סיגריה אלקטרונית – עשן ללא אש

/
/
/
54 Views

לאחר שהתבקשתי לכתוב על סיגריות אלקטרוניות, אני חייבת להודות שמעולם לא שמעתי על דבר כזה. קצת מחקר באינטרנט מאוחר יותר וגיליתי שסיגריות אלקטרוניות הן דאגה שגדלה במהירות. חיפוש בגוגל גילה שאין עשן בלי אש שכן כמעט שישה מיליון תוצאות רק עבור הביטוי "סיגריה אלקטרונית" הוחזרו.

מהי סיגריה אלקטרונית?

הסיגריה האלקטרונית קיימת כבר כמעט שלוש שנים והיא מכשיר חכם שמטרתו לספק למעשנים אפשרות בריאה יותר. ככל הנראה שימושי גם בסיוע להפחתת ואכן להפסיק לעשן לחלוטין.

עכשיו בדור רביעי, סיגריות אלקטרוניות הפכו להיות הרבה יותר ידידותיות למשתמש מאשר גרסאות קודמות, שאולי היו קצת גדולות מכדי לעודד משיכה לשוק ההמוני. ה"מיני" היא הסיגריה האלקטרונית המציאותית ביותר עד כה, כאשר אורכה של 100 מ"מ זהה לסיגריה רגילה.

סיגריה אלקטרונית מכילה טעם של טבק אך אף אחד מהחומרים המזיקים המצויים בסיגריות רגילות אינו מאפשר למעשנים לספק את התשוקה מבלי לשאוף את הרעלים המסוכנים הרבים. האם הכל עשן ומראות? או האם הפריט הזה באמת יכול להיות המושיע שהוא רוצה להיות?

סוללה, אטומייזר ותא ניקוטין מתחדש מאפשרים למעשן להחזיק ולעשן את הסיגריה האלקטרונית בדיוק כמו כל סיגריה אחרת, אפילו ליצור "עשן" כמו אדים וזוהר בסוף כשהם שואבים. תא הניקוטין מוכיח שימושי מאוד שכן מחסניות זמינות בעוצמות שונות, מה שמאפשר למשתמש להפחית את כמות הניקוטין שהם צורכים עד שיוכל להפסיק לחלוטין, אם ירצה.

מחסנית ניקוטין מחזיקה בדרך כלל באותו זמן כמו 15 עד 20 סיגריות, ובכך יוצרת חיסכון עצום בעלויות רגילות. סטנדרטי, בינוני, נמוך וללא ניקוטין כלל הם חוזקות המחסנית השונות.

אופציה בריאה יותר ככל הנראה, אם כי היתרונות לא נגמרים שם. בגלל שהסיגריה האלקטרונית אינה פולטת חומרים מסוכנים, רעלים או עשן אמיתי לצורך העניין, הם חוקיים לחלוטין לעשן בפומבי. בחורף במיוחד, מעשני סיגריות רגילים נאלצים לעמוד בקור המקפיא ובגשם רק בשביל הפסקת עישון מהירה, אבל חלופה זו תאפשר להם להישאר במשרדים, במסעדות ובפאבים שלהם.

אף אחד מהמעשנים לא ירוויח, שכן הדאגות שלהם לגבי עישון פסיבי מתבטלות על ידי הסיגריה האלקטרונית. סביבה הרבה יותר חברותית אז!

לאחר השתקפות הסיגריה האלקטרונית היא אלטרנטיבה בריאה יותר, זולה יותר וידידותית לסביבה לעישון וככל שהמודעות והשוק גדלים יש להם פוטנציאל גדול להחליף בהצלחה את הסיגריות המזיקות שכולנו למדנו להכיר ורבים מאיתנו הגיעו לפחד ופחד. .Source by Jules Price

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved