מכשירים אלחוטיים מובילים – שינוי סוכנויות נסיעות ברחבי העולם

/
/
/
50 Views

"נסיעה חושפת ממדים חדשים של העולם הזה שאינם ידועים בעין בלתי מזוינת."

הציטוט שלעיל מאת וויין צ'ריסה – מחבר ידוע מדבר רבות על המשמעות של נסיעות. התיירות היא תעשייה פורחת ששווה מיליארדי דולרים. התעשייה צריכה להתאים באופן עקבי לציפיות של לקוחותיה כדי להצטיין בעידן של גלובליזציה מהירה וקידמה טכנולוגית. במהלך השנים, התעשייה התאימה את עצמה לטכנולוגיות חדשות. הרשת שולטת כעת בגזרה. אנשים מסתכלים לכיוון תיירות החלל שלא היה מתקבל על הדעת אפילו לפני כמה שנים. אין פלא, מפעילי טיולים משתמשים בטכנולוגיה כדי למשוך את לקוחות היעד שלהם ולשמר אותם. טכנולוגיה אחת שעזרה לסוכנויות הנסיעות ברחבי העולם לספק חווית לקוח פנטסטית היא טכנולוגיה אלחוטית. אז, מכל הכבוד, מעניין לחקור את חמשת המכשירים האלחוטיים המובילים שמשנים את סוכנויות הנסיעות ברחבי העולם הם הבאים:

סמארטפון

אף אחד מהמכשירים האלחוטיים לא הפך לנפוץ כמו סמארטפון. כן, אלה עדים לחדירה גבוהה כנראה בגלל גורם סבירות מוגבר. עם זאת, המכשיר הפך לחובה עבור מפעילי תיירות בסוכנויות נסיעות עבור אינספור פעולות. המכשיר האלחוטי עזר לסוכנויות נסיעות להגיע ללקוחות שלהן באמצעות אפליקציות נסיעות מרתקות. מכיוון שלרוב האנשים יש סמארטפון, אפליקציות כאלה גם פותחות חלון חדש להגברת נאמנות המותג ללא מאמץ. יתרה מכך, אנשים יכולים כעת להתקין אפליקציית נסיעות של סוכנות נסיעות כדי לחפש, לתכנן ואפילו להזמין מלון, טיסה או שייט בנוחות מירבית. לפי גוגל, כ-60% מחיפושי המידע לגבי יעד נסיעה נעשים באמצעות מכשירים כאלה.

סורק מסמכים אלחוטי

מכיוון שרוב סוכנויות הנסיעות נאלצות להתמודד עם כמות עצומה של מסמכים הקשורים לנסיעות כמו כרטיסי ויזה, דרכונים, רישיון נהיגה, תעודות זהות ועוד על בסיס יומיומי, גדלה האפליקציה של סורק מסמכים שיכולה לעבוד באופן אלחוטי. מגוון היעילות שלהם. כמו כן, בעידן של דיגיטציה, סוכנויות נסיעות עושות מאמץ מודע להפוך ללא נייר ומכשירים כאלה המופעלים על ידי הטכנולוגיה האלחוטית עוזרים להם לעשות זאת.

מדפסת אלחוטית

מלבד מחשב, סמארטפון וסורק מסמכים אלחוטי, המכשיר הנוסף שעוזר מאוד לסוכנויות נסיעות לספק תוצאות טובות יותר הוא מדפסת אלחוטית. משמעות המדפסת האלחוטית היא שסוכן נסיעות יכול להדפיס חוברות, כרטיסי ביקור או מסמכי נסיעה חשובים בכל מקום ובכל זמן. אין עוד אילוץ לעבוד מסביבת משרד הפוגעת בפרודוקטיביות במידה רבה.

התקנים אלחוטיים אלו מתפקדים טוב יותר כאשר יש תמיכה טכנית מספק שירות מנוסה. כמו כן, המכשירים דורשים שדרוגים מעת לעת. צריך להיות מומחה אלחוטי שיטפל בבדיקת חשבונות אלחוטיים, רכישת מכשירים אלחוטיים חדשים וכו'. בתרחיש כזה, שכירת ספקי תמיכה אלחוטית היא הצעד הטוב ביותר.Source by Sidney L Smith

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved