מיתוסי אופנה הופרכו – 7 אמונות שווא על אופנה שיכולה להשפיע על הסגנון שלך

/
/
/
28 Views

איפשהו בשנות האופנה ההתפתחותית שלך, הורה, מורה, נזירה או חבר אחר במשטרת האופנה קדח לראשך כללים מסוימים לגבי מה אתה צריך או לא צריך ללבוש. ואת האמנת להם. אבל לפי מומחי עיצוב אופנה, רוב הכללים האלה הם רק מיתוסים. לא רק שהם לא נכונים, הם יכולים להזיק לארון הבגדים שלך.

הנה כמה כללים שסוף סוף תוכל להתחיל לשבור!

מיתוס מס' 1: אל תלבש לבן אחרי יום העבודה. בסדר, בוא נשכיב את זה מיד. לבן הוא לא רק מקובל, הוא למעשה די מהמם בסתיו ובחורף. זכרו שלבן מגיע בגוונים רבים, חלקם חמים וחלקם קרירים. הלבנים החמים מוסיפים דרמה למלתחה שלאחר יום העבודה, וכשהלבן מגיע בבד נעים כמו קשמיר, זה בהחלט "עשה אופנה".

מיתוס מס' 2: פסים אופקיים גורמים לך להיראות שמנה. למרות שאנשים האמינו באופן עיוור במיתוס הזה במשך עשרות שנים, הוכח מדעית שהוא שגוי. פסיכולוג מאוניברסיטת יורק הראה לאחרונה שקווים אופקיים לא גורמים לך להיראות שמנה יותר; ואם כבר, יכול לגרום לך להיראות רזה יותר. הוא אישר את הממצאים של פיזיקאי מהמאה ה-19 שחקר לראשונה את האשליה האופטית שקווים אופקיים נראים גבוהים וצרים יותר מקווים אנכיים.

מיתוס מס' 3: אל תערבבו דפוסים ופסים. מי שהמציא את זה כמובן לא הלך לבית ספר לאופנה. ערבוב דפוסים ופסים יוצר מראה פנטסטי לחלוטין. רק זכור פרופורציות, כך שאם דפוס או פס אחד מודגש, הפוך את השני למאופק יותר. הניגוד הוא די אופנתי.

מיתוס מס' 4: הנעליים שלך צריכות להתאים לתיק שלך. בואו נודה בזה: אם תתאים את הנעליים שלך לתיק היד שלך, תיראה כאילו המלכה הלבישה אותך. היא כנראה רוצה שתלבש גם כפפות תואמות. אם אתה צריך להתאים לתיק שלך משהו, זה צריך להיות הבגדים שלך, אבל גם זה לא הכרחי.

מיתוס מס' 5: בגדים רחבים מסתירים את השומן. אנשים לא הולכים שולל על ידי המואומו הזה. בעוד שבגדים רחבים עשויים להסתיר את הדמות, התוצאה היא צללית חסרת צורה שבעצם יכולה לגרום לך להיראות גדול יותר. בגדים צורניים שמציגים את הקימורים מבלי להיות צמודים מדי, למעשה מחמיאים יותר.

מיתוס מס' 6: שחור נראה טוב על כולם. לא בהכרח. מומחי צבע טוענים שרק לאחד מכל חמישה אנשים יש גוון עור קריר וחיוור שנראה טוב עם שחור. אנשים בעלי גווני עור חמים יותר נראים מכובסים בשחור, מכיוון שהצבע מסיר את כל גווני הזהב מהעור שלהם.

מיתוס מס' 7: נעלי גברים צריכות להתאים לחגורות שלהן. זה קשוח, מכיוון שגברים רבים עשויים להתמודד עם התנגדות של אלה שנשבעים על פי הכלל הזה. אבל נעליים לא צריכות להתאים – הן צריכות להתאים עם החגורה. תאר לעצמך אם היו לך נעליים שזופות או לבנות. יהיה קשה למצוא חגורה שזופה או לבנה שתתאים בדיוק. אבל תמצאו חגורות חומות או שחורות שמתואמות איתן.

הכלל האמיתי היחיד בעיצוב אופנה, אם כן, הוא שהכללים נוצרו כדי להישבר. תגלו שהפרכת המיתוסים עשויה להיות הדבר הטוב ביותר שעשיתם לארון הבגדים שלכם.Source by Lily McCallister

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved