סוגי שולחנות דגם רכבת

/
/
/
52 Views

לרכבת הדגם יש צורך במשטח חזק ויציב כדי לאפשר למסילות להכיל רכבות נייחות ונעות. המשטח צריך להיות ישר, חלק ולתמוך במשקל של רכבת עם פריטי העיצוב שלה. פריטי העיצוב כוללים מבנים. עמודי תאורה, נוף, אנשים מיניאטוריים, בעלי חיים, מכוניות ומשאיות ואביזרים נוספים.

רכבת הדגם יכולה לרוץ על פסים המוצבים על עץ או משטחי תמיכה שטוחים אחרים. כשאנחנו מקבלים את סט הרכבות הראשון שלנו אנחנו לא ערוכים עם רציף. בהתרגשות שלנו לשחק עם הרכבת החדשה שלנו, אנו מניחים את הפסים על הרצפה.

אין להניח את הפסים על שטיחים מעוצבים או מדובללים. חוסר האחידות או האורך של הסיבים יגרום לרכבת להרוס או להסתבך של גלגלים בחוטי שטיח.

שולחן הרכבת מהווה בית לתצוגת רכבת ואספקת חשמל.. הוא משמש גם כשולחן עבודה נוח למפעיל או למוביל הרכבת..

ישנם שולחנות טרומיים לרכבת זמינים שניתן להרכיב אותם תוך זמן קצר, או שאתה יכול לבחור לבנות שולחן רכבת. כל מי שיכול להתמודד עם פטיש או מקדחה חשמלית יכול לבנות שולחן פשוט עם יריעת דיקט. ידע ומיומנויות נגרות מועילים לבניית מערכי שולחן מורכבים יותר.

שולחן רכבת קטן בגודל 4' x 8' עם ארבע רגליים בגובה של בין 32 אינץ' ל-42 אינץ'. גובה השולחן נקבע על ידי המפעיל על מנת להקל בעבודה על רכבת אחת או יותר בישיבה או עמידה. זוהי טבלה פשוטה להכנה ואני ממליץ לצפות ב"ליונל בונה שולחן רכבת" ביוטיוב למידות ופרטי בנייה.

3 סוגי טבלאות:

  1. פָּשׁוּט

  2. צמוד לקיר

  3. רב-סיפון

טיפים:

  1. חשבו וצייר תוכניות לפני שמתחילים לבנות. התוכניות כפופות לשינויים.

  2. שולחן עיצוב כדי לאפשר חיתוכים או תוספות עתידיות.

  3. הכינו שולחנות נייחים וגם ניידים.

  4. כלול מרווח עבור נוף ואביזרים.

השולחן הפשוט ביותר להכנה הוא להשתמש בחלק העליון של שידה, פסנתר או שולחן קפה זרוקים ולהוסיף 4 רגליים עשויות מקרשים בגודל 2"x4". בהתאם לגובה השולחן הרגליים יצטרכו פלטה צולבת לתמיכה. הפלטה מונעת מהשולחן להתנדנד או לרטט בזמן שהרכבת בתנועה.

סוגי הקיר ורב הסיפונים ידרשו כישורי נגרות מתקדמים.

יש הרבה היבטים לתחביב הזה. השניים החשובים ביותר הם ידע בנגרות ובחשמל. הקמת רכבות היא תחביב חינוכי ויש הרבה מה ללמוד. התחביב הזה מהנה והלמידה תהיה מהנה.Source by Tricia Deed

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved