מערכות אזעקה אלחוטיות לאבטחה לבית – איך הן עובדות?

/
/
/
39 Views

במהלך השנים הקודמות, מערכת אזעקה קשיחה לאבטחת בית דרשה התקנה כבדה שכללה קידוח חורים בקירות ומשיכת כל כך הרבה חוטים לחלונות ולדלתות. ההתקנה הכבדה הזו הובילה להעברת כמה רהיטים בתוך הבית. בנוסף, ניקוי כל בלגן שהמתקין השאיר אחריו הייתה משימה מעצבנת להתמודד איתה.

אנשים רוצים לעבור אלחוטי

עם קיומן של מערכות אזעקה אלחוטיות לאבטחה לבית, בעלי בתים מעדיפים בימים אלה את התקנתן ולא את המערכות הקוויות בשל ההתקנה הפשוטה וקלות התחזוקה שלהן. התקנה של מערכות אלחוטיות אלו הופכת לקלה כמעט כמו חיבור טלפון ותכנות מכשיר טלוויזיה מרחוק.

התקנה פשוטה

מערכת אזעקה אלחוטית לאבטחת בית דורשת בדרך כלל שימוש בשקע טלפון ושקע חשמלי לחיבור לוח הבקרה של המערכת לפני שניתן לחבר אותה לטלפון. ישנן גם מערכות עם לוח בקרה המופעל על ידי סוללות. ניתן לתכנת מראש את המערכת הממוחשבת לחיבור לעד ארבעה מספרי טלפון.

ללא עמלות חודשיות הכרחיות

המערכת אינה מצריכה ניטור על ידי אף חברת ניטור בתים ובעלי בתים אינם צריכים לשלם עבור דמי שירות. אין צורך בסיוע מתקין מקצועי בעת התקנת מערכת האזעקה האלחוטית לאבטחת הבית. כאשר המערכת כולה כבר קיימת, היא מתחילה לנטר את החלונות והדלתות שלך וכעת מוכנה לזהות תנועות לא סדירות.

כאשר הוא מופעל, הוא מזהיר אותך ואת השכנים

כאשר מערכת האזעקה האלחוטית של האבטחה הביתית מופעלת, היא יוצרת צליל צפירה חזק מאוד ומספרי החירום שתוכנתו מראש מחויגים אוטומטית כך שהאנשים שבבעלותם מספרי טלפון אלה יקבלו התראה שהמערכת הופעלה זה עתה. הם יכולים להאזין לרעש בבית כדי שיוכלו להחליט אם להתקשר או לא להתקשר לרשויות המשטרה כדי להגיב לאות ההתראה של המערכת.

ללא חוטים, כבלים וחוטים

המאפיין העיקרי של מערכת האבטחה האלחוטית הוא שאין צורך להשתמש בחוטים או כבלים לחיבור כל האזעקות, המחברים, החיישנים ולוח הבקרה. זה מספק לך חופש להגדיר את הרכיבים בכל מקום בבית. את החיישנים ניתן למקם בדיסקרטיות באזורים שונים בבית ללא החוטים המכוערים. אתה יכול לקבל מיקום בלתי מוגבל של רכיבי המערכת ולא מוגבל רק לפינת התקרה ולאזורים הנגישים בקלות באמצעות חוטים.Source by Nelly Agbon-Alcala

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved