מערכת אוטומציה אלחוטית לבית – השליטה המלאה נמצאת תחתך!

/
/
/
27 Views

לגור בבית שבו ניתן לשלוט על כל המכשירים באמצעות לוח בקרה בודד או שלט קטן זה לא רעיון מהסרטים. זה מאוד מציאות. הייתם זוכרים שפעם האמינו שטלוויזיות ומחשבים הם תוצר של סיפורת. כיום, אתה יכול להפוך את הבית שלך לאוטומטי לחלוטין ולשלוט במכשירים שלך בעזרת לוח בקרה יחיד.

אנשים רבים התקינו מערכות אוטומציה ביתית בבתיהם. הטכנולוגיה הוכיחה את עצמה כברכה למי שמנהל חיים עמוסים והפכה את חייהם לנוחים ובטוחים יותר. אתה יכול להשתמש במערכת האוטומציה הביתית שלך כדי לשלוט בכל מכשיר אלקטרוני בבית שלך.

בעבר, מערכות אוטומציה ביתית לא היו אלחוטיות. הם נשלטו על ידי לוח בקרה עם חוט קשיח. הודות להתקדמות בתחום טכנולוגיית המחשבים, מערכות אוטומציה אלחוטיות לבית זמינות כיום בשוק לשיפור איכות החיים של אנשים.

יצרני אוטומציה שילבו כעת טכנולוגיה אלחוטית בפתרונות האוטומציה הביתית שלהם. חלקנו כבר השתמשו במערכות אוטומציה עם קווים. עכשיו, רק שקול את היתרונות של טכנולוגיה אלחוטית המשולבת במערכת אוטומציה ביתית.

מערכת אוטומציה ביתית כוללת שלושה חלקים: מיקרו-מעבד דמוי מחשב, חיווט מבנה ומרכז חיבור. איש מקצוע מבצע לרוב את החיווט המובנה ומחבר אותו למרכז החיבור, שבתוכו נמצא המיקרו-מעבד. המיקרו-מעבד, שבו אתה שולט, בתורו שולט בכל מערכת האוטומציה. למיקרו-מעבד יש רק פונקציה אחת – לתקשר עם המכשירים בבית שלך. זה מתרגם את הפקודות שלך בשפה שהמכשירים הביתיים שלך יכולים להבין.

מערכת אוטומציה אלחוטית לבית משתמשת בלוח בקרה אלחוטי עם מסך מגע, אותו תוכל לשאת איתך. שקול את התרחיש הבא. אתה צופה בסרט, ופתאום נזכרת שהשארת את אורות המטבח דולקים. אתה לא צריך לקום וללכת למטבח, ובכך להפריע לחוויית הצפייה בסרט. כל שעליך לעשות הוא לגעת בסמל בלוח הבקרה האלחוטי של מסך המגע שלך, והאורות במטבח שלך ייכבו.

ניתן לתכנת מערכות אוטומציה ביתיות מסוימות כך שיגיבו לקול שלך. הוא מקליט את הקול שלך תחילה, ולאחר מכן, מציית לכל הפקודות המדוברות שלך. מלבד לוח הבקרה האלחוטי של מסך המגע, תוכל לשלוט במכשירים שלך באמצעות הקול שלך בלבד. פשוט השתמש בפקודה והמחשב שלך יקליט ויאחסן אותה. כאשר אתה נותן את אותה פקודה שוב, המחשב שלך יתאים את הקול שלך עם ההקלטה המאוחסנת, ויכבה או ידליק באופן מיידי את האורות או המכשיר האלקטרוני או מערכת ההשקיה.

כעת תוכל לחבר את מערכת האוטומציה הביתית שלך לאינטרנט. לא משנה היכן אתה נמצא, אתה יכול לגשת למכשירים בבית שלך דרך האינטרנט. לדוגמה, אם אתה נתפס בפקק, אתה יכול להפעיל את מחשב כף היד שלך, להיכנס לאינטרנט ודרך האינטרנט, אתה יכול להפעיל את מיזוג האוויר כדי לקרר את הטמפרטורה של הבית שלך, את מערכת המוזיקה כדי להשמיע את המוזיקה האהובה עליך, וכן מכונת הקפה כדי להכין עבורך כוס קפה חם. ברגע שתגיע הביתה, תמצא את הבית שלך מוגדר לטמפרטורה המושלמת בזמן שהמוזיקה האהובה עליך מברכת את האוזניים שלך וכוס קפה טרי מחכה לך.

עם מערכת אוטומציה אלחוטית לבית, אתה יכול לשלוט במה שקורה בבית שלך ללא קשר למקום שבו אתה נמצא. אוטומציות ביתיות של העתיד עשויות להביא פלאים נוספים. אולי אוטומציות ביתיות עתידיות ישלבו טכנולוגיית רובוט, ויום אחד, יהיה לך רובוט אישי משלך שיעשה את כל העבודה שלך עבורך. הרובוט שלך יכול אפילו להכין לך ארוחת ערב חמה עד שתחזור הביתה מהעבודה.

הטכנולוגיה הפכה את החיים לבטוחים, בטוחים וקלים. אתה יכול לחיות ב"בית של העתיד" היום עצמו. כל שעליך לעשות הוא להתקין מערכת אוטומציה אלחוטית לבית.Source by Abhishek Agarwal

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved