מהי ויזת EVisitor ורשות נסיעות אלקטרונית (ETA)?

/
/
/
35 Views

מהי ויזת eVisitor?

רשות הנסיעות האלקטרונית (או ETA) היא השם שניתן לויזת התיירות האוסטרלית המנוצלת ביותר, המאפשרת לך להישאר באוסטרליה עד 3 חודשים בכל כניסה בתוך שנה מהתאריך שבו ניתנה הויזה.

רשות נסיעות אלקטרונית (ETA) נותנת אישור למעבר לאוסטרליה ולהיכנס אליה ומחוברת אלקטרונית לתעודת הזהות הבינלאומית שלך.

זה מיועד לתיירות או לתרגילי אורחים עסקיים, למשל, יציאה למפגש, פניות עסקיות או סידורים סמכותיים.

מהי רשות נסיעות אלקטרונית (ETA)?

לכל אחד מהאורחים שצריכים לבקר באוסטרליה מסיבה עסקית או תיירותית, הם צריכים להגיש בקשה לאישור מרשות הנסיעות האלקטרונית דרכנו (ויזה אוסטרליה סינגפור) מכיוון שאנו נותנים שירות ויזה ETA לטובתם ולטובת המקוון שלנו חיזוק הניהול הוא שבעה ימים בשבוע ועשרים וארבע שעות ביממה.

ויזת ETA לאוסטרליה מספקת עבור שהייה של שלושה חודשים קיצוניים ביותר מיום השימוש.

רשות הנסיעות האלקטרונית מסתיימת לאחר מספר שנים. עם דוח זה, אורח יכול לנסוע לאוסטרליה בכל מספר נסיבות שניתן לצפות באופן סביר כל עוד אתה נמצא במסגרת הזמן הלגיטימית.

זמן הגעה משוער לתיירים תת-מחלקה 601-T

רשות הנסיעות האלקטרונית (ETA) הוא השם שניתן לויזת התיירות האוסטרלית המנוצלת ביותר המאפשרת לך להישאר באוסטרליה עד 3 חודשים בכל כניסה בתוך שנה מהתאריך שבו הותרה הויזה.

זמן הגעה משוער Business Subclass 601-B

ויזת העסקים של ה-ETA מאפשרת לאנשי עסקים לבקר באוסטרליה כדי לקבל הסברי עבודה באחריות של עד 3 חודשים כדי להוביל עסקים. זה עובד בתנאים דומים בכל נחיתה בתוך שנה מהתאריך שבו הותרה הויזה.

eVisitor Visa Tourist Subclass 651-T

ויזת eVisitor נדרשת עבור אנשים המעוניינים להגיע לאוסטרליה לתנועה או לבקר את יקיריהם. הוויזה היא ויזת תנועה נוספת הנגישה לבעלי זיהוי של האיחוד האירופי המעוניינים לעבור לאוסטרליה. זה יהיה לגיטימי לביקורים באוסטרליה של עד 3 חודשים ברציפות, והוויזה האלקטרונית עצמה תהיה משמעותית עד שנה

eVisitor Visa Business Subclass 651-B

ויזה eVisitor המאפשרת לאנשים לבקר באוסטרליה למטרות אורחים עסקיים, למשל ללכת לפגישה, לארגן או לחקור פתיחת עסקים ולהישאר באוסטרליה עד 3 חודשים ברציפות בתוך פרק הזמן של השנה. כדי להגיש בקשה לוויזת eVisitor, עליך להחזיק בתעודה מזהה בינלאומית מאחת המדינות המוסמכות

הגשת בקשה לויזה לאוסטרליה: https://www.australiaeta.com.mySource by Yoang Kung

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved