עיצובי בגדי ים במידות גדולות בתעשיית האופנה של היום

/
/
/
24 Views

לפני זמן רב, נשים במידות גדולות נאלצו לקבל את המגבלות שלהן בתחום האופנה ואת התלות שלהן בכל לבוש שהן יכלו למצוא, או שהן צריכות לייצר בגדים משלהן כמו בגדי ים במידות גדולות. כיום נשים גדולות רוצות להיראות טוב ולהרגיש טוב בבגדים מוכנים; כחלק מתעשיית האופנה, בגדים במידות גדולות הופכים פופולריים עבור נשים רבות בכל קבוצות הגיל. גם הם רוצים להצהיר על הסגנון שלהם וזה מחמם את הלב לראות נשים אמיתיות עושות מסלול בכמה תצוגות אופנה במידות אמיתיות ברחבי העולם בבגדי ים במידות גדולות או בשמלות במידות גדולות מדי שנה.

כיום נשים במידות גדולות לא צריכות להתגנב לדלפק אופנה במידות גדולות בקצה קניון או מרכז קניות. ישנם בוטיקים ומעצבים המוקדשים ללבוש אופנה במידות גדולות. ז'אן פול גוטייה וג'ון גליאנו מובילים את הטרנד של הצגת בגדים במידות גדולות בתצוגות האופנה שלהם בשנת 2011. בית אופנה איטלקי הקדיש שבוע לתצוגות אופנה במידות גדולות בשבוע האופנה השנתי שלהם במילאנו.

יותר מאשר צבע הבד או הבגד, העיצובים הם שמדגישים דמויות במידות גדולות. סגנון טוב עם שרוולים ארוכים או שרוולים קצרים ירזה את החלק העליון; בגדי ים במידות גדולות מחמיאות כמו שמלת שחייה בחתיכה אחת עם חצאית נשפכת להסוות בטן גדולה וצווארון V עמוק שמדגיש את החזה השופע.

ישנן צורות גוף שונות במידות גדולות אבל רובן הן צורות אגס עם קו מותניים וירכיים גדולים יותר, בהשוואה לפלג גוף עליון קטן יותר. זה נמצא לרוב בקרב נשים גדולות; שמלת שחייה בקו A (במגוון בגדי ים במידות גדולות) עם מותן אימפריה כדי לשפר את החלק העליון ולהסתיר את רוחב הירכיים תהיה אידיאלית למבנה גוף זה.

הצורה השנייה הנפוצה ביותר (לנשים במידות גדולות) היא צורת תפוח. נשים בצורת תפוח מלאות יותר בחלק העליון ובאמצע כולל הבטן. הם בדרך כלל עם חזה גדול יותר והזרועות והכתפיים העליונות שלהם רחבות יותר, הרגליים שלהם נוטות להיות דקות והחלק התחתון שלהם נוטה להיות שטוח, במקרה זה הם צריכים להדגיש את החזה והרגליים שלהם תוך הסוואה של החלק האמצעי שלהם, ולשמור הכל באיזון . הרעיון המרכזי הוא למשוך את העין לעבר החלקים הטובים ביותר של גופם; עליהם ללבוש בגדים (חולצות, שמלות, בגדי ים במידות גדולות בחלק אחד או שני חלקים) המדגישים את החזה שלהם ואשר מציגים את רגליהם הנהדרות.

מכיוון שאופנת המידות הגדולות (כולל בגדי ים במידות גדולות) הופכת פופולרית לצד מהפכת המכירה המקוונת, נשים מלאות אינן צריכות אפילו ללכת לחנויות לבנים ולבני תמותה כדי לקנות את בגדיהן; במקום זאת, הם יכולים לעשות קניות ולנסות את הבגדים בבתיהם עם הסחורה שנשלחה עד לדלתותיהם.Source by Cindy Wydan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved