עולם אלקטרוני – הטכנולוגיה המתרחבת מכווצת את העולם

/
/
/
71 Views

סיפור אחר ידיעה מתמקד בטכנולוגיה חדשה וכיצד היא משפיעה על העולם כיום. ההתפתחויות החדשות בטכנולוגיה משפיעות על כל תחום של עסקים ונופש והן לא רק צומחות בהתמדה – ההתפתחות של התקדמות טכנולוגית חדשה צומחת בקצב אקספוננציאלי. יש אנשים שמקטרים ​​על הגאדג'טים האלקטרוניים החדשים ומייחלים לחברה פחות מסובכת, בעוד שאחרים נוקטים בגישה ההפוכה ומבקרים את מי שלא מוכן לקפוץ על העגלה של מוצרים חדשים. למען האמת, הפילוסופיה הטובה ביותר נמצאת איפשהו באמצע. המוצרים החדשים שמקלים על החיים, מצילים חיים, מסייעים במניעת מלחמה או שמנצלים טוב יותר את משאבי כדור הארץ הם חיוביים. יש להימנע ממוצרים שגוזלים חיים, מגבירים עוינות או לוחמה, או מבזבזים משאבים. כנראה הרוב המכריע של מוצרי האלקטרוניקה החדשים נופלים איפשהו בין שני הקצוות של ספקטרום התועלת.

אחת הדרכים שבהן הטכנולוגיה מכווצת את העולם היא בתחום העסקים. כיום, אפילו עסק ביתי קטן עם גישה לאינטרנט יכול לשווק למיליארדי אנשים ברחבי העולם. בשנים עברו, הקמת שוק בעיר אחרת הייתה קשה. לחברות גדולות מספיק כדי להרחיב את השווקים שלהן היו לעתים קרובות אנשי מכירות שנסעו במסלול או בטריטוריה. יתכן ויתווסף משרד אזורי או אם החברה תגדל עוד יותר, ניתן לשקול הקמת משרד בינלאומי. הדבר הצריך גיוס אנשים באזורי הפתיחה והבאתם למפקדה מעת לעת כדי להתאמן. לחלופין, ייתכן שאנשי משרד ביתי יועברו לחו"ל לזמן מה כדי לפקח על הקמה והדרכה של משרדים או מפעלים חדשים.

כיום, חלק גדול מהשיווק של מוצרים נעשה דרך האינטרנט. עסקים רבים מבטלים את החנות הקמעונאית ומוכרים ישירות ללקוחות עגלת קניות מקוונת. אפילו יזמי שוק נישה מתמחים מאוד יכולים להתפרנס מכיוון שניתן להגיע לכל כך הרבה יותר אנשים. הקונים כבר לא צריכים לעשות טיול גדול לאזור עירוני גדול כדי להשיג את המחירים הטובים ביותר עבור פריט קשה למצוא. סיכויים מצוינים שניתן לאתר אותו באינטרנט, להזמין אותו דרך אתר מאובטח ולשלם עבורו באופן אלקטרוני 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לעתים קרובות ניתן לפתור שאלות לגבי המוצרים באמצעות תכונת צ'אט חי של שירות לקוחות שנמצאת באתרי אינטרנט רבים.

תחום נוסף שיש לציין בתחום הטכנולוגיה האלקטרונית והיכולת שלה לכווץ את העולם הוא השימוש בטלפונים סלולריים או ניידים על ידי מיליוני אנשים ברחבי העולם. בתוך 50 שנה, השימוש בטלפון הפך מקווי מסיבות שבהם בוצעו חיבורי שיחות על ידי מפעיל שחיבר חוטים למרכזייה, לבני נוער שמאזינים למוזיקה, שולחים תמונות ומצ'טים הן עם הודעות טקסט והן בשיחות אינסופיות בטלפונים סלולריים ידניים מתואמים בצבע. טלפונים סלולריים יכולים להכניס תחנות FM, להשמיע שירים כדי להודיע ​​איזה חבר מתקשר ולספק שעות של בידור באמצעות משחקים וחידות.Source by Andrew Stratton

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved