מדוע תחביבים טובים לך ולילדים?

/
/
/
50 Views

תחביב הוא דרך מצוינת לנצל את הזמן הפנוי שלך על ידי עשייה מועילה וטובה יותר. החלק הטוב ביותר בתחביבים הוא שהם מהנים ומאפשרים לך לעשות מה שאתה אוהב. אולי, תמיד רצית לעצב מטוס מיני או רקטה. אולי רצית לשחק כדורסל כמו מייקל ג'ורדן. לא משנה מה התחביב, הם נותנים לך את ההזדמנות המושלמת לפתח את היצירתיות, האופי התחרותי שלך ולהרחיב את האופק שלך.

להלן כמה דרכים שבהן תחביבים יכולים לעזור לך ולילדיך:

זה נותן לחיים שלך משמעות ומטרה

תחביב נותן לך תחושה של משמעות ומטרה. בהתאם לזמן הפנוי שיש לך, אתה יכול לתכנן את זה. זה יכול להיות שבועי, אחת לשבועיים או חודשי. פשוט תכנן את זה עם הבן או הבת שלך. מחקרים הראו שאנשים שיש להם משמעות בחיים חיים יותר.

שומר אותך פעיל בחיים

תחשוב על זה. מתי הייתה הפעם האחרונה, השתמשת בחופש שלך בשעות הפנאי. סביר להניח שהיית ישן או צופה בסרט. זה בסדר לישון ולצפות בסרט, אבל לעשות אותו שבוע אחרי שבוע לא יביא אותך לשום מקום. פיתוח תחביב שומר אותך פעיל גם פיזית וגם נפשית.

אתה צריך לרכוש חברים

הצטרפות למועדון שבו אנשים בעלי אותו עניין יכולים לעזור לך ליצור חברים לכל החיים. תתפלאו לגלות כיצד לאנשים יש יחסים קרובים במשך כל החיים עם מישהו שהם פגשו באקראי בפגישה, בכנס או במועדון תחביבים. אולי תוכל לקחת את בניך לשחק כדורגל.

במקרה של בנות, ישנן אפשרויות רבות. קיבלת מוזיקה, בישול, תפירה, האפשרויות הן אינסופיות !. זה בסדר גמור שאבא ייקח חלק פעיל בחיי הילדה שלו. כך מפתחים חברות אמיתית.

נותן לך זמן אישי עם הילדים שלך

בין אם אתם מבלים כמה שעות בשבוע או בחודש, זה הזמן האישי שלכם עם הילדים שלכם. עבודתך במשרד, חברים ודברים אחרים כבר לא מפריעים לך. אתה ממוקד אך ורק בפרויקט שלך. החובות והאחריות שיש לך, תפוס מקום אחורי. זוהי הדרך הטובה ביותר לנהל מתח ומתח.

נותן לך את תחושת ההישג

אם אתה מקבל החלטות גרוע, המשפיע על הגדרת המטרות שלך, אז תחביב יכול לעזור לך לקבוע מועדים ולהשיג אותם. לאחר שתסיים את הפרויקט, אתה יכול להרגיש את תחושת הסיפוק בתוך עצמך, וזה מאוד חשוב. שלא לדבר, הרגע ביליתם את הזמן ביעילות עם הילדים שלכם.

כמו תמיד, בכל תחביב שאתה עוסק בו, וודא שאתה נהנה ממנו כאילו היה היום האחרון שלך עלי אדמות. זה מאוד חשוב מכיוון שלא תרגישו לפחד לנסות דברים חדשים בפעם הבאה.Source by Richa Khandel

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved