סקירת Loc8tor Pet – האם Loc8tor Pet היא העסקה האמיתית?

/
/
/
14 Views

אם חיפשת ביקורת על Loc8tor Pet, כנראה שעברת את החוויה המחרידה של חוסר יכולת למצוא את החבר הכי טוב שלך ואתה רוצה להבטיח שלא תצטרך לעבור את זה שוב בעתיד. כבעלים של חיית מחמד, אתה יודע שחיית המחמד שלך היא חלק מהמשפחה שלך והאובדן שלו יכול להיות הרסני כמעט כמו אובדן של ילד.

כלבים וחתולים אוהבים לשוטט. בואו נודה בזה, זה חלק מהטבע שלהם ולמרות שאנחנו עושים מה שאנחנו יכולים כדי לשמור אותם בבית, תאונות קורות. דלת הכניסה או השער לחצר האחורית נותרים פתוחים, מה שמאפשר לחיית המחמד שלנו לברוח. זה מוביל אז לשעות של חיפושים ותקווה שהוא או היא יתאוששו בשלום.

לבעלי חיות מחמד יש כעת דרכים לעקוב ולאתר את חיית המחמד שלהם כשהם נעדרים. Loc8ator Pet הוא פתרון כזה המאפשר לך למצוא את חיית המחמד שלך מרחוק באמצעות מכשיר איתור בגודל כרטיס אשראי.

חיית המחמד שלך עונדת מקלט על הקולר שלו המתקשר עם יחידת האיתור. קולר זה פועל כמגדלור ביות המוציא אות לספר ליחידת האיתור היכן נמצאת חיית המחמד שלך. לאחר מכן אתה מסתכל על מכשיר האיתור בזמן שהוא נותן לך הוראות כיוון לאן ללכת כדי למצוא את חיית המחמד שלך. יחידת האיתור משתמשת ברמזים אודיו וחזותיים כדי ליידע אותך מתי אתה קרוב.

תגי הביות הם קלים ומתחברים לצווארון חיות המחמד שלך. מקרים עמידים בפני התזה מסופקים כדי למנוע נזק לתגים במקרה שחיית המחמד שלכם תיתפס בגשם או תטבול בבריכה המקומית.

שום סקירת Loc8tor Pet לא תהיה שלמה מבלי להזכיר את המגוון שלה. ה-Loc8tor Pet מתגאה בטווח של 400 רגל ותחדור מכשולים כמו קירות. גם אם אינכם יכולים לראות את חיית המחמד שלכם, תדעו שהוא או היא נמצאים בקרבת מקום ותחפשו במקום הנכון. זה מונע ממך לחלוף על פני חיית המחמד שלך, מה שנותן לה עוד יותר זמן לצאת מהטווח.

אם היית במצב מפחיד של אי יכולת לאתר את החבר הכי טוב שלך, אז מכשיר המעקב הקל לשימוש הזה הוא בשבילך. כאשר מסתכלים על Loc8tor Pet, סקור את המגוון שלו בהשוואה למוצרים אחרים. זה יחד עם מחיר סביר הופכים אותו לפתרון הטוב ביותר עבור אלה עם חיות מחמד נודדות.Source by Laura B. Lee

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved