מתכוני Webkinz ועוד!

/
/
/
34 Views

האם הילדים שלך מתקשים להבין מתכונים ב-Webkinz World? הצעצועים הייחודיים האלה שמאפשרים לילדים ולבני נוער צעירים ליצור חיית מחמד מקוונת יכולים להיות הרבה יותר מסובכים ממה שהייתם מצפים. למרות הדרכות באתר האינטרנט הראשי של Webkinz, ולמרות אתרי אינטרנט רבים המוקדשים לחיות המחמד המקסימות הללו, זה יכול להיות קשה להבין מה בדיוק לעשות! זה נכון במיוחד לילדים הצעירים יותר כמו שלי ולמתכונים בפרט. אחרי שעזרתי להם להתגבר על יצירת 'ג'אנק' (החומר שמופק ממתכונים כושלים), חשבתי שזה יהיה נהדר לשתף כמה עצות מועילות.

איך מוצאים את המתכונים- בעולם Webkinz יש מתכונים כדי שתוכלו לתת לחיית המחמד שלכם לנסות משהו חדש. אתה צריך 3 מאכלים שונים ספציפיים ולשים אותם בתנור, במכונת הכריכים, בבלנדר או על הברביקיו. אבל איך מוצאים את המתכונים האלה? יש 2 דרכים שונות. אחת הדרכים היא לצפות בטלוויזיה על ידי הפעלת הטלוויזיה של Webkinz ובחירת ערוץ הבישול. השף גספצ'ו מספר לכם הרבה מתכונים מעולים ומעניינים והם תמיד שונים. זו דרך מצוינת ללמוד בדיוק מה עובד! אם אין לך טלוויזיה, אתה לא צריך למהר לקנות אחת עבור חיית המחמד שלך. חלופה פשוטה היא לבקר ב-W-Shop ופשוט לקנות ספר מתכונים, אם כי מניסיוני רבים מהמתכונים הללו אינם מעניינים כל כך.

מכשירי הבישול השונים– לבישול ישנם ארבעה מכשירים שונים. יש כיריים, מכונת כריכים, מנגל, ובלנדר. למרות שזה נהדר שיש את כל המכשירים השונים האלה כדי להכין לחיית המחמד שלך אוכל נהדר, אתה חייב להיות זהיר! אם אתה מכניס את החומרים הלא נכונים למכשיר, בסופו של דבר תקבל 'רובה'. עוד רגע נכסה את ה'גאנק' עוד קצת, אבל בינתיים רק דעו שחיית המחמד שלכם לא תאכל אותו. לדוגמה; אם היית מכין סנדוויץ' על התנור אז תקבל רוטב, אבל אם תכין סנדוויץ' במכונת הסנדוויצ'ים, תצליח ויהיה לך כריך טעים להנאת חיית המחמד שלך בוובקינז. התנור משמש להכנת דברים כמו ספגטי ופשטידות. מכין הסנדוויצ'ים הוא ללא ספק להכין כריכים, הבלנדר הוא להכין דברים כמו שייקים ומילקשייק, והמנגל מיועד להכנת דברים כמו המבורגרים. כדי למצוא מתכונים נוספים למנגל או לבלנדר, זכור שאתה יכול לקנות ספר בישול, הוא יכיל מתכונים טעימים רבים עבור הוובקינז שלך.

בעיית הרובה– אם תחליטו להתנסות במתכונים והם לא ייצאו כמו שצריך הם יהפכו לרוטב. אתה גם תיצור מטען אם תנסה מתכון במכשיר הלא נכון או אפילו רק תשתמש במרכיב השגוי. עם זאת, אף על פי שה-Webkinz שלך לא אוהב קשקושים, אתה יכול למכור אותו ב-W-shop. ישנם צבעים רבים ושונים של חומר חומרי גזייה, אבל הכל שווה בערך אותה כמות של קינזקאש.Source by Jim Hegel

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved