מערכות פעמון בית ספר – הגישה האלחוטית החדשה

/
/
/
33 Views

מתקני בית הספר המודרניים של היום דורשים מערכות פעמונים מודרניות שהן אמינות, מצוידות בלוחות זמנים גמישים ומסונכרנות עם מערכת השעונים של בית הספר. מערכות אלחוטיות חדשות עומדות בדרישות אלו והוכחו כפתרון מצוין בכל אחד מהמצבים הבאים:

• התקנות חדשות – מערכת פעמונים אלחוטית משתמשת במערך של רמקולי PA אלחוטיים כדי ליצור צלילי פעמונים והתראות לפי לוחות זמנים מוגדרים מראש הפועלים בבקר המערכת האלחוטית הראשית. בקר המערכת האלחוטית הראשי יכול להתמודד עם לוחות זמנים מרובים שניתן לבחור בקלות בהתאם לצרכי בית הספר. כל רמקול PA אלחוטי פשוט צריך שקע AC כדי לפעול. ניתן להוסיף או להזיז את הרמקולים האלחוטיים בכל עת במהלך ההתקנה או לאחריה כדי לשפר את כיסוי אות הפעמון. הרמקולים האלחוטיים הללו יכולים בקלות להחליף למיקומים שונים מכיוון שאין כבלים לדאוג. התקנת מערכת אלחוטית היא רעיון יעיל מבחינה כלכלית על ידי ביטול העבודה היקרה של הפעלת חוטים ברחבי המתקן. עם מערכת אלחוטית, אתה גם מרחיב את האפשרויות שלך לצלילי הפעמון והצלילים שלך.

• החלפת מערכת קיימת – בהשוואה לפתרונות קשיחים מיושנים, מערכות אלחוטיות קלות להתקנה וזקוקים לשינויים או שינויים מבניים מינימליים. על ידי הקצאת מתח AC לכל רמקול אלחוטי, ניתן ליישם בקלות מערכת פעמונים אלחוטית עם מספר לוחות זמנים, פעמונים והתראות. בנוסף לתפקידה העיקרי כמו פעמונים, מערכות אלחוטיות אלו יכולות להחליף גם מערכת כריזה ישנה עבור הודעות קוליות בשידור חי או מתוכנתות מראש במהלך חירום או אירועים יומיומיים רגילים.

• תוספת למערכת קיימת – פעמים רבות נוצר שיפוץ או תוספת למתקני בית ספר קיימים עם צורך בהוספת התראות פעמונים לאזורים החדשים תוך המשך שימוש במערכת הפעמונים הישנה המתפקדת. מערכת אלחוטית יכולה לתפקד כהרחבה למערכת הקווית הישנה על ידי שימוש בממשק אלחוטי מיוחד וקבלת כל הפקדים שלה ממערכת הפעמונים הקיימת.

מערכות פעמוני בית ספר אלחוטיות מציעות הרבה יותר מסוגים מסורתיים של מערכות. מערכות חדשות אלו מציעות התקנה והעברה קלה של המוצרים האלחוטיים שלה, הרחבת מערכת פשוטה, לוחות זמנים מרובים הניתנים לתכנות על ידי המשתמש, יכולות הכרזות קוליות של הרשות הפלסטינית, סנכרון זמן עם שעוני בית הספר ושילוב של צגי LED אלפאנומריים. אפשרויות משלימות אלו הופכות את הטמעת מערכת פעמוני בית ספר אלחוטית לפתרון הטוב ביותר עבור כל בית ספר.Source by Tom Agam

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved