מערכות סאונד סראונד אלחוטיות – Sony DAV-HDX275 BRAVIA 5-Disc DVD-CD נגן קולנוע ביתי

/
/
/
37 Views

מערכת הקולנוע הביתי של Sony DAV-HDX275 BRAVIA 5-Disc DVD/CD נגן 5.1 ערוצים היא אחת מהעסקאות הטובות ביותר בכל הנוגע למערכות סאונד. במחיר נמוך יחסית, אתה מקבל שפע של פיצ'רים מתקדמים ואיכות שמע מעולה. כיום היא אחת ממערכות הסאונד הנמכרות ביותר (ללא חיבור אלחוטי) בשוק ומסיבות טובות. הנה מבט מהיר על מה הרעש סביב הדגם הזה.

אם אתם מחפשים לקנות מערכת סאונד לחדר שלכם או לחלל קטן, מערכת הקולנוע הביתית של Sony DAV-HDX275 BRAVIA 5-Disc DVD/CD Player 5.1 Channel תהיה הקנייה המושלמת. הוא מורכב מ-5 רמקולים לווייניים וסאב וופר חזק. זה מגיע גם עם סיפון iPod כדי שתוכל להאזין למוזיקה ישירות מה-iPod שלך. דגם זה גם ידרג תקליטורי DVD עד 1080p לאיכות וידאו מעולה.

ההתקנה של מערכת הקולנוע הביתי של Sony DAV-HDX275 BRAVIA 5-Disc DVD/CD Player 5.1 Channel הייתה די קלה. הכבלים מקודדים בבירור בצבע כך שאפילו האדם המאתגר ביותר בטכנולוגיה יוכל להקים את המערכת בקלות. לדגם זה אין מחסור בכניסות ויציאות. יש יציאת HDMI, יציאות מדיה אופטיות, אנלוגיות, קואקסיאליות ודיגיטליות.

מערכת הקולנוע הביתי של Sony DAV-HDX275 BRAVIA 5-Disc DVD/CD נגן 5.1 ערוצים מתאפיין בעיצוב מינימליסטי. רוב המארזים של הרמקול הם בצבע שחור, עם קווי מתאר בגווני כסף. המקלט/נגן ה-DVD הראשי מתאפיין בעיצוב קלאסי עם כפתור ווליום כסוף בולט. איכות השמע די מרשימה, מפיקה צלילים עשירים ופריכים. יש לו מצבי משפר אודיו רבים שאתה יכול לבחור מהם כדי להפיק את האפקטים המועדפים עליך.Source by Troy Richards

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved