מהי אופנה אוונגרדית?

/
/
/
37 Views

לפי המילון, הזרם האוונגרדי הוא זרם אמנותי הנלחם נגד הצורות והמסורות המוכרות והמקובלות כבר, מה שמציע נוסחה מהפכנית. במילים אחרות, אוונגרד זה עשוי להיחשב כתנועה אמנותית חדשנית, שיצאה מתוך רוח של שלילה ומרד נגד מסורתיות מסוימת. זה הפך לשם נרדף לחדשנות, קידמה ומרד.

באופנה, הסגנון האוונגרדי מוגדר באמצעות אישיותו. מעצבים רבים התבקשו להגדיר את הסגנון הזה וכולם הוסיפו מונח מסוים כדי להגדיר אותו: מתוחכם, מסתורי, מאיים, מסקרן, בולט. האביזרים צריכים להיות מאוד מודרניים, יוצאי דופן, אבל אלגנטיים. יש להתאים לכל הבגדים כובעים, חגורות או נעליים בצורות יוצאות דופן ביותר.

הדוגמניות עלולות להפחיד כי מה שהן לובשות הוא מעבר לתדמית רגילה. אופנה אוונגרד פירושה קצת תיאטרון. לרוב, לא ניתן ללבוש את הבגדים ברחוב מכיוון שהם שייכים לסגנון ראוותני. הם מאוד חדשניים ויכולים להיות קצת מזעזעים. איכשהו, סגנון זה אינו מתייחס רק לאופנה. זה אומר שילוב בין אופנה לאמנות. האופנה האוונגרדית מלמדת נשים להיות עם גישה מסוימת.

בגדים אוונגרדיים פירושם כאלה יוצאי דופן, שמושכים את העין ולא נותנים לך לדעוך בקהל. למעשה, כשאנחנו דנים על אופנה אוונגרד, אנחנו לא צריכים לדבר רק על בגדים. בסופו של דבר, התוצאה של האוונגרד צריכה להיות צורה שלמה. מסיבה זו, האיפור צריך ללכת יד ביד עם הבגדים.

האיפור צריך לבטא משהו חדש, לא צפוי ואפילו אקזוטי. נישה לסגנון האוונגרד באופנה התחברה לגברים ולפריטים שעוצבו במיוחד עבורם.

בהתחלה, נשים היו הדוגמניות המושלמות להדגיש את הרעיונות החדשניים הללו. לאט לאט, המעצבים התרחבו לגברים. קודם כל הם רצו להפתיע דרך הבגדים שלהם, בהמשך כל פרט קטן היה חשוב. דוגמה אחת יכולה להיות המגפיים שעוצבו במיוחד עבורם. ערבוב של סגנונות, הנטייה הראשונה לדחייה ואחר כך הטירוף של ללבוש אותם הם חלק מהתגובות שנתקל בהן.Source by Jack Wogan

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved