מדוע צבע כה חשוב באופנה

/
/
/
36 Views

צבע הוא הדבר הראשון שאנשים אחרים מבחינים בנו, וההשפעה שלו היא מיידית ולאורך זמן. בחירות הצבע האופנתיות שלנו אומרות רבות על התמונה שאנו מנסים להציג וכיצד אנו מרגישים לגבי עצמנו. אז מה הצבע אומר לאנשים?

תוך שניות מרגע הפגישה איתך, אחרים יגיבו ל'הודעות הצבע' שיהבהבו הבגדים שלך. עובדה היא שצבעים שונים יכולים לגרום לאנשים להרגיש בצורה מסוימת. אפילו נקבע על ידי מדע הרפואה שצבע יכול להשפיע על ההורמונים, לחץ הדם וטמפרטורת הגוף של הצופה. לצבע יש השפעה גם על:

 • צורתך הנראית לעין;
 • המשקל לכאורה שלך;
 • האישיות הנראית לעין שלך;
 • הרגשות שלך;
 • רגשות אחרים.

שיקולים חשובים נוספים הם עד כמה הצבע מתאים למיקום, לאירוע, לתקופה בשנה, לגיל שלך וכמובן, לצבע הטבעי שלך.

כולנו מושפעים מהצבע בכל יום, בין אם אנו מבינים זאת או לא. אם יש לנו יום רע ולא מרגישים טוב עם עצמנו, אנחנו נוטים לבחור אוטומטית בגדים בצבעים ניטרליים משעממים כמו שחור, אפור או חום כי הם תואמים את ההרגשה שלנו. בדיוק כמו שכאשר אנו שמחים ומרגישים נהדר, נלך על משהו קצת יותר זוהר.

תסתכל בארון הבגדים שלך וראה כמה צבעים שונים יש לך. יש לך קשת של תלבושות אמיתית? או שיש רק 1 או 2 צבעים שאתה לובש וריאציה של כל הזמן? אתה עלול לגלות שאתה תקוע בתלם צבעוני. אם אתה יודע זאת, למה שלא תנסה עם הצבעים שאתה לובש ולהקיף את עצמך בהם.

הכלל הראשון הוא תמיד להיות מונחה לפי מה שמתאים לצבע הטבעי שלך – כלומר גוון העור, צבע העיניים וצבע השיער שלך. ברגע שאתה יודע את מגוון הצבעים הטוב ביותר שלך, אתה יכול לבחור צבעים שונים לאירועים שונים.

לפעמים שילוב מסוים של צבעים ייצור את האפקט, ולא כל צבע בנפרד. צבעים מייצרים תגובות שונות כאשר הם מרכיבים אותם בשילובי צבעים שונים ובשימוש בבדים שונים. לדוגמה, ז'קט אדום שנלבש עם חולצה לבנה לפגישה עסקית מפגין ביטחון עצמי ועוצמה, אבל ז'קט אדום שנלבש עם חלק עליון אדום תחרה עשוי להתפרש כאילו יש לך דברים אחרים בראש מלבד הפגישה העסקית הזו.

אז אילו צבעים מתאימים לאילו מצבים? אילו צבעים יכולים לעזור לך להציג תמונה מסוימת?

להלן רשימה של צבעים לאישה שהם אידיאליים למגוון רחב של אירועים:

 • אדום על בסיס כחולs: מציע אינטליגנציה ונשיות.
 • אדומים על בסיס צהוב: צבע אנרגטי ששומר על שיחות (גברים נמשכים מטבעם לאדומים על בסיס צהוב – צבע נהדר לדייט ראשון)
 • סָגוֹל: מעורר את החושים ומייצר תשוקה – מצויין למאמצים יצירתיים
 • טורקיז: מרגיע נשים אחרות, מעודד אותן להיפתח
 • שפתון אדום: מרמז על כוח וסמכות
 • בלוז בינוני: צבע מרגיע המאפשר לאינטראקציות לעבור בצורה חלקה
 • חומים: לא מאיים, יציב, תומך ואמין (מעולה לפגישות עם עמיתים או לקוחות)

זכור, הדבר החשוב ביותר הוא לבחור צבעים שמתאימים לצבע הטבעי שלך. אין טעם לבחור צבע שמעיד על יצירתיות וביטחון אם הוא גם גורם לך להיראות מכובס או חולה.

ללבוש את מגוון הצבעים הטוב ביותר שלך יכול להיות השפעה עצומה על המלתחה שלך ועל הביטחון העצמי שלך. הצבעים הנכונים יכולים לגרום לגוון העור שלך להיראות אחיד יותר, להפחית את הופעת הקמטים והעיגולים הכהים ולגרום לך להיראות בהירה ובריאה יותר. לעומת זאת, לובש צבע שלא כל כך טוב בשבילך, יכול לגרום לך להיראות עייף, משעמם ואפילו חולה. ניתוח צבעים עם יועץ תדמית מקצועי יראה לך בדיוק איזה מגוון צבעים מתאים ביותר לבגדים, לאיפור ולאביזרים שלך.

ברגע שאתה יודע את טווח הצבעים הטוב ביותר שלך, אתה יכול להתנסות בצבע, לבחור צבעים שונים כדי להציג תמונה אחרת או להשפיע על אחרים.

בחירת צבעי האופנה שלנו מספרת לעולם עלינו הרבה. לדעת איך להשתמש בצבע לטובתך יכולה לשנות את אופן הלבוש שלך ולהגביר את הביטחון העצמי שלך.Source by Susan Lockhart

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This div height required for enabling the sticky sidebar
Copyright at 2021. www.mhantena.com All Rights Reserved