מידע על אישור נסיעה אלקטרוני (ETA)

/
/
/
51 Views

eTA הוא קיצור של אישור נסיעות אלקטרוני, המהווה דרישת כניסה לזרים הפטורים מוויזה אך רוצים לטוס לקנדה. בעיקרון, eTA מקושר לדרכון שלך באופן אלקטרוני. תקופת תוקפו היא עד 5 שנים. לאחר פקיעת תוקף הדרכון, תוקפו של האשרה יפוג גם הוא. בואו ללמוד עוד על eTA.

אם ברשותך תוקף eTA תקף, תוכל לצאת לקנדה בכל עת שתרצה לתקופה קצרה, שיכולה להימשך עד 6 חודשים. עם זאת, נסיעה בתוך קנדה אינה דורשת eTA.

חשוב לזכור כי קיום eTA אינו אומר שתיכנס לקנדה לא משנה מה. בזמן הגעתך תתבקש להציג את הדרכון שלך וכמה מסמכים אחרים כמו ה- Green Card האמריקאי.

איזה סוג של מטיילים חל על eTA לנסוע לקנדה?

ישנם סוגים רבים של מטיילים הזקוקים לתשלום eTA כדי להגיע לקנדה. בואו נדון בהם אחד אחד כדי שתוכל להבין טוב יותר.

זרים פטורים מוויזה: אנשים אלה חייבים לקבל אישור אישור לטוס לקנדה. עם זאת, הם לא צריכים אחד אם הם נוסעים בספינת שייט, סירה, רכבת, אוטובוס או מכונית.

תושבי קבע בארה"ב: הם גם צריכים אחד אם הם טסים לקנדה. הם גם צריכים להציג את הדרכון והתוקף ואת גרין קארד.

אזרחים ממדינות מסוימות זכאים לשלוח את בקשותיהם למסמך זה במקום ויזה רגילה. עם זאת, הם צריכים ויזת מבקר רק אם הם רוצים להשתמש באמצעים אחרים כמו ספינת שייט, סירה, רכבת או אוטובוס.

מטיילים שמסיבה כלשהי אינם יכולים להגיש בקשה לאישור נסיעות אלקטרוני יכולים לקבל מסמכים אחרים כמו דרכון קנדי ​​תקף או דרכון תקף בארה"ב.

נוסעים שאינם נדרשים לעמוד בדרישות eTA יכולים לקבל תעודה מזהה מתאימה כמו דרכון תקף בארה"ב.

כיצד ניתן להגיש בקשה ל- eTA?

בואו לגלות כיצד תוכלו להגיש בקשה לאישור נסיעות אלקטרוני אם אתם רוצים לנסוע לקנדה באוויר.

קודם כל, עליך להיכנס לאתר הרשמי של ממשלת קנדה כדי לשלוח את בקשתך.

הגשת הבקשה לאישור נסיעות אלקטרוני היא תהליך שלא ייקח יותר מכמה דקות. עם זאת, אם יבקשו ממך להגיש מסמכים אחרים, התהליך עשוי להימשך הרבה יותר זמן.

למילוי הטופס, וודא כי יש לך את המסמכים הדרושים כמו כתובת דוא"ל, כרטיסי אשראי/חיוב ודרכון. הקפד לא להשאיר טעויות בעת מילוי הטופס. לדוגמה, מספר הדרכון שלך חייב להיות מדויק.

לאחר אישור ה- eTA שלך, הוא יקושר לדרכון התקף שלך. בדלפק הצ'ק-אין תצטרכו להציג דרכון זה.

אז, זה היה מידע והנחיות בסיסיות שעליך לעקוב אחריהן אם ברצונך להגיש בקשה לאישור נסיעות אלקטרוני לטיול בקנדה. אל תעשה כמה טעויות בעת מילוי הטופס, אחרת לא תוכל לעלות על הטיסה. מקווה שזה עוזר.Source by Shalini M

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved