נתבי רשת אלחוטיים משפרים את הפרודוקטיביות

/
/
/
23 Views

חומרה או ציוד רשת מתייחסים לכלים המשמשים להפעלת רשתות כגון נתבים, כבלים, רכזות, מתגים, נקודות גישה, כרטיסי נתונים, גשרים, מתאמי ISDN וחומות אש.

נתב רשת הוא בדרך כלל התקן רשת שיכול לספק קול, מידע, נתונים, אינטרנט וגישה אלחוטית. נתב בהחלט יכול לשפר את הפרודוקטיביות של כל ארגון גדול או קטן. שירותי ניתוב משולבים זוכים לביקוש הולך וגובר בימינו על ידי ארגונים ועסקים בשל הגמישות, התאימות והאבטחה העדכניים ביותר שלהם. למעשה, נתבי רשת נמצאים בשימוש בימינו על ידי אנשים בבתים בשל היכולות העצומות שלהם להתמודד עם הקצאות אינטרנט ברוחב פס גבוה. אנשים בדרך כלל מתקינים נתב אלחוטי בבתיהם כדי לנצל את מתקן ה-Wi-Fi המעניק להם גמישות לשימוש באינטרנט מכל פינה בבתיהם.

נתב אלחוטי הוא באופן אידיאלי קופסה קטנה השולטת ברשת שלך עם נוריות חיווי כדי להבטיח שהיא פועלת בצורה משביעת רצון. בדרך כלל, צריך פשוט לחבר את חיבור האינטרנט בפס הרחב לנתב ולחוות את קישוריות ה-Wi-Fi עד כ-200 עד 300 מטר, תלוי בדגם הציוד שרכשת. נתבים אלחוטיים עם אותות חזקים יותר נהנים ממהירות וגמישות רבה יותר על פני כיסוי מרחק גדול יותר בהשוואה לאלו עם אותות חלשים יותר. כמה מהנתבים הטובים ביותר הקיימים בשוק כיום הם LinksysWRT610N, HP Media Smart Server LX195, Seagate Black Armor NAS 440(4TB), וכמובן, מוצרי Cisco אשר ידועים במהירות ובביצועים שלהם.

כאשר אתה מתקין נתב רשת בביתך, וודא שהוא ממוקם במיקום מרכזי הרחק מקירות או חפצים מתכתיים כלשהם כדי לקבל אות טוב וחזק. ישנם גם נתבי רשת רבים התומכים ברשתות היברידיות המורכבות משילוב של לקוחות Ethernet ו-Wi-Fi. עם מגוון רחב של נתבים שזמינים היום, אתה צריך לסקור את הדגמים כדי לבחור את הבחירה שלך באופן דיסקרטי. נתב רשת D-Link הוא דגם קטן הכולל 128bit WEP ואידיאלי למקומות קטנים. נתבי רשת אלחוטיים של Cisco, Linksys, SeaGate ו-Netgear מצליחים בצורה יוצאת דופן בזירת ניהול הרשת.

מעבר אלחוטי הוא באופנה לאחרונה; אנשים ועסקים רבים מעדיפים להשתמש בנתבי רשת מכל מגוון ציוד הרשת הזמין כיום. היתרונות העיקריים של שימוש בנתב רשת הם:

  • נתב רשת הוא רב תכליתי המאפשר מערכות אבטחה אודיו ויזואליות, קוליות ואלחוטיות רבות באמצעות מכשיר אחד, אשר יתברר כמועיל ביותר עבור כל ארגון.
  • נתבים תומכים ביישומי רשת מתוחכמים במכה אחת.
  • נתב אלחוטי משולב יעניק גישה לרשת למגורים ולמשרדים מסחריים הממוקמים אפילו במקומות מרוחקים.
  • נתבים מקלים על ניהול מרכזי. נתב הממוקם במיקום מרכזי יכול לנהל, לווסת ולשלוט ביעילות בבקרות אלחוטיות במקומות שונים.
  • הם בטוחים ואמינים במיוחד.
  • תאגידים רב לאומיים רבים מתקינים נתבי רשת כדי להגן על נתונים ארגוניים יקרי ערך תוך כדי שידור עם הצפנה.
  • נתבי רשת מקלים על סינון חומת אש, ובכך מונעים גישה לא מורשית.
  • הגנת אנטי וירוס יעילה במיוחד מסופקת.
  • נתבים אלו גם מזהים ומזהים ופולשים המנסים לפרוץ לרשת ולמנוע מהם להתפרץ פנימה.

עליך לבחור את נתב הרשת שלך בהתאם לדרישות שלך, בין אם למטרות מסחריות או ביתיות. השימוש בנתב אכן מועיל ביותר למשתמשים עצמאיים בבית כמו גם לסביבות ארגוניות גדולות, בשל העלות האפקטיבית שלו, פשטות ההתקנה והפחתת הוצאות התפעול.Source by A Kurszewski

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved