העולם בסערה. זה היה חיית המחמד הסייבר הראשונה שהוצגה לעולם והגיעה בצורה של מכשיר אלקטרוני עם מסך LCD פשוט וכמה כפתורים שאפשר לעשות איתם מניפולציות.

המטרה הייתה לטפל היטב בחיית המחמד שלך בטמגוצ'י כך שהיא תגדל להיות גדולה יותר, בריאה יותר ויפה יותר. הזנחתו תגרום לכך שהוא יהפוך למרושעת ומכוער.

להיט עולמי עם מיליוני יחידות שנמכרו ברחבי העולם ומאות מוצרים ברישיון תחת החגורה שלה, Tamagotchi עורר קהל עוקבים של חיות מחמד וירטואליות לאחר השקתו. וריאציות רבות אחרות נוצרו ומאוחר יותר אפילו סוני הגיעה עם גרסה משלה בדמות Aibo – כלב הרובוט.

דבר אחד מעניין לציין הוא שרוב חיות המחמד הוירטואליות הללו הגיעו מהאי יפן. יכול להיות שזה בגלל העובדה שהיפנים הם אנשים בודדים להפליא והיה להם צורך להגשים משהו בתוך החלקים החסרים של חייהם, אבל זה נושא אחר לגמרי.

בפברואר 2008, חברת פיתוח תוכנה לטלפונים ניידים בשם Hi Corporation מיפן השיקה עוד מוצר 'חיות מחמד וירטואלי' מעניין בשם Machicara. פועלת על פלטפורמת מנועי תלת מימד קניינית בשם Mascot Capsule, מאצ'יקרה מאפשרת לדמויות שעובדו בתלת מימד 'לחיות' במכשירים ניידים ולבצע משימות כמו הכרזה על הגעת שיחות טלפון, הודעות טקסט, אירועים קרובים וכדומה. ישנן כ-36 אנימציות המופעלות על ידי אירועים שהדמויות מבצעות. אחרת הם פשוט מתעסקים בעשיית דברים אקראיים.

חברת הטלפונים הניידים הראשונה שהטמיעה את Machicara בתוך הטלפונים הניידים שלה היא Sharp. מפעילת ענקית השירותים הסלולריים של יפן NTT DoCoMo מספקת את תשתית ההורדה ותמיכה בגב. חברות האנימציה הסינגפוריות Mediafreaks Cartoon ו-Character Farm העניקו רישיון לדמויות המצוירות שלהן ל-Hi Corporation ולשארפ בשיתוף פעולה זה.

יש דיבורים על כך שזה יהיה הלהיט הגדול הבא בקהילת חיות המחמד הווירטואלית של יפן, כאשר טלפונים ניידים הם כלי חיוני לחייהן והעובדה שכל הבנות היפניות אוהבות דברים חמודים במיוחד.

בואו נשאיר עיניים פקוחות כדי לראות אם מצ'יקרה עומדת בציפיותיה.

אם אתה מחפש בגוגל 'דמויות מצוירות בסינגפור', אתה אמור להיות מסוגל לקרוא הודעה לעיתונות על שיתוף הפעולה הנ"ל.Source by Aldric Chang

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved