מה ההבדל בין מכונת תפירה מכנית לבין מכונת תפירה אלקטרונית?

/
/
/
41 Views

כיום כמעט כל מכונות התפירה המיוצרות מיועדות להפעלה בחשמל. כדי למצוא מכונת תפירה המנוהלת על ידי כף רגל או ברך, עליך לרכוש עתיק. מה שהופך את המונחים "מכונת תפירה מכנית" ו"מכונת תפירה אלקטרונית "למבלבלים מעט. לא כולם אלקטרוניים?

מה שיצרניות המכונות מתכוונות להעביר במונחים "מכניים" לעומת "אלקטרוניים" היא האופן שבו אתה המשתמש קובע מה מכונת התפירה שלך עושה. זה יותר על הממשק והגדרות המכונה. לפיכך, "מכני" פירושו שתזיזו ידיות, סובבו ידיות, תנוחו ידנית ידית וכדומה בכדי לקבוע כמה ארוכות התפרים שלכם, האם המחט שלכם ממוקמת במרכז או לצד, והאם אתם תופרים ישר או זיג זג. "אלקטרוני" בהקשר זה פירושו שתגדיר את תכונות המכונה האלה באופן אלקטרוני, בדרך כלל לחיצה על כפתור או בחירת הגדרת תפריט במסך LCD.

פקדים ממוחשבים אלה קובעים את אורך התפרים, רוחב הזיגזג, תפרים דקורטיביים ועוד. במשך שנים רבות, מבקר זה היה משוכנע שההוצאה הנוספת של המכונות האלקטרוניות אינה מוצדקת והאלקטרוניקה רק עוד דבר שיכול להזדקק לתיקון. עם זאת, כיום קיימות מספר מכונות תפירה אלקטרוניות המתחרות במיטב המכניות. כן, הם יקרים יותר, אך הם מפצים על כך לטווח ארוך בגמישות השימוש, כמו גם באמינות "סוס עבודה מוצק". למעשה, בעודו חוקר מכונות תפירה "סוס עבודה" לא יקרות, מבקר זה התאכזב מהרבה מההיצע המכני והשתכנע שהמכונות האלקטרוניות בקצה התחתון הן השקעה טובה יותר כיום.

כיום הרבה מ"מכונות התפירה הזולות "פשוט זולות מכדי להחזיק שנים. חלקם בסדר, וחשוב ביותר לקרוא ביקורות. מותגים שנחשבו על ידי אמהותינו וסבתותינו כמכונות "סוס עבודה" שמחזיקות חיים שלמים, עלולות שלא לגרום לכל דגם לעמוד בציפיות כאלה בימים אלה. קרא ביקורות, קבע מי מכסה את האחריות שלך (הסוחר או היצרן), ורכש ממקור אמין. תפירה היא מהנה, יצירתית ויכולה למתוח את תקציב הבית שלך בטווח הארוך. חשוב להשקיע במכונת התפירה המתאימה לך בכדי שתוכל לחקור את כל מה שאתה יכול לעשות מבלי לשבור את הגדה.Source by Robin A. Brown

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved