עכבר המשחקים האלחוטי החדש של Razer Mamba – יתרונות וחסרונות

/
/
/
29 Views

הופעתו של עכבר הגיימינג האלחוטי גרמה לגיימרים לחשוב איזה סוג עכבר מתאים יותר לגיימינג, קווי או אלחוטי? היתרונות של טכנולוגיית עכבר המשחקים האלחוטי החדשה כפי שהוכחה ב-Razer Mamba הם רבים.

ה-Mamba הוא הפתרון האולטימטיבי לגיימינג נוח, רב תכליתי ומהיר. יש לו את כל יכולות הפעולה המהירות שהשחקנים המובילים מחפשים, בתוספת תכונות נוספות שמבטיחות להפוך את חווית המשחק שלך למספקת.

  1. עם קצב העדכון שלו של 1000 הרץ, עכבר המשחקים האלחוטי של Mamba יכול לקלוט מאות פריימים לשנייה. זה פועל לקראת חידוד ניכר של הביצועים.
  2. מובנית בממבה היכולת של המשתמש להתאים את רזולוציית הנקודות לאינץ' (DPI) של המסך מ-400 DPI עד 5,600 DPI לעיבוד התמונה והדיוק הטובים ביותר אי פעם. זה נותן לגיימר יכולות נקודת סיכה מצוינות.
  3. העכבר האלחוטי של Mamba משתמש במהירות של 2.4 Ghz. זה יכול לזהות ולהתעלם מרעשים בגרפיקה ומסיר ביעילות הפרעות תמונה. קצב התגובה מהיר מאוד והוא שווה לעכברי הגיימינג החוטים בביצועים.
  4. התאוצה המהירה שלו מאפשרת לגיימר להזיז את העכבר במהירות גבוהה מבלי לאבד את התיאום עם סמן העכבר שלעולם לא נשאר או יטעה במסך. זה מונע חוסר התמצאות של העכבר ברגעים קריטיים ומהירים במשחק.
  5. עם ה-Mamba, לגיימר יש גישה לטכנולוגיית עכבר אלחוטי וקווי. המשתמש יכול לבחור לחבר את העכבר עם החוט על מנת להטעין אותו.

גרסת 1.02 של עכבר המשחקים האלחוטי Mamba הביאה לידי ביטוי כמה בעיות באחסון חשמל. יעילות הסוללה שלו לשימוש רגיל נעצרה לאחר כ-3 שעות, 4 שעות קצרות מה-7 שלטענת Razer. עם זאת, נראה שגרסת 1.03 של עכבר המשחקים האלחוטי Mamba פתרה את בעיית החשמל. הממבה יצטרך להתקין איתו דרייבר משלה.

עכבר גיימינג אלחוטי זה הוא העכבר בעל הביצועים המהירים ביותר בשוק כיום. הוא נקי מרבים מהחסרונות שפוקדים עכברי גיימינג קוויים ואלחוטיים כאחד. מלבד פתרון בעיות, הוא הוסיף עוד כמה תכונות כמו היכולת להתאים את ה-DPI עד ל-5,600 שזהו ערך גבוה עבור נקודות לאינץ'.

עכבר המשחקים האלחוטי Mamba ידמה למעשה עלייה בסטטיסטיקה ובכוח הנשק של האווטאר שלך בגלל התאוצה הגבוהה שלו והרגישות הקיצונית של כפתורי העכבר הראשיים. העכבר שלך לא יחמיץ אף קליק אחד.

תכונה צדדית אחת שאין לממבה ולעכבר האלחוטי Sidewinder של מיקרוסופט היא היכולת להגיב על כל משטח. זהו היבט אחד שהטכנולוגיה שנכנסה לממבה נופלת מהטכנולוגיה של מיקרוסופט.

אבל בסך הכל, הממבה עדיין תהיה אחת הבחירות הטובות ביותר שתוכלו לעשות עבורכם עכבר גילוח.Source by Bill D King

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved