מדריך למתחילים לטיפול בגור יורקי

/
/
/
69 Views

יותר ויותר אוהבי כלבים מתאהבים ביורקשייר טרייר, ולכן אין זה מפתיע שהגזע הוא כיום אחד הפופולריים בעולם. טיפול והאכלת חיית המחמד שלך בדרך הנכונה בעודו גור יבטיח שהוא יגדל שמח, בריא ומאומן היטב.

תְזוּנָה

למרות שהיורקשייר טרייר קטן בגודלם, הם זקוקים להרבה מזון ומים באיכות גבוהה כדי להבטיח התפתחות טובה של עצמות ושרירים במיוחד עכשיו כשהוא גור גדל. מזון ומים צריכים להיות זמינים בכל עת – רק עד שהם מגיעים לחודש הרביעי יש ליישם אכילה מתוכננת. שלוש ארוחות קטנות ביום הן אידיאליות ומומחים ממליצים להאכיל את חיית המחמד שלך במזון יבש לכלבים במהלך החודשים הראשונים כדי להפחית את הסיכון לשלשול, אך ניתן להכניס מזון משומר לאט בהמשך.

בְּטִיחוּת

כשזה מגיע לבטיחות, גורי יורקי צריכים להיות בפיקוח מתמיד כמו תינוקות אנושיים, שכן העולם סביבם מציע שפע של איומים. הגזע נמרץ במיוחד ויכול בקלות להיפצע בקפיצות מכוונות או אפילו נפילות ממיטות וספות. צעצועים קטנים וכל פיסת בלגן עלולים להוות סכנת חנק. מזון אנושי שנפל עלול לגרום לשלשולים והקאות. בסופו של דבר, הם ילמדו את הסכנות בעצמם, אך לעת עתה חשוב לעקוב אחריהם מקרוב.

משמעת

יורקשייר טרייר הוא גזע אינטליגנטי, לכן זה אידיאלי לאמן אותם כבר בגיל 8 שבועות. הם גם נועזים ושובבים ויש ללמד אותם להפסיק נביחות מוגזמות, לעיסה, נקמות והתנהגויות רעות אחרות בזמן שהם עדיין צעירים. הגזע לומד בצורה הטובה ביותר באמצעות גישות חיוביות ותגמולים במקום לצעוק כשמטרת אימון לא מושגת.

טיפוח

יורקי ידועים ברעמותיהם הארוכות והיפות שמוסיפות לקסם שלהם. אבל זה אומר גם טיפול טיפוח נוסף. יש לשטוף ולהבריש את הפרווה שלהם באופן קבוע כדי לשמור על בריאותה ולמנוע סבכים. יש גם לגזוז את הפרווה סביב איבר המין שלהם באופן קבוע כדי לשמור על ניקיון איברי המין. לבסוף, בעלים צריכים לוודא שציפורני הכלב שלהם נקיות וקצרות כדי למנוע הסתבכות בפרווה.

הבטחת היורקי שלך מאכילה היטב, ממושמעת, מטופחת ובטוחה בשנה הראשונה לחייו תבטיח שהוא יגדל כלב טוב ועצמאי, ואת התגמול אתה תקצור בטווח הארוך.Source by Mary L. James

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2022. www.mhantena.com All Rights Reserved