נקודות גישה אלחוטיות: דקות מול שמן

/
/
/
16 Views

מתגי LAN אלחוטיים: הפתרון הטוב ביותר

ישנם שני סוגים של נקודות גישה אלחוטיות אינטליגנטיות (שמן) ונקודות גישה אלחוטיות דקות. לנקודת גישה אלחוטית שמנה יש את כל מה שהיא צריכה כדי לטפל בלקוחות אלחוטיים. נקודת גישה אלחוטית Thin היא בעצם רדיו ואנטנה הנשלטת על ידי מתג אלחוטי. אם אתה פורס כמה נקודות גישה אלחוטיות של Fat יש להגדיר אותן בנפרד. עם נקודות גישה אלחוטיות דקות כל התצורה מתבצעת במתג וחוסך לך זמן וכסף.

מתגי LAN אלחוטיים מספקים יתרונות רבים:

ניידות אלחוטית – גישה חכמה אינה מנוהלת במיקום מרכזי, מה שאומר שאין צד שלישי שמנטר את תנועת המשתמש. אם משתמש עובר לאזור עבודה אחר נקודות גישה אלחוטיות מסורתיות מתקשות להעביר את המשתמש לנקודת הגישה החדשה. נקודות גישה אלחוטיות דקות נשלטות באמצעות מתג ה-LAN האלחוטי שינהל את תנועת המשתמשים.

אבטחה- באמצעות מתג ה-LAN האלחוטי, מנהל המערכת יכול לבדוק יומנים, להגדיר הגדרות אבטחה, לקבוע מדיניות קבוצתית למשתמשים אלחוטיים, הכל במקום אחד. כמו כן, מובנים במתגי LAN אלחוטיים רבים שרתי RADIUS שיתנו שכבת אבטחה נוספת על מדיניות ההצפנה שלך. ברשתות אלחוטיות ארגוניות, החשש הגדול ביותר של המנהלים הוא נקודות גישה אלחוטיות סוררות. מתגי LAN אלחוטי יכולים לזהות מתי נקודת גישה אלחוטית חדשה נכנסת לאזור ולהחליט אם מדובר במכשיר מהימן או לא מהימן.

מיקום – Power over Ethernet הוא תכונה נהדרת נוספת של מתגי LAN אלחוטיים. Power over Ethernet מבטל את הצורך בשקע חשמל ליד נקודת הגישה האלחוטית. זה חוסך לחברה שלך כסף בכך שלא תצטרך להתקין שקעי חשמל חדשים. כמו כן, זה משפר את האבטחה בכך שלא יהיו נקודות הגישה האלחוטיות בהישג יד של עוברי אורח.

אם אתה פורס LAN אלחוטי עבור חברה אני אפחד אם לא תשתמש במתגי LAN אלחוטיים ונקודות גישה אלחוטיות דקות. העלויות המוקדמות של מוצרים אלה גבוהות יותר, אך עלות הבעלות הכוללת שלך תהיה נמוכה יותר מאשר הצורך לנהל כל נקודת גישה אלחוטית בנפרד. לסיכום, בעלי בתים צריכים להישאר עם נקודות גישה לשומן ועסקים צריכים להשתמש בדקים.Source by Eric Meyer

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved