מספרת כלבים: איך להגדיל את ההכנסות שלך עם ציוד טיפוח לחיות מחמד!

/
/
/
29 Views

עובדה, מספרי כלבים צריכים לקנות מוצרים באיכות גבוהה לשימוש בעסקי מספרת הכלבים שלהם. בדיוק כמו שמלות שיער קונות שמפו באיכות גבוהה, מרככים, ספריי שיער וכדומה, מספרת כלבים צריכה לקנות שמפו לכלבים באיכות גבוהה כדי לוודא שהלקוחות שלו מרוצים מהתוצאות.

האם אי פעם חשבת ליצור זרם הכנסה שני מאותם מוצרים שאתה כבר קונה בכל מקרה? תחשוב על זה: בכל פעם שאתה הולך למעצב השיער שלך, יש חלון ראווה נחמד של מוצרי שיער יקרים במבצע. למה? כי הם יודעים שאם את אוהבת את ההשפעה שהייתה למוצרים על השיער שלך כשעשית אותם שם, אולי תהיי מעוניינת לקחת איתך כמה מוצרים הביתה כדי להמשיך לטפל היטב בשיער שלך.

עכשיו, למה שלא תעשה את אותו הדבר בסלון הטיפוח שלך?

אוקיי, לתת לכלב אמבטיה זה לא משהו שאתה רוצה שהבעלים יעשו לעתים קרובות מאוד, כי אתה רוצה שהם יחזרו אליך לעשות את זה. אבל זה לא אומר שאתה לא יכול למכור להם כמה מוצרים!

החוכמה היא למכור להם מוצרים מאותה חברה איכותית, ולהרוויח מהמכירות הללו. לדוגמה, החברה איתה אני עובד מוכרת שמפו לכלבים באיכות גבוהה, אך מוכרים גם מפיג ריח ומוצרים למניעת נשימה המיוצרים במיוחד עבור חיות מחמד. זו יכולה להיות בשורה נהדרת להשתמש בה: אתה אומר לבעלים שאתה משתמש בשמפו של החברה, ואתה אומר לו שהם יכולים לקחת קצת הביתה, או לקחת איתו מוצרי היגיינה אחרים.

התוצאה? במקום להרוויח כסף על הטיפוח עצמו בלבד, כעת אתה יכול להרוויח כסף ממכירה של מוצרי בריאות באיכות גבוהה שהלקוחות שלך ייהנו!

זה משתפר עוד יותר: אם אתה לוקח את הזמן כדי לבחור קו מוצרים באיכות גבוהה, אתה יכול להיות בטוח שלקוחות רבים יקנו שוב ושוב, כך שעם לקוח בודד, אתה יכול להרוויח יותר כסף בכל חודש.Source by Stephanie Hetu

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved