מה קורה כאשר מצלמת אבטחה אלחוטית לבית מאבדת את החיבור לאינטרנט?

/
/
/
72 Views

אחת הדאגות העיקריות שיש לאנשים עם מצלמות אבטחה אלחוטיות לבית היא עם החיבור. כידוע, חיבורי האינטרנט יכולים לפעמים לרדת, וגם בזמנים הכי לא מתאימים. אחד החיפושים הנפוצים ביותר באינטרנט הוא: המצלמה שלי מפסיקה להפסיק את החיבור. השאלה הגדולה ביותר שיש לאנשים אז היא מה קורה אחר כך, ברגע שהחיבור יחזור. ובכן, התשובה לכך תלויה במצלמות שלך, בהגדרה ובאמינות של חיבור האינטרנט שלך באופן כללי.

כשהחיבור נופל

למצלמות אבטחה שונות יש תכונות התראה שונות. אם יש ספק, בדוק את אפשרויות ההתראה במדריך למשתמש. אם עדיין לא רכשתם את מצלמות האבטחה שלכם, המשיכו לקרוא. יש כמה דברים שאולי תרצה לשים לב אליהם שמודיעים לך על אירועים מסוימים שמפרים את העדפות האבטחה שלך. אחד מהם הוא לשלוח התראה כאשר חיבור האינטרנט אבד.

התראות מצלמה נפוצות עשויות לכלול את שלוש האפשרויות הבאות:

 1. זיהוי תנועה מופעל על ידי תנועה (תנועה) בשדה הראייה של המצלמה (FOV)

 2. אובדן חשמל המצלמה אמורה להמשיך לפעול על סוללות הגיבוי שלה

 3. מצלמת אינטרנט למטה צריכה להמשיך להקליט לזיכרון הפנימי שלה (כרטיס microSD)

לגבי אותה נקודה אחרונה, המצלמה תמשיך להקליט רק עם מכשיר שיש לו הגדרת הקלטה רציפה. בכל התרחישים לעיל, מערכת האבטחה של המצלמה שלך צריכה לשלוח לך התראה אוטומטית כדי ליידע אותך על אירועים אלו.

התראות מעקב

עם אובדן חשמל וחיבורי אינטרנט נשמטים צריכה להיות התראה שנייה. הפעם הם מודיעים לך כשהחשמל והאינטרנט חזרו לפעול וסטטוס המערכת שלך חוזר ל"פועל". עם זאת, לא כל המצלמות מציעות את אותן תכונות, אז חשוב לבדוק. עם רוב מצלמות האבטחה אתה גם יכול להתאים אישית את ההגדרות כך שיתאימו לצרכים שלך. ייתכן שתהיה לך אפשרות להפעיל ולכבות התראות, יחד עם דברים אחרים, אז הקפד לעיין במדריך למשתמש שלך לקבלת הנחיות.

מצלמות WiFi שלא מפסיקות לאבד את החיבור

זה מתסכל כשמצלמת אבטחה WiFi כל הזמן מאבדת את החיבור שלה. לא רק שהתרעות יפגיזו את תיבת ה-SMS או הדואר האלקטרוני שלך, אלא שאתה מרגיש חסר הגנה כי ההגדרה שלך לא מתפקדת כפי שהיא אמורה לפעול. בעת בדיקת המצלמות שלך, סביר להניח שתראה סטטוס דומה לזה:

 • מְקַשֵׁר…

 • לא הצליח להתחבר

 • זמן החיבור נגמר

 • עדכוני סטטוס דומים אחרים

לכל מצלמות האבטחה המודרניות יש פונקציה מובנית שאמורה לנסות כל הזמן לחבר את המצלמות שלך במרווחי זמן קבועים. המצלמה שלך צריכה להמשיך להקליט לזיכרון הפנימי שלה אם אתה ממשיך להקליט. אם לא תעשה זאת, יהיו פערים בהקלטה בין ההורדה לחיבורים מחדש.

מדוע האינטרנט שלי ממשיך לרדת?

לעתים קרובות, זה לא האינטרנט בפועל שיורד. יכול להיות שמצלמת האבטחה שלך מתנתקת מהרשת למרות שהאינטרנט פעיל.

ישנן מספר סיבות אפשריות לכך.

 • הקושחה של המצלמה מיושנת וצריכה עדכון

 • למצלמה יש חומרה לא מספקת שלא מצליחה לשמור על חיבור טוב

 • אות ה-WiFi חלש מדי, לפחות בקצה המצלמה

ראוי לציין שמצלמת אבטחה צריכה אות חזק יותר כדי לתפקד מאשר למשל מחשב ביתי, מחשבים ניידים וטאבלטים וכו'. לעין, עוצמת האות עשויה להיראות חזקה, אבל במציאות היא לא מספיק חזקה כדי לשמור על חיבור עקבי למחשב שלך. מצלמות.

הפתרונות

למרות שכל מצב הוא ייחודי, הנה שני פתרונות פוטנציאליים לבעיות נפוצות אלה:

 1. הורד והתקן את הקושחה העדכנית ביותר של המצלמה ונסה שוב

 2. חוט את המצלמות שלך באמצעות כבל Ethernet (כלול) ונסה שוב

אם עדכון הקושחה לא פותר את הבעיה, הגיע הזמן לתוכנית ב'. הפעם, חבר את המצלמה שלך לרשת באמצעות כבל ה-Ethernet. אם זה פותר את הבעיה, יש לך אות WiFi חלש בקצה המצלמה. אם הבעיה נמשכת אפילו עם כבל ה-Ethernet, החומרה של המצלמה שלך היא הסיבה הסבירה. אם המצלמה נמצאת באחריות, תרצה ליידע את היצרן על האבחנה שלך.

אות WiFi חלש

אם זיהית אות WiFi חלש, הנה כמה דברים שכדאי לנסות:

 • הנח את הנתב שלך גבוה יותר אם אתה יכול, כמו על מדף או על גבי ארון

 • נסה לקרב את המצלמה לנתב או להיפך

 • הרחק את המצלמה ממכשירים חשמליים כמו מיקרוגל או טלפון אלחוטי

 • שנה את הערוץ של הנתב לערוץ הרחוק ביותר מהערוץ הנוכחי

 • הוסף רפיטר או נתב שיש לו אות חזק יותר

לכל הבעיות הנפוצות הללו יש פתרונות. המפתח כאן הוא לאבחן את הבעיות שלך באמצעות תהליך הביטול שלמעלה.Source by Mark Bickmore

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved