ערך חינוכי להחזקת חיות מחמד בכיתה

/
/
/
13 Views

ערך חינוכי לקיום חיות מחמד בכיתה: חיות מחמד מביאות כל כך הרבה דרכים חדשות ללמוד בכיתה. מורים יכולים להשתמש בשיעורים האלה לכל כך הרבה דברים ונושאי נושא, שהרשימה אינה נגמרת. אתה יכול להשתמש בחיות כדי לשפר כל כך הרבה תחומי חינוך. יש לי כמה רעיונות ואשמח שתפרסמו את הרעיונות שלכם. עשית את זה בכיתה שלך? שתף את החוויה שלך.

ערכו תכנית טיפול עם התלמידים שלכם.

מי יטפל בחיה? איזו דרך מצוינת ללמד אותם להתחלף? לכל ילד תהיה הזדמנות להיות אחראי על האכלה וטיפול בחיה אפילו ניקיון "הבית" של חיות המחמד צריכה להיות אחריות משותפת. הכינו כרזה או לוח מודעות כדי להיות הוגנים במתן תור לכל תלמיד עם חיית המחמד.

מי הולך לקרוא לחיית המחמד? איזו דרך מצוינת ללמד אותם איך להצביע ושההצבעה שלהם בעצם עושה את ההבדל.

רעיונות לשימוש בכיתה:

מתמטיקה – כמה שוקלת החיה, כמה זמן החיה, כמה זה יעלה להאכיל את החיה, השתמשו בכוס מדידה למזון ולמים. האפשרויות אינסופיות.

לימוד מדע כיצד לטפל בחיית המחמד, איזה סוג של בית גידול חיית המחמד זקוקה לו, אילו סוגי מזון הם הטובים ביותר, מאיזה חלק בעולם הגיע החיה הזו? אפשר לתלמידים שלך לעזור על ידי הבאת דברים לבית הגידול. תנו לכל תלמיד לבחור משהו שהוא היה רוצה לתרום לחיית המחמד וזה יעזור להם להבין מה כל מה שצריך כדי לטפל בחיה.

אנגלית/שפה – באילו מילים הילדים ישתמשו כדי לתאר את חיית המחמד בכיתה? הם יכולים לבצע רישומי יומן מדי יום כדי להשתמש בכישורי האיות והדקדוק שלהם. בחר בכל יום נושא אחר על החיה שהם יכולים לכתוב עליה. השתמש בחלק מהמילים למבחן איות או אוצר מילים. אני בטוח שיש לך עוד המון רעיונות. אנא שתפו אותם בקטע התגובות.

ילדים יכולים ללמוד מיומנויות חברתיות על ידי טיפול בתורות בבעל החיים. הם לומדים חמלה ואמפתיה. גם לבעלי חיים בכיתה יש השפעה מרגיעה על ההתנהגות בכיתה. הם מפחיתים תוקפנות ומעודדים תקשורת ספונטנית בין תלמידים למורים. אפילו התקשורת המילולית עם החיה נהדרת, תועד שאפילו ילדים עם צרכים מיוחדים מצליחים הרבה יותר עם חיות מחמד, איזו דרך טובה יותר לעזור לילד שמתוסכל להחזיק חיה מטושטשת? לא שאתה מחפש להוסיף "כלב בעל צרכים מיוחדים" מאומן לכיתה שלך או משהו, אבל להתכרבל עם אוגר עדיין יכול להיות אותו סוג של השפעה מרגיעה על הילד.

הקפידו לבדוק עם ההורים לפני בחירת חיית מחמד לכיתה. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא ילד שאלרגי לחיית מחמד שבחרת.

תהנה עם חיית המחמד החדשה שלך ותופתע עד כמה הילדים שלך יאהבו וידאגו לחיה הזו.Source by Kerry B Johnson

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved