מסלקת חיוב אלקטרוני – כיצד לבחור את המתאים לצרכים שלך

/
/
/
31 Views

כיצד תפעלו על מנת למצוא את מסלקת החיוב האלקטרוני המתאימה לכם? זה די קל למצוא את המתאים כאשר אתה יודע מה לחפש.

עליך לאסוף מעט מידע לפני שתתחיל להשוות יתרונות. אם תאסוף את המידע שלך לפני שתתחיל, תמצא הרבה יותר מהר למצוא את מסלקת החיוב האלקטרוני המתאימה לך.

זכרו, לא כל הביטוחים ניתנים להגשה אלקטרונית. עיבוד התביעות הרפואיות משתנה עם הטכנולוגיה המתפתחת, אך עדיין לא כולם על הסיפון.

אנו מציעים לך לבדוק לפחות 2 – 3 חברות שונות – כמה שיותר יותר טוב. לאורך זמן, ההבדל בעלות יכול להיות משמעותי. תצטרך לדעת:

o אילו חברות ביטוח הכי חשוב לך לשלוח בצורה אלקטרונית? או דרך אחרת לשאול את זה היא אילו חברות ביטוח הן הגדולות ביותר עבור האזור שלך? בדרך כלל Medicare הוא אחד גדול, ואחריו מקרוב Blue Cross Blue Shield. בחר את אלה שאתה שולח להם הכי הרבה תביעות ואלו חברות מחייבות הגשה אלקטרונית.

o כמה תביעות אתה שולח בשבוע או בחודש שמסוגלים לעבור באופן אלקטרוני? ברגע שאתה יודע אילו חברות ביטוח אתה רוצה להגיש באופן אלקטרוני ועל כמה תביעות אתה מגיש אתה מוכן להתחיל להשוות בין האפשרויות. עכשיו אתה רוצה לדעת:

o האם מסלקת חיוב אלקטרוני זו מסוגלת להגיש באופן אלקטרוני לחברות הביטוח שאני רוצה? תהיה להם רשימה זמינה עבורך של כל החברות שאיתן הם מוגדרים כעת לשידור אלקטרוני. בדוק את הרשימה שלהם כדי לוודא שהחברות הגדולות שלך נמצאות בה. אם יש אחד או שניים שלא מופיעים בו, אבל רובם כן, הקפד לבדוק באיזו תדירות הרשימה מתעדכנת. אולי כדאי לבדוק עם נציג מהמסלקה אם החברה הזו נוספה לאחרונה, או שהיא בתהליך בדיקה, מה שאומר שהם יהיו ברשימה בקרוב.

כמה הם גובים? האם מדובר בדמי תביעה? האם יש מינימום חודשי? כמה אם יפילו את התביעה לנייר? האם יש להם עמלת הקמה?

האם הם מציעים תמיכה בשירות שלהם, או שיש תוספת תשלום?

ייתכן שחלק מאלה שאתה בודק לא מצוידים להגשה אלקטרונית לכל החברות החשובות לך. תצטרך להחליט כמה חשובה החברה, או לברר אם הם יוסיפו אותם בקרוב.

המחירים ישתנו בין מסלקות. אבל תרצה להשוות את כל ההיבטים, לא רק את המחיר. היזהר בבחירת האחד המתאים לך, אך אל תפחד לשנות אם איפשהו בהמשך הדרך זה לא יצליח.

התחלנו עם מסלקת חיוב אלקטרוני שחשבנו שהיא טובה, והתברר שהיא מנוהלת על ידי זוג אנשים במוסך שלהם! היינו צריכים להחליף והיינו צריכים להחליף מהר. למרבה המזל, לא היה לנו הרבה כסף עם הראשון. השני שהשתמשנו בו עבד מצוין, עד שהם נרכשו על ידי חברה גדולה יותר. לאחר מכן עברנו לתוכנה שאפשרה לנו לפעול כמסלקת חיוב אלקטרוני משלנו. זה עבד טוב במשך כמה שנים, אבל רכישה נוספת מאוחר יותר וחיפשנו שוב. קנינו עוד תוכנית לעשות זאת בעצמנו והיא עובדת מצוין. זה אולי נראה כמו הרבה מעבר, אבל בהתחשב שזה היה על פני תקופה של 14 שנים, זה ממש לא. הנקודה שלי היא שאם משהו לא עובד, מצא משהו שכן!Source by Michele Redmond

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved